Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Kontakt na Speeda z mostu
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Only_one je teď offline  Only_one
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2009 , 17:49   Citovat  

Nemáte někdo kontakt na Speeda z Mostu?
Míval tuším nějaké Vti ....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 855  
kojak je teď offline  kojak
Moderátor
Členství: Žádné
Nový příspěvekZaslal: 13.2.2009 , 17:52   Citovat  

Only_one napsal:
Nemáte někdo kontakt na Speeda z Mostu?
Míval tuším nějaké Vti ....


Vti už nemá měl sním kolizi na ICQ už taky nebývá a kontakt myslím bude problém číslo které jsem měl už dlouho neplatí jediná možnost jak ho sehnat co vím já je osobní kontakt v jedné hospodě kam často chodí, třeba ale někdo má lepší info to nevím ale jsem na fórum nechodí a na starém už taky byl málo Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2571  
Only_one je teď offline  Only_one
2 háčka
Nový příspěvekZaslal: 13.2.2009 , 17:56   Citovat  

no tak naháním ho spíš kvuli němu. prodal mi auto v polopřevodu na něj a to auto pár dní potom ukradli. Mam jen protokol o kradeži od PČR a bylo by dobré kdyby ho měl kvuli fondu pojistek i on... tak bych mu to rád ofotil, aby neměl pak problém. Přijde mi to fér.. ale je to už řada let.. a kontakt nemám
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 855  
kojak je teď offline  kojak
Moderátor
Členství: Žádné
Nový příspěvekZaslal: 13.2.2009 , 17:59   Citovat  

Only_one napsal:
no tak naháním ho spíš kvuli němu. prodal mi auto v polopřevodu na něj a to auto pár dní potom ukradli. Mam jen protokol o kradeži od PČR a bylo by dobré kdyby ho měl kvuli fondu pojistek i on... tak bych mu to rád ofotil, aby neměl pak problém. Přijde mi to fér.. ale je to už řada let.. a kontakt nemám


no zkusím se ti optat lidí co nechodí sem na fórum jestli neví
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2571  
kojak je teď offline  kojak
Moderátor
Členství: Žádné
Nový příspěvekZaslal: 13.2.2009 , 18:01   Citovat  

jinak myslíš že by měli jít i po něm jo on přeci auto prodal a už je to jen na tobě jak sním naložíš ?? jen úvaha je to jinak ??
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2571  
Only_one je teď offline  Only_one
2 háčka
Nový příspěvekZaslal: 13.2.2009 , 18:06   Citovat  

bylo to na dobre slovo tuším tenkrát. ale v registru je on jako první to skončí u něj.. a tedy v jeho zájmu by mělo být to potvrzení mít. páč jinak mě to je jedno.. ja sem to nahjlasil a nebyt kradeze auto sem chtel po víkendu přihlásit a provozovat... inu bohužel. Tak se poptej at da vedet nebo aposn at jsem ve spojení a pak az dorazí ten vyderacskej dopis tak at to vyresime. V podstate se to rusit nemůze, auto můzou pořád najít a kdyby pak byly vyrezene doklady tak se auto azse neda prihlasit.. to je take zajimavy stav vozu,.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 855  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Kontakt na Speeda z mostu
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0923s ][ Dotazy: 49 (0.0063s) ][ GZIP on - Debug on ]