Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Řízení CRX II , help pls....
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Toreto je teď offline  Toreto
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 22:07   Citovat  

Zdravim všechny,

prosím o jakoukoli radu,
mám hondu crx IIgen. podvozek ED9. Problém je takový že, auto nedrží pevně na silnic, zdá jako by plavalo a volant lehce vibruje od zhruba 50(60)km rychlosti,na jakýkoli výmol menší nerovnost najedu tak se to vše odráží do volantu, dřív mi ježdění s tímhle drakem opravdu bavilo, ale ted je to děs Smutný se bojim překročit pomalu 100km rychlost.Vůle v řízení neni. čepy sem si nechal všechny zkouknout a špatné vyměnit + měnili ještě závěs jednoho kola.Kola sem si nechával rovnat a vyvažovat a jsou s novýma kroužkama.Kupoval sem nový brzdový destičky red stuff a kotouče premium od EBC. Dále sem měnil tlumiče za nový kayaby.auto je snížený o 35mm na HR pružinach. pneu GY Eagle F1 205/40 R17 nový. Vzadu sem měnil příčná ramena a velký čepy v podélných ramenech.na geometriích sem byl mezi těmito úpravamy asi 2x. Jo kola jsem zkoušel i jiný 15ky i uplně stejný rozměry ale od kamaráda.

kdo by věděl co nebo aspoň tušil, napište nevím jak dál, jinak popřípadě kdo něco podobného řešil a vyřešil rád uvítam, zajedu, předvedu, odměnim... (plzen-jih)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 64 H+ body: 0  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 22:10   Citovat  

tudy odkaz
nebude to stejný problém?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097 H+ body: 0  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 22:16   Citovat  

Vojtas napsal:
https://www.honda-club.cz/forum/viewtopic.php?p=211055#211055
nebude to stejný problém?

to asi né to by mu na to přišli v tý opravně kde mu měnili ty čepy Smutný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 H+ body: 0 1985 CR-X  
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 22:19   Citovat  

PepaCR5446 napsal:
to asi né to by mu na to přišli v tý opravně kde mu měnili ty čepy Smutný

ajo to mě nenapadlo... to mi hlava nebere
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1097 H+ body: 0  
Toreto je teď offline  Toreto
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 22:21   Citovat  

no každopádně je to věc , kterou si určitě prověřim. s tim popisem jak se to chová když jsou špatný to fakt sedí....
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 64 H+ body: 0  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 22:22   Citovat  

Toreto napsal:
no každopádně je to věc , kterou si určitě prověřim. s tim popisem jak se to chová když jsou špatný to fakt sedí....

Náhoda je blbec, třeba na to zapoměli HaHaaa takže ti to jakoby plave?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 H+ body: 0 1985 CR-X  
Toreto je teď offline  Toreto
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 22:26   Citovat  

presne tak, to je jadna z veci, to se bojis i predjizdet a ve vyjetych kolejich hruza! ....a pritom motor by chtel Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 64 H+ body: 0  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 22:29   Citovat  

Toreto napsal:
presne tak, to je jadna z veci, to se bojis i predjizdet a ve vyjetych kolejich hruza! ....a pritom motor by chtel Úsměv

Tak to jsem měl to samý u crxa taky to v kolejích jakoby lítalo jak hadr. Ale newim jak by to mohlo vibrovat do volantu to mi hlava nebere zjisti jak jsou na tom a dej vědět to mě zajímá OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 H+ body: 0 1985 CR-X  
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 22:29   Citovat  

Toreto napsal:
presne tak, to je jadna z veci, to se bojis i predjizdet a ve vyjetych kolejich hruza! ....a pritom motor by chtel Úsměv
skusil bych geometrii ,nebo ulozeni popr. tyce stabilizatoru zkouknout!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3364 H+ body: 12 2004 S2000  
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 22:30   Citovat  

salat napsal:
skusil bych geometrii ,nebo ulozeni popr. tyce stabilizatoru zkouknout!
jeste me napadlo nahusteni pneu,a pruziny jestli nejaka nepraskla
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3364 H+ body: 12 2004 S2000  
Toreto je teď offline  Toreto
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2009 , 22:40   Citovat  

salat napsal:
jeste me napadlo nahusteni pneu,a pruziny jestli nejaka nepraskla


nahusteni jsem zkousel uz snad uplne vsechno mozny, a pruziny jsou v cajku, ale ty stabiky si zapisuju přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 64 H+ body: 0  
B3NNY je teď offline  B3NNY
0
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 12:55   Citovat  

Serwis, taky mám podobný problém na crx 2g. už sem chtěl měnit řízení, ale mrknu ještě na ty táhla
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 9 H+ body: 0  
Ludva je teď offline  Ludva
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 15:00   Citovat  

No jestli to taky nebude těma sedmnáctkama kolama.Já mám šestnáctky a projevovalo se to podobně.Hlavně, když jsem najel do kolejí, tak se to nedalo pomale udržet.Když jsem obul čtrnáctky tak paráda.Optimum je asi patnáctky.Ono se to zdá jako prkotina, ale udělá to hodně.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 672 H+ body: 0 1992 CR-X VTEC  
MattiK je teď offline  MattiK
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 15:04   Citovat  

Ludva napsal:
No jestli to taky nebude těma sedmnáctkama kolama.Já mám šestnáctky a projevovalo se to podobně.Hlavně, když jsem najel do kolejí, tak se to nedalo pomale udržet.Když jsem obul čtrnáctky tak paráda.Optimum je asi patnáctky.Ono se to zdá jako prkotina, ale udělá to hodně.

pise ze kola zkousel aj 15ctky...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2558 H+ body: 26 1991 CR-X  
B3NNY je teď offline  B3NNY
0
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 15:47   Citovat  

Tak čím užší gumi, tim se jede snadnějš v kolejích
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 9 H+ body: 0  
posero je teď offline  posero
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 16:21   Citovat  

jaký ET maj ty kola? nemáš třeba vůli v ložisku? co gumy na autě? jak sou sjetý?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464 H+ body: 14  
MattiK je teď offline  MattiK
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 16:39   Citovat  

a ten problem na tom aute zacal z niceho nic??
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2558 H+ body: 26 1991 CR-X  
Ludva je teď offline  Ludva
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 17:01   Citovat  

MattiK napsal:
pise ze kola zkousel aj 15ctky...

Jsem si sakryš nevšiml.Hm......tak to je teda zapeklitá situace. Smutný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 672 H+ body: 0 1992 CR-X VTEC  
jiras je teď offline  jiras
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 20.2.2009 , 17:17   Citovat  

Taky tipuju na ty axiální táhla, hodně se to zanedbává i v servisech že se po tom moc nedívají, určitě to zkus prověřit.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 122 H+ body: 0  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Řízení CRX II , help pls....
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1445s ][ Dotazy: 101 (0.0160s) ][ GZIP on - Debug on ]