Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Proplach motoru?
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 15:03   Citovat  

Prosím chci se zeptat čím proplachujete motor,tedy pokud to někdo děláte? Díky
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
MártyKL je teď offline  MártyKL
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 15:11   Citovat  

vypustíš starý olej,necháš otevřenou vanu a zachodu motoru liješ vodu ze zhora do motoru...hlavně nezapomen dole tu vodu do něčeho chytat...no a pak tam vrátíš šroub a naliješ olej je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1199 H+ body: 0  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 15:13   Citovat  

MártyKL napsal:
vypustíš starý olej,necháš otevřenou vanu a zachodu motoru liješ vodu ze zhora do motoru...hlavně nezapomen dole tu vodu do něčeho chytat...no a pak tam vrátíš šroub a naliješ olej je to dobrý
to si děláš srandu nebo mě zkoušíš?? Já nechci oplachovat nádobí pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 15:15   Citovat  

tudy odkaz co tohle zkoušel to někdo?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
MártyKL je teď offline  MártyKL
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 15:17   Citovat  

pořádnej výtlem to nic jen mi hráblo...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1199 H+ body: 0  
Yokohama je teď offline  Yokohama
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 15:18   Citovat  

já proplachuju výýhradně vyjetým olejem Honda
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 214 H+ body: 0  
MártyKL je teď offline  MártyKL
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 15:19   Citovat  

na aditiva se výš co... meetallll
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1199 H+ body: 0  
MártyKL je teď offline  MártyKL
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 15:20   Citovat  

Yokohama napsal:
já proplachuju výýhradně vyjetým olejem Honda


blbost pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1199 H+ body: 0  
MártyKL je teď offline  MártyKL
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 15:22  Naposledy upravil MártyKL dne 2.4.2009 , 15:24, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

jsou oleje tudy odkaz které ti i motor čistí,takže kup 10w40 nebo co tam liješ a skrat interval výměny třeba na polovic a nalij nový OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1199 H+ body: 0  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 15:23   Citovat  

Yokohama napsal:
já proplachuju výýhradně vyjetým olejem Honda
vyjetým? jsem přemýšlel že bych obětoval jeden filtr a kanystr oleje a vyměnil to nadvakrát třeba po 500km jestli to má smysl. se mi zdá že teď jsem to trochu zanedbával Se stydím
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3743 H+ body: 14 2003 Accord  
Yokohama je teď offline  Yokohama
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 15:24   Citovat  

MártyKL napsal:
jsou oleje které ti i motor čistí,takže kup 10w40 nebo co tam liješ a skrat interval výměny třeba na polovic a nalij nový OK

které to jsou ty čistící Cooo??? takovej bych taky nalil to mi hlava nebere
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 214 H+ body: 0  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 15:25  Naposledy upravil Hlavator dne 2.4.2009 , 15:27, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

tudy odkaz

vim ze Tecem to delaj i v PKM..jinak ja to podstoupil u svoji stare Honda ..olej min teda nezrala, ale tlaky byli lepsi..jinak motoru si myslim to jen prospelo a urcite i emisim..lip tahl odspoda..az budu menit priste olej u svoji nove Honda tak to necham udelat i u ni..proc ji chudince neporad takovou kuru ve 120tis pořádnej výtlem

jinak cena i s novym Motulem 10-40 bylo myslim neco kolem 2,5tis za ten ukon
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5177 H+ body: 5 2008 Civic i-VTEC  
Yokohama je teď offline  Yokohama
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 15:26  Naposledy upravil Yokohama dne 2.4.2009 , 15:35, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Kmóďa napsal:
vyjetým? jsem přemýšlel že bych obětoval jeden filtr a kanystr oleje a vyměnil to nadvakrát třeba po 500km jestli to má smysl. se mi zdá že teď jsem to trochu zanedbával Se stydím

po 500 si myslím že vyleze tak jak si ho tam nalil, průhlednej jak pivčo, ale když kupíš ten čistící ten by měl pomoci HaHaaa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 214 H+ body: 0  
MártyKL je teď offline  MártyKL
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 15:31   Citovat  

MártyKL napsal:
jsou oleje tudy odkaz které ti i motor čistí,takže kup 10w40 nebo co tam liješ a skrat interval výměny třeba na polovic a nalij nový OK


Lucy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1199 H+ body: 0  
Becky je teď offline  Becky
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 18:02   Citovat  

Hlavator napsal:
http://www.autovhs.cz/?cat=19

...

jinak cena i s novym Motulem 10-40 bylo myslim neco kolem 2,5tis za ten ukon


Tak to valím bulvy
jeste ze si to delam sam kouř
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4503 H+ body: 42 1999 Civic VTEC  
MártyKL je teď offline  MártyKL
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 18:36   Citovat  

taky si to čas od času dělám sám Lucy Lucy Lucy Lucy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1199 H+ body: 0  
Leke je teď offline  Leke
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.4.2009 , 20:58   Citovat  

Ahoj,pohledejte co se tu pise o Mobil 1 a jeho spickovych,mimo jine,cisticich schopnostech.Myslim ze pri vypousteni budete celkem koukat co z toho vytece Lucy Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1695 H+ body: 1 2004 Civic  
CodyG je teď offline  CodyG
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 3.4.2009 , 15:15   Citovat  

Kmóďa napsal:
vyjetým? jsem přemýšlel že bych obětoval jeden filtr a kanystr oleje a vyměnil to nadvakrát třeba po 500km jestli to má smysl. se mi zdá že teď jsem to trochu zanedbával Se stydím

to by bylo uplne nejlepsi, pokud ti neni lito vyhodit 2x cca. 500-600kč
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 113 H+ body: 0  
Milhausik je teď offline  Milhausik
0
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 1:05   Citovat  

Mě mechanik taky poradil zkrátit výměnu oleje o polovinu tak na 5krát po 6000tis km nebo hned jak ten olej moc zčerná. Výsledek je uspokojivý ale na kompletní průplach to nemá. Aspoň myslím Honda
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 36 H+ body: 0 1993 Civic VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Proplach motoru?
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1586s ][ Dotazy: 101 (0.0242s) ][ GZIP on - Debug on ]