Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civa 1.4iS - spatne starty
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Krčmík je teď offline  Krčmík
0
PříspěvekZaslal: 5.11.2009 , 12:36   Citovat  

Hezky den preji , potreboval bych poradit s problemkem ktery trapi meho civica od doby kdy jsou ho koupil. Jakmile auto stoji delsi dobu ( pres 5 hodin ) tak potom prvni start trva strasne dlouho toci motor +- 15 vterin nez chytne. Po te jkiz startuje na prvni otoceni motor do doby nez zase delsi dobu zustane stat. Nemate nekdo tuseni co s tim ? Na aute byli meneny tyto veci vsechny filtry vcetne palivoveho, termostat , svicky (origo NGK) oleje atd... avsak bez jakekoliv zmeny. Byli mereny ohmicke hodnoty dle manualu vsech cidel.... vsechny cidla naprosto v poradku. Byl meren tlak v palivove liste take v poradku. Auto jsem mel v serivse taky na to neprisli . pouze konstatovali ze je vse jako nove. Po nastartovani auto jezdi naprosto perfeknte ,necuka , nekouri jde krasne do otacek az do redline atd... Nejaka rada po cem bych mel jit ? Diky R.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 75 H+ body: 0  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.11.2009 , 13:36   Citovat  

A svíčky tam jsou teda přesně ty co doporučuje výrobce motoru?
Zkoušel si vyblikat chybové kódy ECU, jestli něco nehlásí?
Pak mě ještě napadlo, že by nebylo do věci změřit kompresní tlaky ve válcích. Ale to spíš jenom kvůli vyloučení mechanických problémů v motoru.
Jinak tohle může dělat i imobilizer. V manuálu se dokonce píše, že auta s imobilizerem déle startují.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
Krčmík je teď offline  Krčmík
0
PříspěvekZaslal: 5.11.2009 , 14:20   Citovat  

svicky jsou presne ty co udava vyrobce presne oznaceni ted z hlavy nevim ale vim ze jsou tam ty spravne. a jak rikam dela to jen prvni start pri delsim stani, dalsi starty (treba po 2hodinach atd.. ) jsou okamzite v tom pripade podle me imobilizer a ani svicky tohle nezpusobuji. Ja mam takovej dojem ze se mi nekde zavzdusnuje palivovej okruh a ze to potom trva nez se to odvzdunsni "pres vstrikovace", prave jsem cekal ze tlak paliva bude rano spatnej ale neni.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 75 H+ body: 0  
Krčmík je teď offline  Krčmík
0
PříspěvekZaslal: 5.11.2009 , 20:01   Citovat  

hopla
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 75 H+ body: 0  
Maggoth je teď offline  Maggoth
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.11.2009 , 20:12   Citovat  

To bude ten Holendr co jsi mi půjčoval.... Hihi Hihi Hihi
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3179 H+ body: 2 1995 CR-X DelSol  
Krčmík je teď offline  Krčmík
0
PříspěvekZaslal: 5.11.2009 , 20:39   Citovat  

jo jo wenco to bude tim a dodnes toho lituji Velmi šťastný Ted prave vyrabim tvoji woodoo panenku a ten holendr ti narvu do zadnice tak se tes Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 75 H+ body: 0  
Maggoth je teď offline  Maggoth
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.11.2009 , 20:50   Citovat  

Krčmík napsal:
jo jo wenco to bude tim a dodnes toho lituji Velmi šťastný Ted prave vyrabim tvoji woodoo panenku a ten holendr ti narvu do zadnice tak se tes Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný


Viděl jsi jak vypadám - tak by jsi přece měl vědět , že mi zrovna woodoo neublíží pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3179 H+ body: 2 1995 CR-X DelSol  
Riccardo je teď offline  Riccardo
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.11.2009 , 21:03   Citovat  

Krčmík napsal:
hopla

Má ten civic nějaký ventil, který přidává vzduch při startování ? Něco jako fast-idle-valve nebo start-air-valve ?
Ještě si posviť stroboskopem na řemenici s nastaveným nulovým předstihem, jestli uvidíš TDC značku ve správné pozici.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1287 H+ body: 0 1992 Prelude Si  
Krčmík je teď offline  Krčmík
0
PříspěvekZaslal: 13.11.2009 , 20:12   Citovat  

Neni tu nejaka dobra duse ze stejnym motorem co by byla ochotna si na dva dny prehodit rozdelovace at muzu vyloucit dalsi vadnou vec ...nebo nema nekdo na prodej ? Okoli Ostravy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 75 H+ body: 0  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civa 1.4iS - spatne starty
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0943s ][ Dotazy: 61 (0.0147s) ][ GZIP on - Debug on ]