Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Tak co? Kterej?:)))
Fórum: Videa
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.3.2009 , 20:39   Citovat  

Za mě Ferrari F355 Spider, Lambo Murcielago a BíeMdabljůůů M5 V10 5L....

To je hudba je to dobrý


Odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.3.2009 , 20:52   Citovat  

Porsche na paradu a luxus.
EVO na blbnuti.
A nejaky ten american jeep na zimu. je to dobrý

Jinak v tom videu je snad vsechno.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 18.3.2009 , 21:01  Naposledy upravil rooney dne 18.3.2009 , 21:03, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Nádhera .. OK

FastCivic .. dobrý video dikes Mrk

PS: Ten motorkář jak to tam začal předjíždět by mě nahnal docela strach .. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2119 1994 CR-X DelSol  
Ossi je teď offline  Ossi
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.3.2009 , 21:02   Citovat  

co to bylo za auto jak se tam naklanelo jak motorka ?? Úsměv to sem nepochapal ...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 938 1998 Integra Type-R  
Giger je teď offline  Giger
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.3.2009 , 21:04   Citovat  

To je jako video jak v západních zemích odjíždějí auta od Lidlu? Asi si taky půjdu stoupnout u nás k Lidlu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 899 2000 Civic  
coodl je teď offline  coodl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.3.2009 , 21:04   Citovat  

me je to jedno co by mi to dali, bych to pak prodal a postavil bych si barak pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 616 1995 Civic Coupe  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.3.2009 , 21:06   Citovat  

hosi nevim na cem to prehravate vy, ale kdyz mate poradnou aparaturu a prihulite tomu basy tak se az okna trepou, Velmi šťastný wwwhoooooaaaahhhhhhh, nádhera, náááádheraaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
Giger je teď offline  Giger
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.3.2009 , 21:12   Citovat  

FastCivic napsal:
hosi nevim na cem to prehravate vy, ale kdyz mate poradnou aparaturu a prihulite tomu basy tak se az okna trepou, Velmi šťastný wwwhoooooaaaahhhhhhh, nádhera, náááádheraaa


Já mám v notebooku subwoofer a dávám tomu co to de a nic Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 899 2000 Civic  
Prelude je teď offline  Prelude
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.3.2009 , 21:16   Citovat  

Kraaaaaaaaaaaaasssssssssssssssssnyy sraz "zvukaru" pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3104 1994 Prelude Si  
James je teď offline  James
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.3.2009 , 21:20   Citovat  

F430 pre srdce
caterham pre radost z jazdy
exige s ako kazdodenny kompromis HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 416  
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.3.2009 , 21:24   Citovat  

no vybral bych si hned. dost mně berou ty starší Porsche turbo, vlastně první turbo porsche, myslím. to je libová kára.
M5tka má libovej sound. je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1778 1994 Civic Vti  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.3.2009 , 21:25   Citovat  

pekny auta, ale moc moderni
za me: daily car Skyline GT-R34, nebo audi quattro(S1), vikendovka shelby cobra nebo ferrari GTO a do spolecnosti audi RS8(az bude) a F40 a motorku tu posledni silnicni KTM(kvuli designu)
ani netusite jak tezky to bylo vybrat
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2722 1999 Civic  
SonnyX je teď offline  SonnyX
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.3.2009 , 21:43   Citovat  

super video...akorat me mrzi,ze jsem tam nevidel zastupce ceskych supersportu-Octavii RS pořádnej výtlem

jinak jednoznacne De Tomaso Panthera,old 911ky,S1 a nissan 300zx turbo Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1637 1993 Legend  
rattray je teď offline  rattray
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.3.2009 , 22:28   Citovat  

Skoro jako spanilka do března pořádnej výtlem ,jinak za mě F spider Tak to koukám!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1182 1990 Civic GT  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.3.2009 , 0:51   Citovat  

Nádheráááá jsem u toho zkejsnul ... a byla tam tam S2000 a pěkně mu tam poskočila ... super zvuk ... ale fakt mazec. .. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
Lubosh je teď offline  Lubosh
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.3.2009 , 1:01   Citovat  

to 666: Myslím, že je zde potřeba slintající smajlík HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3437  
silenec je teď offline  silenec
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.3.2009 , 1:34   Citovat  

Pekne, pridam http://www.youtube.com/watch?v=5oY0MoZ-w6o&fmt=22 a dalsi zajimave auta Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2671 2000 Civic VTEC-E  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.3.2009 , 9:06   Citovat  

Roverman napsal:
no vybral bych si hned.
M5tka má libovej sound. je to dobrý


Jo, M5 zněla skvěle! je to dobrý

Jinak De Tomaso Panthera, Aston Martin...

A co to je na 2:15-2:20? Na Atoma to nevypadá, X-bow taky ne...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
habix je teď offline  habix
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.3.2009 , 13:56   Citovat  

pěkné je to dobrý
pro mě Porsche
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 226 1998 Civic  
shaman je teď offline  shaman
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.3.2009 , 16:48   Citovat  

Porsche gt3rs, caterham, exige, s2000, evolutiony je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2000  
Dave1984 je teď offline  Dave1984
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.3.2009 , 18:46   Citovat  

co to byl za sraz? proč jsem nedostal pozvánku? to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1102  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Tak co? Kterej?:)))
Fórum: Videa
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1419s ][ Dotazy: 109 (0.0162s) ][ GZIP on - Debug on ]