Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
D14A4 (civic 1.4iS)
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.1.2008 , 16:42   Citovat  

přiznám se, celé forum jsem nepročítal... Cool
ale zajímá mě jestli se dá ještě něco udělat s tímto motorem, má to cenu do toho investovat aby přibyly nějaký koně navíc? pomůžu si např. odstraněním katalyzátoru, jiné svody, apod? aby to nebyly desetitisícové úpravy a nárůst výkonu 5 koní Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2016 H+ body: 6  
Doomm je teď offline  Doomm
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.1.2008 , 16:47   Citovat  

ze vseho jde udelat raketa ... ale za malo penez malo muziky ...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2410 H+ body: 0 1998 Civic  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.1.2008 , 16:48   Citovat  

tady se už něco řešilo odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  
Dave1984 je teď offline  Dave1984
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.1.2008 , 19:11   Citovat  

zrovna včera jsem se díval na JDM inside a taky japončík tam furt, že dá kat pryč atd. tak ho zavřeli do auta bez katu a na brzdu, autu naměřilil 412hp a týpek po pár sekundách omdlel! Pak tam dali sportovní kat a týpek taky sice omdlel, ale hned se probudil, bylo tam 20x méně splodin!!! a na výkonu to ubralo 5hp nebo kolik 411 / 406hp, takže vytažením katu si moc nepomůžeš, jen budeš podmazávat na Emisích a chudák příroda KO

Peťo, dej turbo Úsměv nebo třeba hlavu z Vteca 125hpčkovýho, klapu, manifold, ecu, - investice do 10.000Kč a pojede to jako z praku šuk Je to tam.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1102 H+ body: 1  
Doomm je teď offline  Doomm
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.1.2008 , 22:02   Citovat  

Dave1984 napsal:
zrovna včera jsem se díval na JDM inside a taky japončík tam furt, že dá kat pryč atd. tak ho zavřeli do auta bez katu a na brzdu, autu naměřilil 412hp a týpek po pár sekundách omdlel! Pak tam dali sportovní kat a týpek taky sice omdlel, ale hned se probudil, bylo tam 20x méně splodin!!! a na výkonu to ubralo 5hp nebo kolik 411 / 406hp, takže vytažením katu si moc nepomůžeš, jen budeš podmazávat na Emisích a chudák příroda KO

Peťo, dej turbo Úsměv nebo třeba hlavu z Vteca 125hpčkovýho, klapu, manifold, ecu, - investice do 10.000Kč a pojede to jako z praku šuk Je to tam.
hmm si z levnyho kraje ... hlava z vtecu, jeste ale prestavba kabelu, ecu a dalsi drobnosti, mainfold, klapku ... at pocitam jak pocitam tak sem tak spis na 15-20 ... kdyz nepocitam uz pri sdelani hlavy a davani jiny mensi generalku head a pri nejmensim prebrouseni hlavy,pretesneni ventilu atd
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2410 H+ body: 0 1998 Civic  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 2.1.2008 , 23:57   Citovat  

Petura napsal:
přiznám se, celé forum jsem nepročítal... Cool
ale zajímá mě jestli se dá ještě něco udělat s tímto motorem, má to cenu do toho investovat aby přibyly nějaký koně navíc? pomůžu si např. odstraněním katalyzátoru, jiné svody, apod? aby to nebyly desetitisícové úpravy a nárůst výkonu 5 koní Velmi šťastný


Když nepočítam s přeplňováním, tedy turbo nebo kompresor, tak je to zvlášť u 1,4ky "boj" o každého koníka Velmi šťastný
Z těch jednoduších a levnějších a neinvazivních řešení doporučuji : svody, kratší převody a u 3D jiné sání. Vše se obejde bez zásahu do motoru. Kolik to přidá, to ti poctivě neřeknu, ale je to poznat i ve zrychlení (i pružném) i v maximálce ...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 H+ body: 52 2015 N600  
Dave1984 je teď offline  Dave1984
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2008 , 0:04   Citovat  

Doomm napsal:
hmm si z levnyho kraje ... hlava z vtecu, jeste ale prestavba kabelu, ecu a dalsi drobnosti, mainfold, klapku ... at pocitam jak pocitam tak sem tak spis na 15-20 ... kdyz nepocitam uz pri sdelani hlavy a davani jiny mensi generalku head a pri nejmensim prebrouseni hlavy,pretesneni ventilu atd


no já viděl na prodej komplet zadřený motor na klice z targy esi za 5.000Kč, tak nevím, proč by se nevešel...když víš, kde máš kupovat, vždycky se dá najít. Samo, pokud chceš už to dělat pořádně, tak můžeš klidně na těch 20.000Kč být... OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1102 H+ body: 1  
Doomm je teď offline  Doomm
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2008 , 0:32   Citovat  

