Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
CRX autobus - nepostavíme ? :-)
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 21:17   Citovat  



nějak sem ujel na sedačky HaHaaa další pár mám v autě pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 1991 CR-X  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 21:23   Citovat  

pořádnej výtlem je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 21:44   Citovat  

ze bych si udelal zidli z toho na zavodeni u kompu kdyz ti tak prebyvaj? :)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 22:01   Citovat  

Bitkar napsal:
ze bych si udelal zidli z toho na zavodeni u kompu kdyz ti tak prebyvaj? Úsměv


to sou moje plány na live for speed Hihi + volant G25 a metrový LCD VTEC
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 1991 CR-X  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.4.2009 , 22:08   Citovat  

tak ja mam zatim ten volant... LCD bude az bude nejaky fakt zupa a levny, jinak na nej dlabu, a ta sedacka se taky casem nejaka najde. Zatim drtim rFactor historix mod... to je spravnej masakr ty stary herky :)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
juro224 je teď offline  juro224
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.4.2009 , 9:10   Citovat  

preco lcd?co tak nieco take Lucy
kód:
http://cgi.ebay.com/80-iCinema-Virtual-Video-Glasses-Eyewear-920V-3D_W0QQitemZ220394033764QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item220394033764&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A50
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 124  
kandik je teď offline  kandik
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.4.2009 , 13:58   Citovat  

na autobus jsem to neprotah, zase z toho mam hondameru


crxbus.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
crxbus.jpg, 581.36 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2621 2004 Accord Tourer  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.4.2009 , 14:31   Citovat  

kandik napsal:
na autobus jsem to neprotah, zase z toho mam hondameru


ty jo to by nebylo špatný pořádnej výtlem ale vzadu by to bylo tak pro nějakýho paklíče Velmi šťastný

   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 1991 CR-X  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.4.2009 , 18:30   Citovat  

MalTake napsal:
to sou moje plány na live for speed Hihi + volant G25 a metrový LCD VTEC


a kdyz mas tolik sedacek muzes brat kamose na projizdky v lfs pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.4.2009 , 18:32   Citovat  

drone napsal:
a kdyz mas tolik sedacek muzes brat kamose na projizdky v lfs pořádnej výtlem



pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.4.2009 , 19:40   Citovat  

drone napsal:
a kdyz mas tolik sedacek muzes brat kamose na projizdky v lfs pořádnej výtlem


že bych si udělal kompletní kokpit i pro spolujedce ? ježiši lol ten by měl požitek z jízdy pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 1991 CR-X  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 12:42   Citovat  

Tak jsem si dnes koupil G25ku Je to proste libice. Du nahodit projektor a usadit volant.

Btw: Kde hrajes Lfs mas koupenou licenci? Ja ji koupim v pondeli sel bych se pak nekam projet Úsměv Dej vedet :hehe:
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 12:44   Citovat  

drone napsal:
Tak jsem si dnes koupil G25ku Je to proste libice. Du nahodit projektor a usadit volant.

Btw: Kde hrajes Lfs mas koupenou licenci? Ja ji koupim v pondeli sel bych se pak nekam projet Úsměv Dej vedet :hehe:


licenci mám jezdim na servru actual linux new line... pojezdil bych buď v pondělí večer či uterý mám celý volný VTEC
doufám že si umíš poladit auto abych na tebe nemusel čekat Hihi pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 1991 CR-X  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 12:50   Citovat  

Úsměv Auto si poladit umim (ale nakej cas to zabere nez to je luxusni).

A je jasny ze mi posles TOP setup sveho auta Úsměv S cim jezdis nejradsi, nejcastej?


Mam nejaky ty zkusenosti s mysi ale to se neda srovnavat. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
MalTake je teď offline  MalTake
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.4.2009 , 15:01   Citovat  

drone napsal:
Tak jsem si dnes koupil G25ku ......
asi to přesuň do topicu LFS zahrajem Mrk jinak já nejradši FXO,XRT a jejich GTR verze + FZR a BF1,ale ani XFG není špatný a docela poslední dobou rozjíždim RB4 muhehe
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2872 1991 CR-X  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
CRX autobus - nepostavíme ? :-)
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1377s ][ Dotazy: 87 (0.0121s) ][ GZIP on - Debug on ]