Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
ako "rozhybat" brzdu
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 8:33   Citovat  

cawte. ako rozhybem brzdic na zadnom kolese? akosi sa mu nechce brzdit...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
posero je teď offline  posero
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 8:51   Citovat  

rozebrat, vyměnit co je nemocný a zase složit, kdo by to čekal HaHaaa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464 H+ body: 14  
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 9:09   Citovat  

zas rada nad zlato od teba Hihi ...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
posero je teď offline  posero
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 9:18   Citovat  

a co jsi čekal?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464 H+ body: 14  
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 9:25   Citovat  

ako a co ma rozobrat? ako z toho vyberem ten brzdovi valcek teda lepsie povedane
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 10:34   Citovat  

vytahni trmen z auta, odsroubuj hadicku a foukni do toho trmenu vzduch, a pozor na pazury, ten pistek vyleti ani nebudes vedet jak Úsměv
pak to vsechno vycistis, das nove gumky a prachovky, poskladas a ficis
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 H+ body: 28 1989 Civic  
skritek je teď offline  skritek
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 10:40   Citovat  

FastCivic napsal:
vytahni trmen z auta, odsroubuj hadicku a foukni do toho trmenu vzduch, a pozor na pazury, ten pistek vyleti ani nebudes vedet jak Úsměv
pak to vsechno vycistis, das nove gumky a prachovky, poskladas a ficis


a jestli je to clovek ktery nevy jak vyndat pistek z trmenu tak za tyden schani nekoho kdo mu to da dohromady Tak to koukám! Ble
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 917 H+ body: 19 2008 Capri  
Skylinee je teď offline  Skylinee
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 12:06   Citovat  

FastCivic napsal:
vytahni trmen z auta, odsroubuj hadicku a foukni do toho trmenu vzduch, a pozor na pazury, ten pistek vyleti ani nebudes vedet jak Úsměv
pak to vsechno vycistis, das nove gumky a prachovky, poskladas a ficis


vzadu jsou šroubovací ne?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 534 H+ body: 1 1999 Accord Type-R  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 12:11   Citovat  

Skylinee napsal:
vzadu jsou šroubovací ne?
jo, ale pokud funguje stejne jako na peugeotech, coz sem delal naposled, tak sem ho vyfoukl ven stejne jako predni Úsměv ale zpatky jak ho davas tak uz se sroubuje
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 H+ body: 28 1989 Civic  
skritek je teď offline  skritek
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 12:52   Citovat  

dulezity je to hlavne rozebrat cely az k mechanizmu rucni brzdy tam je to vetsinou zarezli coz nastesti u hondy jde dobre a to i slozit. nedavno jsem delal nejakeho golfa ci co a tam jsme to skladali 2 a dalo nam to fakt zabrat byla tam dost silna pruzina ktera se musela zmacknout a pak tam dat jeste segrovku a misto zadny no hruza.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 917 H+ body: 19 2008 Capri  
maryo je teď offline  maryo
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 13:35   Citovat  

Ten pistek normalne vysroubujes nejakou plochym nastrojem... Jde to ze zacatku ztuha, ale jde to...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1249 H+ body: 0 1990 Prelude VTEC  
Hanz je teď offline  Hanz
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 14:21   Citovat  

maryo napsal:
Ten pistek normalne vysroubujes nejakou plochym nastrojem... Jde to ze zacatku ztuha, ale jde to...

Tak tak. Velmi šťastný Asi praskla nebo špatně tesnila prachovka ,kup si repasní sadu na zadní brzdiče stojí kolem 300Kč ,rovnou to sundej i na druhým kole a vyměn to ,přetěsni, vyčisti ,nebo i nabarvy třmeny a tak na obouch zadních obvodech,AT K TOMU ZAS NÁKÝ PÁTEK NEMUSÍŠ. je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1006 H+ body: 0 1995 Accord  
Hanz je teď offline  Hanz
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 14:37   Citovat  

skritek napsal:
dulezity je to hlavne rozebrat cely az k mechanizmu rucni brzdy tam je to vetsinou zarezli coz nastesti u hondy jde dobre a to i slozit. nedavno jsem delal nejakeho golfa ci co a tam jsme to skladali 2 a dalo nam to fakt zabrat byla tam dost silna pruzina ktera se musela zmacknout a pak tam dat jeste segrovku a misto zadny no hruza.

No to mi povídej taky jsem si to prošel.Blééé to snad ne Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1006 H+ body: 0 1995 Accord  
nanoVTEC je teď offline  nanoVTEC
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 15:14   Citovat  

tak dik za rady... najskor si kupim tu opravnu sadu a pustim sa na to...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1157 H+ body: 0 1995 Civic Vti  
posero je teď offline  posero
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 16:20   Citovat  

chcemVTI:-) napsal:
tak dik za rady... najskor si kupim tu opravnu sadu a pustim sa na to...


připrav se na to, že pístek bude KO ....a přečti si manuál jak to rozebrat a složit ať si někde nerozbiješ ústa.....
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464 H+ body: 14  
Hanz je teď offline  Hanz
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.8.2009 , 19:38   Citovat  

posero napsal:
připrav se na to, že pístek bude KO ....a přečti si manuál jak to rozebrat a složit ať si někde nerozbiješ ústa.....

Není na tom nic složitého,je to brnkačka ,je to spíš o zručnosti,ale radši si manuál přečti ,když si nejsi jistý v kramflecích.Jo pístek to vetšinou odnese je orezlý a pak dře a nětěsní to pravda ,ale taky nemusí.Chce to sundat ,rozebrat,zkouknout a hned uvidíš kde problém i sám.Tak at se daří . Úsměv OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1006 H+ body: 0 1995 Accord  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
ako "rozhybat" brzdu
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1240s ][ Dotazy: 89 (0.0101s) ][ GZIP on - Debug on ]