Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Rozmer zimnich pneu Honda Civic 1.8Vti Aerodeck
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
lechy je teď offline  lechy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2009 , 8:18   Citovat  

Cau prosim o radu, chystam se koupit na meho Aerodecka zimni pneu a osadit je na original rafky, letni pneu jsou tam 195/55 R15 a je moznost koupit ve stejnem rozmeru i zimni, ale v manualu doporucuji na Vti 185/55 R15 z duvodu pouziti sneznych retezu, ale nepisou jestli na puvodni rafky. Tak premyslim z jakeho duvodu jestli v te dobe dodavali retezy jen do toho rozmeru nebo kvuli podbehum, kvuli rejdu se retezy atd. Prosim o radu snezne retezy budu pouzivat, protoze jsou v nekterych horskych strediskach v zimne narizene a na lyzovacku urcite pojedu. Predem dekuji za odpovedi.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 264  
Lojzik je teď offline  Lojzik
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.8.2009 , 8:44   Citovat  

sry za offtopic doporučil bych ti tyhle pneu GOODYEAR ULTRA GRIP 7+
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 694 1991 CR-X VTEC  
lechy je teď offline  lechy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2009 , 12:44   Citovat  

Dekuju za radu ty jsou super, nekde v testu jsem je videl dokonce na prvnim miste, jeste pockam jestli se nekdo vyjadri ohledne tech rozmeru a retezu, teda jestli s tim ma nekdo zkusenosti.Dekuju
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 264  
JARYN je teď offline  JARYN
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2009 , 12:46   Citovat  

Pokud máš doporučený 185/55-15, tak ekvivalentní rozměry k tomu jsou: 195/50-15, 175/60-15, příp. 185/60-14 nebo 185/50-16. A pokud máš disky v rozměru 5,5 - 6,5 x "něco", tak na ně můžeš dát jakoukoliv šířku ze mnou vypsaných rozměrů (samozřejmě správného průměru). Tady je o tom víc: tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 286  
Lojzik je teď offline  Lojzik
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.8.2009 , 12:57   Citovat  

JARYN napsal:
Pokud máš doporučený 185/55-15, tak ekvivalentní rozměry k tomu jsou: 195/50-15, 175/60-15, příp. 185/60-14 nebo 185/50-16. A pokud máš disky v rozměru 5,5 - 6,5 x "něco", tak na ně můžeš dát jakoukoliv šířku ze mnou vypsaných rozměrů (samozřejmě správného průměru). Tady je o tom víc: tudy odkaz

osobně bych na zimu nechal pnue s větším profilem je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 694 1991 CR-X VTEC  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.8.2009 , 12:59   Citovat  

Já myslím,že s rozmětem 195/55/15 bude v podběhu ještě dost místa na řetězy... beru to podle mého japonského VTi,které tenhle rozměr na zimu obouvá.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
lechy je teď offline  lechy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2009 , 13:05   Citovat  

Dekuju uz koumam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 264  
alien44 je teď offline  alien44
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.8.2009 , 13:18   Citovat  

Mám ještě ze švýcar obudé 195/55 R15 Bridestone Blizzak a v pohodě
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1235 1999 Legend  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 6.8.2009 , 18:11   Citovat  

ja na zimu jezdtim 195/60 R15 na origo kolech a pri plnym pravym rejdu mi skrta uplne novej vzorek o plasty v podbehu. Kdyz sem mel ojety, tak to neskrtalo, takze je to fakt jen o chlup. To co se tyce mista. Jinak 185ky klidne nazuj i na origo disky, je to jen o malinko uzsi, se nic nestane. S retezama zkusenosti nemam. Snad jsem trosku pomohl.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
lechy je teď offline  lechy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.8.2009 , 20:12   Citovat  

Dekuju moc chlapi za rady.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 264  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Rozmer zimnich pneu Honda Civic 1.8Vti Aerodeck
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1297s ][ Dotazy: 65 (0.0296s) ][ GZIP on - Debug on ]