Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Soutěž o nejlepší kresbu 2007 - změna
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2

Myslíš si, že je toto klání směšné?
To každopádně!
6%
 6%  [ 2 ]
Není to (až tak) směšné.
23%
 23%  [ 7 ]
Návrat do mateřské školky (autor je idiot).
0%
 0%  [ 0 ]
Zajímavá idea (alespoň se pobavíme).
70%
 70%  [ 21 ]
Hlasovalo : 30
Celkem hlasů : 30

mireczek je teď offline  mireczek
2 háčka
Členství:
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 9:55  Naposledy upravil mireczek dne 30.11.2007 , 13:19, celkově upraveno 16 krát. Citovat  

Vážení přátelé a kamarádi, kolegové, členové!
Zkusíme si klání o nejlepší kresbu vašeho mazlíka s nápisem HONDA ve výrobním štítku. Může to být automobil, motocykl, ale i sekačka s pojezdem.

Zúčastnit se můžete zasláním kresby na mireczek@honda-club.cz do data 15.12.2007. Maximální rozlišení by nemělo přesáhnout 1280x1024 (ohleduplnost k serveru; i tak nepředpokládám, že by někdo kreslil v tak velikém formátu). Můžete poslat jen jednu kresbu, se kterou se chcete zůčastnit a e-mail by měl obsahovat následující informace: nick člena, model a rok výroby.

POZOR - ZMĚNA!!!

Můžete kresbu tvořit jakkoliv (virtuálně, tužka a pastelky, olejové barvy, modelování).
Vyhlášeno to bude v kategoriích kresba 2D a 3D a v podkategoriích virtuální / elektronická a manuální / elektronická. A pokud se někdo chce držet původního záměru soutěže, nebo nechce či nemůže věnovat potřebný čas a píli, tak vyhlašuji kategorii karikatura.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 976  
Verča je teď offline  Verča
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 9:58   Citovat  

tak teď nevím, pro kterou z odovědí hlasovat... pořádnej výtlem
ovšem do té doby, než jsi tam přihodil tu čtvrtou odpvěď... Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1915 2003 Accord Type-S  
dejwidoos je teď offline  dejwidoos
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 10:05   Citovat  

Není to náhodou vůbec směšné. DOst dobrá idea. Eště kdybych uměl kreslit. Se stydím Virtuální znamená, že to musí být na počítači nebo se to může čárnout na pejpr a naskenovat? Bych se přiklonil na kombinaci obojího, bo často se děje tak, že se načrtne skica růčo, naskenuje se a barví se to v compu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 395 1988 Prelude  
mireczek je teď offline  mireczek
2 háčka
Členství:
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 10:24   Citovat  

Člověče já ti nevím, ale faktem je, že existují SW, které ti udělají kresbu z fotografie a my poznáme kulový. Toho se chci vyvarovat.
Proto tedy virtuální kresba, kterou za pomoci čar, křivek a 256-ti barev nakreslíš ve 2D.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 976  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 10:29   Citovat  

napad dobrej ale kolik znas tu umi krelsit? Úsměv ja se priznavam ze moc ne Úsměv Je to tam. na papir a scan Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
dejwidoos je teď offline  dejwidoos
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 10:54   Citovat  

mireczek napsal:
Člověče já ti nevím, ale faktem je, že existují SW, které ti udělají kresbu z fotografie a my poznáme kulový. Toho se chci vyvarovat.
Proto tedy virtuální kresba, kterou za pomoci čar, křivek a 256-ti barev nakreslíš ve 2D.

Tak já to teda zkusím třeba v Corelu Mr. Green Tos mě přivedl na další nápad, esli je možno použít nějakou tu fotku jako podklad podle které budeš dělat ty křivky, ale to už je zase jen taková omalovánka. BTW to podvádění se třeba dá omezit tím, že autor přiloží PrintScreeny z tvorby Mrk
A ještě mě napadlo udělat třeba i 3D soutěž. Ale záleži taky kolik lidí by zvládlo 3D model cože cože ? Ale to už je asi fakt moc zmatenej svatoušek
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 395 1988 Prelude  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 11:08   Citovat  

to vyhraje reno, ma to v avataru :)
hele do 3D souteze bych sel :) ale to bychom byly tak max 2 - 3 soutezici :)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
kandik je teď offline  kandik
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 13:12   Citovat  

Bitkar napsal:
to vyhraje reno, ma to v avataru Úsměv
hele do 3D souteze bych sel Úsměv ale to bychom byly tak max 2 - 3 soutezici Úsměv


4 ......... cyrany.com
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2621 2004 Accord Tourer  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 13:16   Citovat  

kandikuuu , neeekeceeej, hezkyyy :) v cem je to delany?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Verča je teď offline  Verča
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 13:18   Citovat  

kandik napsal:
4 ......... cyrany.com


no to je pěkný OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1915 2003 Accord Type-S  
dejwidoos je teď offline  dejwidoos
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 13:22   Citovat  

kandik napsal:
4 ......... cyrany.com

Pěkné no. 3DS max + VRay? Jen tipuju.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 395 1988 Prelude  
happy je teď offline  happy
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 14:13   Citovat  

no ja se uz tesil, ze vytahnu tuzticky a dam se do prace jako za starych casu. ale pokud jde o computergrafiku. to nee .. to neni ono.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1115  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 14:15   Citovat  

tak jako daly by se udelat kategorie
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
kandik je teď offline  kandik
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 14:18   Citovat  

happy napsal:
no ja se uz tesil, ze vytahnu tuzticky a dam se do prace jako za starych casu. ale pokud jde o computergrafiku. to nee .. to neni ono.


jojo, meli bychom jet tuzkama, zadny kompjutry, mam toho za celej den dost
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2621 2004 Accord Tourer  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 14:19   Citovat  

