Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
tak chlapi,košťata do ruky a jedém:-))
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
civicblack je teď offline  civicblack
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 14:51   Citovat  

tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1028  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 14:57   Citovat  

no to me pos.... nj, jaky si to udelas, takovy to mas :)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:00   Citovat  

potřebovala bych uklidit šuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
civicblack je teď offline  civicblack
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:00   Citovat  

Bitkar napsal:
no to me pos.... nj, jaky si to udelas, takovy to mas Úsměv
to jo,ty ženský už jsou tak líný,že neví jak se vyhnout mytí nádobí,tak si vymejšlěj bodovej system KO pořádnej výtlem šuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1028  
civicblack je teď offline  civicblack
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:01   Citovat  

Blur napsal:
potřebovala bych uklidit šuk
za kolik bodů? pořádnej výtlem šuk pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1028  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:05   Citovat  

civicblack napsal:
za kolik bodů? pořádnej výtlem šuk pořádnej výtlem
nooo za plnej přeci
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
V@P je teď offline  V@P
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:10   Citovat  

Pořád lepší tenhle bodovej systém než ten policejní OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 509  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:11   Citovat  

safra, co to bude přiště za vejmesl??co si dnes lidi nevymyslej.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 2002 CR-V  
civicblack je teď offline  civicblack
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:12   Citovat  

V@P napsal:
Pořád lepší tenhle bodovej systém než ten policejní OK
to jo..ted si vem,že bys dosahl 12ti bodů a nějaká policajtka by ti pak dala šuk pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1028  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:13   Citovat  

civicblack napsal:
to jo..ted si vem,že bys dosahl 12ti bodů a nějaká policajtka by ti pak dala šuk pořádnej výtlem
nebo policajt pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:14   Citovat  

Blur napsal:
nebo policajt pořádnej výtlem pořádnej výtlem


jak komu. Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 2002 CR-V  
civicblack je teď offline  civicblack
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:14   Citovat  

Blur napsal:
nebo policajt pořádnej výtlem pořádnej výtlem
pendrekem do pr..... šuk Tak to koukám! pořádnej výtlem pořádnej výtlem to snad ne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1028  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:15   Citovat  

civicblack napsal:
pendrekem do pr..... šuk Tak to koukám! pořádnej výtlem pořádnej výtlem to snad ne


ale notak to už je trochu moc sadomaso.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 2002 CR-V  
Lucy je teď offline  Lucy
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:18   Citovat  

Tak konečně už vím, proč jsem taková bordelářka pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1468 1987 Civic  
V@P je teď offline  V@P
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:18   Citovat  

civicblack napsal:
to jo..ted si vem,že bys dosahl 12ti bodů a nějaká policajtka by ti pak dala šuk pořádnej výtlem


Ona by mě nedala to já bych spíš dal něco jí Bueee

A ještě se radši zeptej Blur co ten úklid u ní obnáší a jestli třeba nebydlí na zámku o 50 pokojich. Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 509  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:19   Citovat  

Lucy napsal:
Tak konečně už vím, proč jsem taková bordelářka pořádnej výtlem pořádnej výtlem


žeby frigidni??? Lucy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 2002 CR-V  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:20   Citovat  

V@P napsal:
Pořád lepší tenhle bodovej systém než ten policejní OK


No nevím,nevím... Policejní body nemám... to mi hlava nebere A domácí nejsou naštěstí zavedeny... Je to tam. A jestli to někdo Pétě práskne,tak
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:21   Citovat  

Hellborn napsal:
No nevím,nevím... Policejní body nemám... to mi hlava nebere A domácí nejsou naštěstí zavedeny... A jestli to někdo Pétě práskne,tak



pěknej smajl nešel by nak přidat do nabidky??
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 2002 CR-V  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:24   Citovat  

V@P napsal:
Ona by mě nedala to já bych spíš dal něco jí Bueee

A ještě se radši zeptej Blur co ten úklid u ní obnáší a jestli třeba nebydlí na zámku o 50 pokojich. Mr. Green
50 pokojích 10 koupelnách 7 záchodech a 3 kuchyních (garáže si uklidim sama) Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:26   Citovat  

civicblack napsal:
to jo,ty ženský už jsou tak líný,že neví jak se vyhnout mytí nádobí,tak si vymejšlěj bodovej system :KO: :vytlem: :mrd:


nj, bodovy system staci na silnicich, jeste mit bodovej system doma, pffff :D

blur: zas tu provokujes? :))
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
V@P je teď offline  V@P
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:26   Citovat  

Blur napsal:
50 pokjích 10 koupelnách 7 záchodech a 3 kuchyních (garáže si uklidim sama) Je to tam.


A zrovna ty garáže bych klidně uklidil i zadarmo Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 509  
civicblack je teď offline  civicblack
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:27   Citovat  

Bitkar napsal:
nj, bodovy system staci na silnicich, jeste mit bodovej system doma, pffff Velmi šťastný

blur: zas tu provokujes? Úsměv)
blur neprovokuje,jen se vytahuje Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1028  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:29   Citovat  

hele, to se musi opacne.... rict zene uklidis, uvaris a pak budes mit dost bodu a muzem na to vlitnout :)))
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
V@P je teď offline  V@P
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:29   Citovat  

civicblack napsal:
blur neprovokuje,jen se vytahuje Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný


Tak si na ten její palác uděláme Honda brigádu společně Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 509  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:32   Citovat  

V@P napsal:
Tak si na ten její palác uděláme Honda brigádu společně Mr. Green
zmatenej zmatenej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
V@P je teď offline  V@P
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:33   Citovat  

Bitkar napsal:
hele, to se musi opacne.... rict zene uklidis, uvaris a pak budes mit dost bodu a muzem na to vlitnout Úsměv))


Dobrej nápad ale to by pak většina chlapů umřela hlady a ve špíně pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 509  
HonDan je teď offline  HonDan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:34   Citovat  

V@P napsal:
Tak si na ten její palác uděláme Honda brigádu společně Mr. Green

si pak do preludy tejden nesedne Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2447 1998 Civic Vti  
Lucy je teď offline  Lucy
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:34   Citovat  

sablos napsal:
žeby frigidni??? Lucy


Přesně obráceně, si to pořádně přečti pořádnej výtlem pořádnej výtlem Lucy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1468 1987 Civic  
witty.cz je teď offline  witty.cz
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:36   Citovat  

Blur napsal:
potřebovala bych uklidit šuk

Velmi šťastný jsem ready, jdu na to... šuk


DSC_5683.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC_5683.JPG, 2.29 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 708 1997 Accord  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 21.1.2009 , 15:40   Citovat  

mě se hlavně líbí jak tam píšou,že chlap dostane šuk jako za odměnu, takovou bych poslal tam kam slunce nesvítí .... prej odměna dělá jak kdyby ona nechtěla (pokud opravdu nechce tak ať táhne Velmi šťastný )
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
tak chlapi,košťata do ruky a jedém:-))
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2223s ][ Dotazy: 147 (0.0160s) ][ GZIP on - Debug on ]