Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
The Wheelman :-)
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 10:14   Citovat  

no kde on všude neni Velmi šťastný

[web:0251a8cbc6]http://www.hrej.cz/clanky/preview/the-wheelman/[/web:0251a8cbc6]
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 12:31   Citovat  

pozde dejfide :) uz to tu nekde je, tusim.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 12:36   Citovat  

jsem asi přehlíd to mi hlava nebere Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 13:00   Citovat  

to tu budete davat vsechny weby kde se objevi slovo wheelman? offtopic
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 13:02   Citovat  

hlavne ze ty kecas jen vecne vid :)) floodere ;))

se ozval ten pravej :D
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 13:06   Citovat  

bejvavalo Hihi nejvetsi flooder je hellborn pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 14:35  Naposledy upravil Hellborn dne 5.1.2009 , 14:57, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

kamol napsal:
bejvavalo Hihi nejvetsi flooder je hellborn pořádnej výtlem


To Ti od té doby,cos nedokázal v "testu oil filtrů" rozumně odpovědět a skoro dvě stránky z Tebe padalo jen " Mně to funguje, mně to zhasíná...,Mně to funguje, mně to zhasíná...,Mně to funguje, mně to zhasíná...,Mně to funguje, mně to zhasíná...", leží můj nick v žaludku? HaHaaa

A abys za toho floodera nedostal kartu, páč za prvé nevím co to je a za druhé mě to uráží... HaHaaa pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 14:42   Citovat  

zas mi to u Hellborna nevadí že píše hodně, aspoň je to k věci a nejsou to nesmysly tim nechci na nikoho narážet nebo tak, ani Helbornovi zasunovat hlavu do sedínky Mrk ale to jsme tady OT
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 15:18   Citovat  

Hellborn napsal:
To Ti od té doby,cos nedokázal v "testu oil filtrů" rozumně odpovědět a skoro dvě stránky z Tebe padalo jen " Mně to funguje, mně to zhasíná...,Mně to funguje, mně to zhasíná...,Mně to funguje, mně to zhasíná...,Mně to funguje, mně to zhasíná...", leží můj nick v žaludku? HaHaaa

A abys za toho floodera nedostal kartu, páč za prvé nevím co to je a za druhé mě to uráží... HaHaaa pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem



staci zalistovat ve slovniku Velmi šťastný nic mi nelezi v zaludku protoze sem taky nedostal zadnou rozumnou odpoved ohledne "filtru". Velmi šťastný pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 15:23   Citovat  

kamol napsal:
staci zalistovat ve slovniku Velmi šťastný nic mi nelezi v zaludku protoze sem taky nedostal zadnou rozumnou odpoved ohledne "filtru". Velmi šťastný pořádnej výtlem


Já anglicky umím, neboj... Hihi Ale nedalo mi, necitovat Buriana...

Myslím,žes jich dostal dost - propuštění oleje zpět do vany, rozdílné množství oleje v různých filtrech... To, žes je neuznal (Když to tím filtrem není,viď? Ale čím to je nenapíšeš... spekulace o mrazu vynech,když nevíš,kdy to posero pozoroval. Navíc to dělá i v létě - osobní zkušenost.), je věc druhá...

Myslím,že Ti evidentně unikl i smysl toho testíku, respektive popsané zkušenosti...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 15:28   Citovat  

Hellborn napsal:
Já anglicky umím, neboj... Hihi Ale nedalo mi, necitovat Buriana...

Myslím,žes jich dostal dost - propuštění oleje zpět do vany, rozdílné množství oleje v různých filtrech... To, žes je neuznal (Když to tím filtrem není,viď? Ale čím to je nenapíšeš... spekulace o mrazu vynech,když nevíš,kdy to posero pozoroval. Navíc to dělá i v létě - osobní zkušenost.), je věc druhá...

Myslím,že Ti evidentně unikl i smysl toho testíku, respektive popsané zkušenosti...


no jo kazdy mame evidentne jine zkusenosti.a nehadam se za to.jen sem chtel vedet jak ma vliv na kontrolku olejovy filtr.nic vic nic min.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 15:30   Citovat  

kamol napsal:
no jo kazdy mame evidentne jine zkusenosti.a nehadam se za to.jen sem chtel vedet jak ma vliv na kontrolku olejovy filtr.


tak si to tam přečti konečně, pak zkus použít i jinej filtr a potom remcej Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.1.2009 , 15:36   Citovat  

kamol napsal:
no jo kazdy mame evidentne jine zkusenosti.a nehadam se za to.jen sem chtel vedet jak ma vliv na kontrolku olejovy filtr.


Možná se pletu,ale kontrolka mazání zhasíná při určitém tlaku (množství) oleje, pokud je ve filtru málo oleje, trvá než pumpa nažene olej napřed do filtru a po naplnění filtru dál do mazací soustavy - požadovaný tlak vznikne za delší dobu,než když je filtr plný, a kontrolka svítí déle. Jiné vysvětlení mě nenapadá, ale pokud je máš,tak prosím...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
The Wheelman :-)
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1258s ][ Dotazy: 77 (0.0082s) ][ GZIP on - Debug on ]