Taky se přikládám k obyčejné tužce a papíru je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
kandik je teď offline  kandik
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 14:20   Citovat  

Bitkar napsal:
kandikuuu , neeekeceeej, hezkyyy Úsměv v cem je to delany?


po pravde nejsem autor tech modelu, jen je tu vice tu mene upravuju a materialuju, v kulatym modelovani jsou moje znalosti temer nulove.
jinak je to max + vray, spravne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2621 2004 Accord Tourer  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 14:24   Citovat  

kandik: to ja zas modeluju, ale vray nemam, jen virtualight co se GI tyce, ale lightworks renderer s HDRi staci kolikrat taky. a o cem se bavim? trueSpace :) moje laska uz od stredni.



ale uz na to moc casu nemam... leta uz ne... tohle sou stary veci asi tak 3 roky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
neyo je teď offline  neyo
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 18:52   Citovat  

Já bych do tý soutěže klidně zahrnul i kresby z nějakýho softu... Ona to taky není úplná sranda udělat něco, aby to vypadalo k světu. Můžou být třeba nějaké kategorie, aspoň bude víc vítězů a tím pádem, bude mít více lidí motivaci a následně radost Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1707 2000 Civic  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 19:34   Citovat  

dit jsem málem propadnul s vátvarné výchovy pořádnej výtlem ale dobrej nápad OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 2002 Civic Type-R  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 19:38   Citovat  

Marfi napsal:
dit jsem málem propadnul s vátvarné výchovy pořádnej výtlem ale dobrej nápad OK


woe si z toho děláš pr**l,ale já jednou na základce chytnul takovou čarodějnici,co mě dala z výtvarky za tři. cože cože ? Proč??? Museli jsme dělat různé výrobky z drátů atd .. Mě pokazila vyznamenání Mr. Green
   Návrat  
     
 
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 21:49   Citovat  

rooney napsal:
woe si z toho děláš pr**l,ale já jednou na základce chytnul takovou čarodějnici,co mě dala z výtvarky za tři. cože cože ? Proč??? Museli jsme dělat různé výrobky z drátů atd .. Mě pokazila vyznamenání Mr. Green
To je jasný, když někomu něco nejde jako první za to může učitel
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 21:51   Citovat  

Henges napsal:
To je jasný, když někomu něco nejde jako první za to může učitel


Mno jó jó Velmi šťastný Jako v tom máš pravdu většinou za to může žák či žákyně (student/ka),ale někdy jsou ti učitelé fakt hrozní,každej si určitě zažil sví.
   Návrat  
     
 
moose je teď offline  moose
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 21:58   Citovat  

kdysi sem kreslil par design navrhu pro časospis autohit kde byla soutěž, nevyhrál jsem ale alespon to otiskli Úsměv

viz -> volny.cz - moose.cz
a moose.cz - to jsem maloal na platno temperkama, taky už sem na to 2 roky nesahl :-/

   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 77  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2007 , 22:02   Citovat  

3x bouchlej skyline z AAA muhehe nebo bitkar modeloval jeho vti ? je to dobrý

Bitkar napsal:




ale uz na to moc casu nemam... leta uz ne... tohle sou stary veci asi tak 3 roky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 2000 Accord Type-R  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 29.11.2007 , 0:41   Citovat  

666: to auto je muj starej napad (design) z roku 2003!! (si vem i ze s vybavenim 5 let starym, jak soft tak hardware) a work in progress (asi navzdy). To sem jeste o hondach ani nevedel a o autech sem vedel kulovy, mozna ke konci modelovani. Je to ted ve fazi, kdy sem chtel zacit delat interier asi. Az se dneska rozhodnu vymodelovat svoje VTi, coz planuju (hlavni otazkou je cas), tak to poznas, ze je to moje Vti ;)


   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
mireczek je teď offline  mireczek
2 háčka
Členství:
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 12:16   Citovat  

..přeci to neodpískám??
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 976  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 12:26   Citovat  

mireczek napsal:


POZOR - ZMĚNA!!!
Můžete kresbu tvořit jakkoliv (virtuálně, tužka a pastelky, olejové barvy, modelovat).
Stále nedorazil ani jeden e-mail, tak se snažte, abych to nemusel odpískat.
No já bych aji něco načmáral ale pokud se bude házet do jedoho pytle kresnení na PC a ručně tak nevím to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
mireczek je teď offline  mireczek
2 háčka
Členství:
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 12:37   Citovat  

Ale tak to záleží na zručnosti každého. Pokud by v tom byl veliký rozdíl, tak se udělají podkategorie virtuální a manuální.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 976  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 12:37   Citovat  

mireczku: jednak vyhlas ty kategorie a jedna to chce cas, myslis si ze nekdo neco nakresli a vymodeluje ve 3d jen tak? jestli to nema vypadat jako ze zaklady, tak to chce cas. Navic to chce cas i tak, skrz praci a starosti ;) takze vydrz.

navrhuju kategorie:
- papir
- 2D na pocitaci
- 3D na pocitaci
- kombinace papir a pocitac
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
mireczek je teď offline  mireczek
2 háčka
Členství:
PříspěvekZaslal: 30.11.2007 , 13:05   Citovat  

No původně to bylo tak myšleno, ale chcete soutěž na profesionální úrovni? Tak ji máte mít.
Idea vznikla, když jsem z nudy před časem nakreslil svoje auto v 16-ti barvách v jistém MS programu a docela mě to pobavilo. Měla to být původně soutěž spíše pro úsměv než obdiv.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 976  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Soutěž o nejlepší kresbu 2007 - změna
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 1.8030s ][ Dotazy: 146 (1.5753s) ][ GZIP on - Debug on ]