Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
opravit... kolik?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
matesz je teď offline  matesz
PříspěvekZaslal: 22.6.2009 , 23:26   Citovat  

Na kolik by mohla vyjít oprava tohoto:

   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10  
SpideX je teď offline  SpideX
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.6.2009 , 23:30   Citovat  

No jestliže je i nárazník na výměnu tak autorizovanej servis bych to viděl okolo 50tis. Záleží jakým způsobem to chceě opravit Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045 1995 Civic Coupe  
Leke je teď offline  Leke
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.6.2009 , 23:31  Naposledy upravil Leke dne 22.6.2009 , 23:35, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

U znameho 7-15tis.novy blatnik z druhovyroby,zbytek puvodni.Ten ustiplej rozek narazniku asi nemas,co?
Naraznik stoji asi zhruba 5700

Pokud chces,aby to bylo top,tak to bude samo vic...to plastove nadkoli.Zalezi kdo ti to bude delat,jestli bude mit nejake slevy na neorigo dily(bez DPH)..Rekneme takovych 10 je spodni hranice.
Neni to neni zadny brutal (ze nejsi poraneny)
Airbary OK?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1695 2004 Civic  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.6.2009 , 23:33   Citovat  

SpideX napsal:
No jestliže je i nárazník na výměnu tak autorizovanej servis bych to viděl okolo 50tis. Záleží jakým způsobem to chceě opravit Úsměv

tjn jde o to jak. někomu by stačil belík kitu pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 1985 CR-X  
Ondras je teď offline  Ondras
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.6.2009 , 23:37   Citovat  

Kdyby se to kalkulovalo pro pojišťovnu (což se u auta ze švajcu nebude), tak by to bylo okolo 45k vč. amortizace.

Díly z Hondy (pokud to chceš mít kvalitně) vyjdou na ~30k. Práce, zpasováním příprava na lak ~10k, lakování ~15k.

Vycházím z toho, že není poškozeno nic pod pomuchlanými plechy (snad kromě spojky nárazník / blatník, která se ale dá svařit).
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1049  
matesz je teď offline  matesz
PříspěvekZaslal: 22.6.2009 , 23:38   Citovat  

ještě jsem to nepřečetl všechno... ale chci upozornit že to není moje. Je to na prodej, tak mě zajímá kolik by vyšla oprava Úsměv díky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10  
matesz je teď offline  matesz
PříspěvekZaslal: 23.6.2009 , 0:05   Citovat  

Blatník je asi stejný jako normální Civic že?
Nedalo by se to třeba sehnat někde na vrakáči? Nebo nemá tady někdo třeba takové díly navíc?

Oprava by nemusela být na leštěnku ale zase žadná odrbárna...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10  
MiraMir je teď offline  MiraMir
PříspěvekZaslal: 23.6.2009 , 0:11   Citovat  

já říkám maximálně 20tis....i s lakem...pokud je to jen plechařina...a nechceš všechno kupovat origo-honda v honda-servisu.....víc peněz je zlodějina...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 62 1985 Civic GT  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
opravit... kolik?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0776s ][ Dotazy: 57 (0.0074s) ][ GZIP on - Debug on ]