Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Laminátová kostra zadní sedačky
Fórum: Interiér a Hi-Fi
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
LJay je teď offline  LJay
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 7.3.2009 , 15:53   Citovat  

Dnes jsem trochu odlehčoval auto, tím že jsem vyhodil ocelovou kostru zadní sedačky a místo ní si udělal vlastní z laminátu. Uplně nastrojená sedačka váží necelé 3kg zatím co samotná ocelová kostra má skoro 5kg.
Výroba byla celkem jednoduchá. Nejdřív jsem si vyříznul z polystyrenu předlohu. Do jejích spodních rohů vložil vyřížlé ocelové patky se závity z původní sedačky. Celé to pak omotal skelným plátnem a napustil epoxidem. Po zaschnutí jsem do boků rámu vyřízl dva otvory, kterými prochází ocelové packy vyčnívající z karoserie. Dorazy sedačky jsem si naohýbal z 2mm plechu a prošrouboval je skrz rám. Přečnívající kusy šroubů, pak používam k navlékání plastových plošek, které slouží k aretaci sedačky místo původních zámků. Plastové plošky jsou zajištěny křídlovými matkami, aby je bylo možné snadno demontovat a sedačku pak sklopit.

Tady je pár obrázků z výroby.


01.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
01.jpg, 747.02 kB

02.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
02.jpg, 658.82 kB

03.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
03.jpg, 535.44 kB

04.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
04.jpg, 607.8 kB

05.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
05.jpg, 644.69 kB

06.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
06.jpg, 285.34 kB

07.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
07.jpg, 314.32 kB

08.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
08.jpg, 267.54 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2973 H+ body: 21 1991 CR-X  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 7.3.2009 , 16:33   Citovat  

Kdo si hraje nezlobí Úsměv Práce pěkná ale že jsi ušetřil nějaký dvě tři kila to nejní moc, jako neber to jako rejpání je to moc pěkný OK ale příště udělej kapotu a uštříš mnohem víc je to dobrý Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 H+ body: 0 1985 CR-X  
LJay je teď offline  LJay
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 7.3.2009 , 17:00   Citovat  

Jj je to sice jen pár kilo, ale i to se počítá Úsměv Já to bral spíš jako zkoušku laminování, protože tohle je můj první laminát co sem kdy dělal. Takže kdybych to zkalzil, tak by to zas tak nevadilo, protože to není vidět. Teď příjde nařadu tepelný štít, nebo spíš takový jednodušši airbox k sání.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2973 H+ body: 21 1991 CR-X  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 7.3.2009 , 17:04   Citovat  

LJay napsal:
Jj je to sice jen pár kilo, ale i to se počítá Úsměv Já to bral spíš jako zkoušku laminování, protože tohle je můj první laminát co sem kdy dělal. Takže kdybych to zkalzil, tak by to zas tak nevadilo, protože to není vidět. Teď příjde nařadu tepelný štít, nebo spíš takový jednodušši airbox k sání.

jen tak dál a dávej foto výsledků OK kapota to bude třeba za měsíc že Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 H+ body: 0 1985 CR-X  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 7.3.2009 , 17:14   Citovat  

Mno nevim, prace pekna, ale zkus si dozadu sednou a poradne se oprit Velmi šťastný Jinak neni lepsi sedacku vyhodit uplne? Ja to udelal ve vsech CRX..beztak je tam knicemu a brani akorat uchyceni Schrothum.. je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474 H+ body: -12  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 7.3.2009 , 17:17   Citovat  

gizmi napsal:
Mno nevim, prace pekna, ale zkus si dozadu sednou a poradne se oprit Velmi šťastný Jinak neni lepsi sedacku vyhodit uplne? Ja to udelal ve vsech CRX..beztak je tam knicemu a brani akorat uchyceni Schrothum.. je to dobrý

Náhodou to může bejt hooodně pevný na to opření, záleží na vrstvách ale tohle umí zázraky OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 H+ body: 0 1985 CR-X  
LJay je teď offline  LJay
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 7.3.2009 , 17:40   Citovat  

gizmi napsal:
Mno nevim, prace pekna, ale zkus si dozadu sednou a poradne se oprit Velmi šťastný Jinak neni lepsi sedacku vyhodit uplne? Ja to udelal ve vsech CRX..beztak je tam knicemu a brani akorat uchyceni Schrothum.. je to dobrý


Sedat sem si zkoušel a drží to v poho. Já jí tam mám ale spíš jako odhlučnění. Protože mám poměrně hlasitej vejfuk a ta sedačka společně s platem docela solidně snižují hluk v interiéru.

Jinak Schorthy sem protáhnu dírama po pásech v sedáku zadní lavice a přichytil je na montážní body těch pásů a je to akorátní je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2973 H+ body: 21 1991 CR-X  
LJay je teď offline  LJay
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 7.3.2009 , 17:41   Citovat  

PepaCR5446 napsal:
Náhodou to může bejt hooodně pevný na to opření, záleží na vrstvách ale tohle umí zázraky OK


Já tam dal jen dvě vrstvy, abych ušetřil váhu. Navíc nečekám že bych v zadu někoho vozil Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2973 H+ body: 21 1991 CR-X  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Laminátová kostra zadní sedačky
Fórum: Interiér a Hi-Fi
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0987s ][ Dotazy: 59 (0.0148s) ][ GZIP on - Debug on ]