Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Libovka ek4
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 12:37   Citovat  

Treba nekdo neco podobneho schani, zacinalo se pres 10.000eur, ted je na nejakych 8.500, absolutni TOP STAV! ek4 sunlight yellow
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  
Raven je teď offline  Raven
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 12:44   Citovat  

6g moc nemusím, ale tohle je opravdu nádhera Úsměv je to dobrý VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2101 1993 Civic Vti  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 12:46   Citovat  

krasavec opravdu ale ta cena naštvanej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 12:46   Citovat  

ta žlutá recara
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4184 1993 Civic  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 12:48   Citovat  

jj, ta recara jsou nadherna, bych v nich spal klidne Úsměv, jsou tusim z limited edition z integry, navic cena kolem 200tis mne neprijde tak silena, kdyz vezmu v potaz ty upravy, ktery jsou luxusni, zadny tuzing Úsměv a celkovy stav vozu tak je cena podle me dobra!!!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 12:49   Citovat  

Na mě má málo dveří... Ble Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 12:52   Citovat  

malo dveri Úsměv, sis z rodinou zacal brzo Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 12:52   Citovat  

me staci jedny dvere u ridice pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 13:08   Citovat  

vojt4s napsal:
ta žlutá recara


to snad ne

jinak žlutý recara jsou ze žlutých ITR
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
david.hammer je teď offline  david.hammer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 13:24   Citovat  

Dejf napsal:
to snad ne

jinak žlutý recara jsou ze žlutých ITR


Ta zluta jsou prave nej!!!!! Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1746 1999 Civic VTEC  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 13:25   Citovat  

ldyby ty Recara byly červený nebo černý, vypadalo by to líp ... pokud to teda jsou Recara, minulý měsíc si u nás nechával dělat borec do Golfa nápisy Recaro a GTi na kůži, která přijde na sedačky, tím chci říct, že není problem si nechat udělat jakýkoli nápis na cokoli, pak už záleží na majiteli jestli je tuzer a oblbovač, nebo to tam opravdu má.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 13:29   Citovat  

david.hammer napsal:
Ta zluta jsou prave nej!!!!! Úsměv


to snad ne to snad ne to snad ne Úsměv


Miki Civic napsal:
ldyby ty Recara byly červený nebo černý, vypadalo by to líp ... pokud to teda jsou Recara, minulý měsíc si u nás nechával dělat borec do Golfa nápisy Recaro a GTi na kůži, která přijde na sedačky.


do žlutejch ITR se dávali seriově. nevim jestli do všech žlutejch, ale dávali
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 13:33   Citovat  

david.hammer napsal:
malo dveri Úsměv, sis z rodinou zacal brzo Úsměv


Já měl 3D (pokud nepočítám teď C4g,na kterém se Péťa učí řídit) jen jednou,když jsem po bejvalce podědil Mazdu 323, jinak mám už 12let stále sedany...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Raven je teď offline  Raven
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 13:35   Citovat  

Miki Civic napsal:
ldyby ty Recara byly červený nebo černý, vypadalo by to líp ... pokud to teda jsou Recara, minulý měsíc si u nás nechával dělat borec do Golfa nápisy Recaro a GTi na kůži, která přijde na sedačky, tím chci říct, že není problem si nechat udělat jakýkoli nápis na cokoli, pak už záleží na majiteli jestli je tuzer a oblbovač, nebo to tam opravdu má.


zdarec Miki ale tohle sou origo Recara z ITR. Hihi Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2101 1993 Civic Vti  
lulin je teď offline  lulin
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 14:02   Citovat  

Nádherná,ale červený jdou do žlutý líp Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 531 1998 Integra Type-R  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 14:03   Citovat  

lulin napsal:
Nádherná,ale červený jdou do žlutý líp Hihi


Velmi šťastný je to dobrý červený jsou best
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 14:04   Citovat  

Raven napsal:
zdarec Miki ale tohle sou origo Recara z ITR. Hihi Úsměv


jo už to psal Dejf, šak já nic neříkám Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
LadyImagine je teď offline  LadyImagine
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 14:05   Citovat  

Gizmi: Me se teda ten stribrnej z Pribrami libi vice.. je to dobrý 200t bych za nej asi nedal, holt vec nazoru..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2389 2010 Jazz  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 14:08   Citovat  

pekny ale drahy..vec nazoru samozrejme Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5177 2008 Civic i-VTEC  
shaman je teď offline  shaman
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 15:15   Citovat  

Ten civic je hodně dobrej je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2000  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 15:21   Citovat  

peknej. vypada skoro jako muj HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 1999 Civic  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 16:14   Citovat  

Winie napsal:
peknej. vypada skoro jako muj HaHaaa


tvuj je lepcejsi kouř
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5177 2008 Civic i-VTEC  
misan je teď offline  misan
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 16:23   Citovat  

co to tam má za ten displej?já to tam nemám Smutný já chcu taky.
Jinak Miki,proč by si někdo chtěl dělat nápis na sedačkách,to musí bejt tuner jak bejk.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1539  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 16:27   Citovat  

misan napsal:
co to tam má za ten displej?já to tam nemám Smutný já chcu taky.
Jinak Miki,proč by si někdo chtěl dělat nápis na sedačkách,to musí bejt tuner jak bejk.


myslíš konkrétně toho Golfistu? Staví leštěnku a dává si čalounit sedačky, tak tam chce mít ty loga.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 16:28   Citovat  

v tomhle případě je jasně vidět o jaký sedačky jde Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 16:30   Citovat  

Miki Civic napsal:
myslíš konkrétně toho Golfistu? Staví leštěnku a dává si čalounit sedačky, tak tam chce mít ty loga.

kamos taky nechava na operky do octavie vysit logo porsche. to je kult style no... aspon tak to tvrdil:-D
for hlavator. moje teprv bude lepsi svatoušek
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 1999 Civic  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 16:31  Naposledy upravil Miki Civic dne 17.3.2009 , 16:32, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Winie napsal:
kamos taky nechava na operky do octavie vysit logo porsche. to je kult style no... aspon tak to tvrdil:-D
for hlavator. moje teprv bude lepsi svatoušek


a ten tvůj kamoš bez urážky je normální ? předpokládám že to je Ochca dýzl pořádnej výtlem

Posero: přesně! jde o žlutý ! muhehe
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  
misan je teď offline  misan
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 16:32   Citovat  

Miki Civic napsal:
myslíš konkrétně toho Golfistu? Staví leštěnku a dává si čalounit sedačky, tak tam chce mít ty loga.

jo ahá,já myslel že má nějaký šity a chce tam mít jen logo.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1539  
Miki Civic je teď offline  Miki Civic
Opičák [4]
PříspěvekZaslal: 17.3.2009 , 16:33   Citovat  

misan napsal:
jo ahá,já myslel že má nějaký šity a chce tam mít jen logo.


třeba má já fakt nevim, když jsem viděl Recaro, zajímalo mě do čeho, jakmile jsem viděl vedle Golf GTi, přestalo mě to zajímat HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3832 1991 Civic VT  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Libovka ek4
Fórum: Zajímavé odkazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2126s ][ Dotazy: 141 (0.0403s) ][ GZIP on - Debug on ]