Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Jakou barvu na celolak Accorda?
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1

Tak poraďte barvičku...
Normální bílá (ne metalíza - např championship white NH0)?
33%
 33%  [ 9 ]
Vínová metalíza (sicilian red pearl) - původní?
11%
 11%  [ 3 ]
Bílá metalíza (např. Briliant white pearl NH636P nebo Crystal White Pearl Tricoat 34K)?
55%
 55%  [ 15 ]
Hlasovalo : 27
Celkem hlasů : 27

Jauda je teď offline  Jauda
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.10.2007 , 6:31   Citovat  

Takže jelikož za pár dní půjde mazlík k lakošovi, tak se chci zeptat, kterou barvičku by jste doporučili?
Zajímal by mě hlavně názor od lidí, kteří už bílou mají (ať už metlu nebo normál), ale i jiných, kteří jen budou hlasovat.

Barvy jsou seřazeny vzestupně, jak mě vyjdou cenově, přitom rozdíl mezi nejlevnější variantou a nejdražší je cca 8000kč..
Nebudu sem psát konkrétní ceny, aby nevznikali diskuze na téma "je to drahý" nebo naopak "moc levný, to bude stát za prd".. lak bude dělat lakovna, kde mají normál box.. navíc je lakovna celkem vyhlášená a je kousek od mýho bydliště (cca 10km) a když budu měnit z té původní vínové, tak prý není potřeba stříkat části pod čalouněním a tak.. a mě to taky nevadí - stejně to nikdo neuvidí..

Ještě snad dodám, že preferuji bílou a navíc bych rád metalízu, ale nejspíš bude praktičtější normál kvůli pozdějším opravám a tak.. ale zase kdyby převládal názor na metlu, tak jsem ochotnej ty prachy do toho dát.. rozhodnu se ale asi až na místě a podle konkrétní finanční situace (bude chvíli po výplatě)..

Jo a kdyby tu byl náhodou někdo z okolí Olomouce, kdo by byl ochotnej mi autí za nějakej peníz odvýzt do lakovny na podvalu, budu rád.. nebo půjčit podval.. jinak budu muset půjčit od firmy..

Jo a kdyby náhodou někdo nevěděl, o který auto se jedná, tak si mě najděte v rubrice "moje honda" - jsou tam i fotky - nebo v diskuzi s názvem "oprava Accorda..." ve stejné rubrice exteriér..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1285 H+ body: 0 1993 Accord  
Jauda je teď offline  Jauda
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.10.2007 , 6:34   Citovat  

No a taky uvažuju o kombinaci například s černou kapotu, případně i se střechou, ale jelikož auto zatím nemá žádné další úpravy zevnějšku, tak by to asi nebylo úplně sladěný - hlavně myslím, že by to chtělo alespoň 16" kola, na který momentálně mít nebudu.. prostě, aby to vypadalo líp..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1285 H+ body: 0 1993 Accord  
Jauda je teď offline  Jauda
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.10.2007 , 9:57   Citovat  

Hmm asi se nikomu nelíbí bílá barva a ještě na Accordu.. Co ty, 665+1?? Šel bys do bílé metly nebo normál championship white??
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1285 H+ body: 0 1993 Accord  
moose je teď offline  moose
0
PříspěvekZaslal: 3.10.2007 , 13:39   Citovat  

další bílá dodávka Velmi šťastný tim chcu říct, že bílá na accordu je sice hezká, a ke kolům se hodí, ALE ta vinova taky neni k zahozeni Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 77 H+ body: 0  
Verča je teď offline  Verča
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.10.2007 , 13:44   Citovat  

hráškově zelená OK Mr. Green
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1915 H+ body: 0 2003 Accord Type-S  
moose je teď offline  moose
0
PříspěvekZaslal: 3.10.2007 , 13:53   Citovat  

co šedivohnědá ? Úsměv nebo tm.šedivá ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 77 H+ body: 0  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 3.10.2007 , 14:10   Citovat  

dej tam BMW M3 zlutou
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 H+ body: 0 1996 Civic Vti  
 Anonymous
0
PříspěvekZaslal: 3.10.2007 , 14:14   Citovat  

prosím poradte jakou barvu do loznice...
ja bych ji nechal spis bilou, ale mlada chce cervenou, sem ji rek, ze to bude jak v nakym bordelu... ona na to, ze jak to vim...
mlcky jsem se na ni podival a od te doby se se mnou nebavi...

k tematu...
barvu si dej podle sebe a nehled na to, co rikaj ostatni... ty se na ni budes denne divat....
   Návrat  
     
H+ body: 1  
Jauda je teď offline  Jauda
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.10.2007 , 14:34   Citovat  

1337 napsal:
prosím poradte jakou barvu do loznice...
ja bych ji nechal spis bilou, ale mlada chce cervenou, sem ji rek, ze to bude jak v nakym bordelu... ona na to, ze jak to vim...
mlcky jsem se na ni podival a od te doby se se mnou nebavi...

k tematu...
barvu si dej podle sebe a nehled na to, co rikaj ostatni... ty se na ni budes denne divat....