Dave1984 napsal:
no já viděl na prodej komplet zadřený motor na klice z targy esi za 5.000Kč, tak nevím, proč by se nevešel...když víš, kde máš kupovat, vždycky se dá najít. Samo, pokud chceš už to dělat pořádně, tak můžeš klidně na těch 20.000Kč být... OK
jo ok, motor 5000 tesneni 1000 gufera ventilu 1000 nejaka ta prace na brusce 500 ted zabrouseni a go hlavy ... nejakej ten vetil + prace 2000 ... ecu 2000 kabely 500 ... 12000
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2410 H+ body: 0 1998 Civic  
Dave1984 je teď offline  Dave1984
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2008 , 10:15   Citovat  

Doomm napsal:
jo ok, motor 5000 tesneni 1000 gufera ventilu 1000 nejaka ta prace na brusce 500 ted zabrouseni a go hlavy ... nejakej ten vetil + prace 2000 ... ecu 2000 kabely 500 ... 12000


nebudem se přece hádat kvůli takovýmhle věcem..já říkám, že to jde do deseti, ty říkáš ne, jdou oba způsoby...ale je to asi to nej, co by mohl s výkonem motoru udělat, v tom se shodnem, ne? přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1102 H+ body: 1  
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2008 , 11:13   Citovat  

no tak než cpát do 1.4 peníze, tak to radši prodám a koupim něco jinýho Úsměv
prostě mě to jen tak napadlo, jestli těm pár koníkům něco málo pomůže, ale jak je vidět tak ne (ne bez pořádný finanční injekce) a to v tom případě se vyplatí ty peníze dát za model s jiným motorem
navíc nejsem mechanik, takže práce v servisu by se mi sakra prodražila a pořád by to byla 1.4 Ble
nejede to špatně, ale občas bych chtěl víc než může poskytnout Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2016 H+ body: 6  
Dave1984 je teď offline  Dave1984
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2008 , 11:52   Citovat  

Petura napsal:
no tak než cpát do 1.4 peníze, tak to radši prodám a koupim něco jinýho Úsměv
prostě mě to jen tak napadlo, jestli těm pár koníkům něco málo pomůže, ale jak je vidět tak ne (ne bez pořádný finanční injekce) a to v tom případě se vyplatí ty peníze dát za model s jiným motorem
navíc nejsem mechanik, takže práce v servisu by se mi sakra prodražila a pořád by to byla 1.4 Ble
nejede to špatně, ale občas bych chtěl víc než může poskytnout Úsměv


kolik krát jsem říkal, že VTi je jasná volba Honda Lucy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1102 H+ body: 1  
blejzin je teď offline  blejzin
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2008 , 13:03   Citovat  

Jo no škoda jen, že stojí dvojnásob
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 87 H+ body: 0 1996 Civic  
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2008 , 13:16   Citovat  

Dave1984 napsal:
kolik krát jsem říkal, že VTi je jasná volba Honda Lucy


no s tím souhlasím, ale já mám problém s tím, že na Vti C6g 3D nemám a 5g nechci Úsměv

teď cíva dostane podvozek, vyperu mu filtr a koupim nový svíčky a přes léto si spolu užijem dost srandy a pak ho nejspíš přenechám někomu jinýmu ...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2016 H+ body: 6  
Ossi je teď offline  Ossi
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2008 , 16:23   Citovat  

a co toto ? je to ale na 1.4i takze to sem asi moc nepomohl co ? Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 938 H+ body: 4 1998 Integra Type-R  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2008 , 16:28   Citovat  

Ossi napsal:
a co toto ? je to ale na 1.4i takze to sem asi moc nepomohl co ? Úsměv


to asi ne D14A4 má, myslím, těch 66kW, takže tam restriktor není...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 H+ body: 69 2016 Civic i-VTEC  
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 4.1.2008 , 9:57   Citovat  

Ossi napsal:
a co toto ? je to ale na 1.4i takze to sem asi moc nepomohl co ? Úsměv


tohle se mě netýká, mám "čistokrevný" iS :o)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2016 H+ body: 6  
zmysel09 je teď offline  zmysel09
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 19.8.2009 , 22:40   Citovat  

is mam aj ja:) a na 1.4 to nejde zle..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 203 H+ body: 0 1995 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
D14A4 (civic 1.4iS)
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1543s ][ Dotazy: 93 (0.0353s) ][ GZIP on - Debug on ]