Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Potok je teď offline  Potok
0
PříspěvekZaslal: 14.3.2009 , 19:05   Citovat  

Zdravím vás všechny. Chtěl bych radu,co by mohlo být s kamarádovým accordem. Je to rok 99 2,0 lsi.
Při startu to hned chcípne a při druhém nebo třetím startu to normálně nastartuje a funguje. Během jízdy mi to dělalo to, že jsem jel a z ničeho nic,mi auto chcíplo. Stalo se mi to tak třikrát během dvou týdnů. Světla šly jen zhasl motor,a kontrolky taky. Myslím,že bud to bude řídící jednotka,nebo imobilizér v klíči. Co myslíte. Děkuji za jakoukoliv radu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 44 H+ body: 0  
needs je teď offline  needs
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 14.3.2009 , 19:12   Citovat  

Z vlastní zkušenosti bych ti poradil at se ti v servisu podívají na spínací skřínku zapalování.Měl jsem obdobný problém.Po napíchnutí v servisu na PC samozřejmně nic nejzjistili,žadnou chybu.Bylo mě řečeno že accordy to dělají,takže,jedna z možností.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 403 H+ body: 0 2009 Accord  
Jauda je teď offline  Jauda
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 14.3.2009 , 22:15   Citovat  

Souhlasím s Needsem a dokonce jsem na to psal článek jak na to.. Jinak bych, než koupí spínač spínací skříňky, zkusil to zatím jen pročistit a mohlo by to na chvíli zase pomoct, ale časem se to podle mě objeví zase, protože se to holt pořád hobluje ty dosedací plošky.. to pročištění zvládneš vpohodě a uvidíš, jestli to zmizí, než začneš řešit dál..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1285 H+ body: 0 1993 Accord  
needs je teď offline  needs
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 14.3.2009 , 22:28   Citovat  

Jauda napsal:
Souhlasím s Needsem a dokonce jsem na to psal článek jak na to.. Jinak bych, než koupí spínač spínací skříňky, zkusil to zatím jen pročistit a mohlo by to na chvíli zase pomoct, ale časem se to podle mě objeví zase, protože se to holt pořád hobluje ty dosedací plošky.. to pročištění zvládneš vpohodě a uvidíš, jestli to zmizí, než začneš řešit dál..


Teda pěknej článek,ani jsem nevěděl že jsi ho psal ale pěkný hele.Je vidět že závady na schodných autech se opakují.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 403 H+ body: 0 2009 Accord  
Jauda je teď offline  Jauda
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 14.3.2009 , 22:45   Citovat  

No dnes bych to napsal asi líp po nějaký době půspoení jako "polonovinář".. hehe.. ale díky za pochvalu..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1285 H+ body: 0 1993 Accord  
Potok je teď offline  Potok
0
PříspěvekZaslal: 15.3.2009 , 0:25   Citovat  

needs napsal:
Z vlastní zkušenosti bych ti poradil at se ti v servisu podívají na spínací skřínku zapalování.Měl jsem obdobný problém.Po napíchnutí v servisu na PC samozřejmně nic nejzjistili,žadnou chybu.Bylo mě řečeno že accordy to dělají,takže,jedna z možností.


Jo přesně tak jak to napíchli tak žádnou chybu nenašli. Každopádně díky za radu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 44 H+ body: 0  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0972s ][ Dotazy: 49 (0.0064s) ][ GZIP on - Debug on ]