Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Rada,kde se dá nechat přečipovat ŘJ na Accordu 2l 95r.cc7?
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Hanz je teď offline  Hanz
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 25.1.2009 , 0:40   Citovat  

Nevíte nikdo o dobrý firmě kde nechat přečipovat řidící jednotku?
A jestli to je vubec možné u Accorda 2l 95r.cc7 a něčí zkušenost osobní v tomto směru?
Sám nevím jestli nechat a smysl. Úsměv Tak to valím bulvy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1006 H+ body: 0 1995 Accord  
eso-sannycars je teď offline  eso-sannycars
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 25.1.2009 , 3:51   Citovat  

jednoducha odpoved: 906team !
tam smeruj, neni vetsi machry na hondy v cr a sr...vsechny auta kterym ladili ecu "fungujou"
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1674 H+ body: 0  
dimitar je teď offline  dimitar
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.1.2009 , 9:38   Citovat  

a vyplati se to? Tak to koukám!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 834 H+ body: 4 1990 Civic VT  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.1.2009 , 10:13   Citovat  

Hanz napsal:
Nevíte nikdo o dobrý firmě kde nechat přečipovat řidící jednotku?
A jestli to je vubec možné u Accorda 2l 95r.cc7 a něčí zkušenost osobní v tomto směru?
Sám nevím jestli nechat a smysl. Úsměv Tak to valím bulvy


Úsměv Měl by sis ještě jednou pořádně přečíst tvoje předchozí vlákno tudy odkaz kde jsme ti říkali že originál ECU z acco a prelude (P13 a P14) nejde upravovat a musíš jí vyměnit za ECU z Civica nebo integry (P28, P30 nebo P72). Krom toho úprava ECU nemá cenu bez dalších úprav motoru a jeho součástí...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  
vti [906team] je teď offline  vti [906team]
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 25.1.2009 , 10:42   Citovat  

PreludeZ napsal:
Úsměv Měl by sis ještě jednou pořádně přečíst tvoje předchozí vlákno tudy odkaz kde jsme ti říkali že originál ECU z acco a prelude (P13 a P14) nejde upravovat a musíš jí vyměnit za ECU z Civica nebo integry (P28, P30 nebo P72). Krom toho úprava ECU nemá cenu bez dalších úprav motoru a jeho součástí...


nemas uplne pravdu, niektore veci ako napr. limiter, palivova a predzapalova mapa sa da editovat a uz som to tiez pisal, ze 'cipnut' seriovy motor moze mat vyznam aj bez toho aby bol upraveny samotny motor, ale spravna otazka je, ci sa to vyplati vobec robit.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2098 H+ body: 10 1991 Civic  
Hanz je teď offline  Hanz
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.2.2009 , 22:09   Citovat  

ted jsem mluvil nedávno z nejmenovanou firmou na čipování jednotek atd.že pokud tam mám ŘJ originál ,že ne ,ale pokud od Bosche tak v poho a jde.Tak ted nevím tedy? Tak to valím bulvy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1006 H+ body: 0 1995 Accord  
vti [906team] je teď offline  vti [906team]
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.2.2009 , 22:37   Citovat  

Hanz napsal:
ted jsem mluvil nedávno z nejmenovanou firmou na čipování jednotek atd.že pokud tam mám ŘJ originál ,že ne ,ale pokud od Bosche tak v poho a jde.Tak ted nevím tedy? Tak to valím bulvy


jasne, zjavne sa borci vyznaju Úsměv
napis ake mas cislo na riadiacke, pripadne ak sa ti to nechce otvarat, tak mi posli cez SZ VIN a dam ti vediet.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2098 H+ body: 10 1991 Civic  
Hanz je teď offline  Hanz
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.2.2009 , 23:22   Citovat  

vti [906team],tak jsem ti poslal VIN na SZ.Dík Hanz je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1006 H+ body: 0 1995 Accord  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Rada,kde se dá nechat přečipovat ŘJ na Accordu 2l 95r.cc7?
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0824s ][ Dotazy: 57 (0.0073s) ][ GZIP on - Debug on ]