Já mám pokoj červenej a vůbec to nevypadá jako v bordelu.. a to jsem si ji sám míchal.. pořádnej výtlem
Hele podle sebe chci bílou.. jen jsem chtěl vědět, jestli má cenu si připlatit 8000kč za metalízu.. prostě nemám dvě auta, na kterých je bílá a bílá metla, abych viděl, jakej je tam rozdíl.. a taky upřímně nevím, jaká bude praktičtější.. jestli opravit bílou metlu bude tak náročný, jako opravit bílou normál.. a nemusí jít ani o opravu, ale třeba časem koupím jiný nárazníky a budu to chtít stříknout do barvy.. tak prostě s výhledem do budoucna..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1285 H+ body: 0 1993 Accord  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.10.2007 , 15:14   Citovat  

Nechat to v barve ma samy klady,nebudes lakat corkare a mycku musis navstivit minimalne 2x min casteji oproti bile Úsměv .Zeptej se Happyho,co dal na opravenou Preludu,ta je ted bila.
Krasne by to vypadalo ve svetlounkym flip-flopu,ale tam je taky cena jinde.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2450 H+ body: 0  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.10.2007 , 15:50   Citovat  

bílej accord bude avokovat type-r

udržet auto čisty se dá OK v metle budou vidět víc škrábance si myslim , těžší na opravu asi.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 H+ body: 1 2000 Accord Type-R  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.10.2007 , 18:35   Citovat  

Určitě bílá Championshipwhite.
Je teda fakt, že svého Civica meju po každý projížďce, hlavně ty mouchy zepředu a prach z destiček na boku. Ale já jsem puntičkář Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
moose je teď offline  moose
0
PříspěvekZaslal: 3.10.2007 , 18:51   Citovat  

metalza je sama o sobě těžší na opravu, skládá se z laku a bezbarvýho laku, takže okolo škrábance se udělá bílej otěr bezbarvýho laku, jenže to tě u bílé trápit nemusí...
u nemetalízy je velká výhoda v tom, že škrábanec daleko lehčejí rozleštíš tak, aby nebyl vidět... protože u metalízy nerozleštješ barvu, ale jen ten bezbarvý lak...

metalíza by se měla opravovat tak že se zbrousí lak okolo škrábance, škrábanec se stříkne třeba barvou spec. namíchanou do spreje (barvu ti namíchaj do spreje přímo podle čísla -> bud samotnou barvu plus samotnej bezbarvej, nebo barvu s bezbarvym rovnou do jedny pechovky, co je kvalitnější je snad jasny...) no a pak se to do 2/3 rozbroušený plochy stříkne bezbarvym a poté dokonale rozleští....

obyč barvu většinou normálně tempem rozleštíš tak že neni vidět škrábanec...

.. jsou to jen moje zkušenosti, možná že se to dá už dělat aji líp... nevim
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 77 H+ body: 0  
Jauda je teď offline  Jauda
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 4.10.2007 , 6:25   Citovat  

Moc díky za názory.. možná si někdo myslí, že to není důležitý, ale mě to pomohlo.. díky.. v hlasování vyhrála sice metla, ale půjdu asi do normální.. na 95%..
Mimochodem, už jsem přemýšlel o flipflop, ale na to fakt nemám.. zajímalo by mě například, jak by vypadal černo-červený flip-flop.. ale jak říkám - nejsu zrovna z bohatějších.. budu rád, když vyjdu s tou bílou.. Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1285 H+ body: 0 1993 Accord  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.10.2007 , 6:47   Citovat  

no a tak si nech stříknout bílou a přes to bezbarvej lak s perletí , to by nemělo vyjít o tolik dráž a vypadat to bude no 1 , dokonce podle mě líp jak metla.Ono sice je metla (i ta perleť ) horší na opravu , ale na druhou stranu, protože je barva krytá lakem daleko líp se udržuje a dýl vydrží.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 H+ body: 45 1988 Prelude  
Jauda je teď offline  Jauda
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 4.10.2007 , 6:57   Citovat  

Takže pokud to dobře chápu, tak akorát řeknu, že místo překrytí normálním lakem chci překrýt tu normál bílou perleťovým lakem?? Zkusím to.. díky za tip..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1285 H+ body: 0 1993 Accord  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.10.2007 , 7:03  Naposledy upravil monty dne 4.10.2007 , 7:06, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

no otázka jestli tu bílou by ti vůbec ještě překrývali lakem , to se běžně nedělá . bývá to jen barva , lak je přidáván do ní při míchání .Ale chápeš to správně Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 H+ body: 45 1988 Prelude  
Jauda je teď offline  Jauda
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 4.10.2007 , 7:05   Citovat  

Aha.. no zkusím s ním pak promluvit, jak mu to dovezu.. dík
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1285 H+ body: 0 1993 Accord  
Robik je teď offline  Robik
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.10.2007 , 16:47   Citovat  

Bílá! OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3080 H+ body: 0 2015 Civic  
klema je teď offline  klema
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 5.10.2007 , 18:56   Citovat  

meetallll bila metla :mrk:
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 607 H+ body: 0  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Jakou barvu na celolak Accorda?
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1587s ][ Dotazy: 107 (0.0268s) ][ GZIP on - Debug on ]