Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
chyba hondydnes
Fórum: Chyby
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
cybermarty je teď offline  cybermarty
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.11.2007 , 23:53   Citovat  

kdo vi co to po mne chce, nejde mi poslat fotka a neni to poprve Fatal error: Allowed memory size of 10485760 bytes exhausted (tried to allocate 8192 bytes) in /home/www2/honda-club.cz/subdomains/www/hondadnes/upload2.php on line 38
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 408 2000 Civic Aerodeck  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 0:06   Citovat  

vem fotku a zmensi ji.. OK me to dela taky dycky a musim zmensovat
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 0:13   Citovat  

cybermarty napsal:
kdo vi co to po mne chce, nejde mi poslat fotka a neni to poprve Fatal error: Allowed memory size of 10485760 bytes exhausted (tried to allocate 8192 bytes) in /home/www2/honda-club.cz/subdomains/www/hondadnes/upload2.php on line 38


velká fotka.Nutno zmenšit!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8972 1996 Civic  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 0:14   Citovat  

ci když mě to píše tohle? CHYBA ! Soubor není požadového MIME typu! to mi hlava nebere to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
cybermarty je teď offline  cybermarty
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 0:24   Citovat  

CRXMANN napsal:
velká fotka.Nutno zmenšit!

to neni fer pisou tam ze to zmensi automaticky Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 408 2000 Civic Aerodeck  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 0:39   Citovat  

cybermarty napsal:
to neni fer pisou tam ze to zmensi automaticky Smutný


no jo no. Nikdy nevěř něčemu cos nedržel v ruce! :twisted:
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8972 1996 Civic  
kojak je teď offline  kojak
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 0:52   Citovat  

CRXMANN napsal:
no jo no. Nikdy nevěř něčemu cos nedržel v ruce! :twisted:


hele já mám prodavčku v práci celkem kus a jako nikdy jsme její .......... neviděl ale věřím že jí má šuk šuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2571  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 2:59   Citovat  

Hele bando to se má tak ... když nafotíte fotku v rozlišení "sakrahodně x megamoc" a soubor má potom 8MB, jako v případě výše zmíněného ... tak to neumře na zmenšení, ale na omezení velikosti souboru, který se na server dá nahrát.

Ke zmenšení fotografií ve formátu JPEG můžete použít mou utilitu používající konvertor XnView. Najdete jí v příloze.

Blur: systém umí přijmout pouze JPEG soubory a PNG soubory ... nejspíš si tam chtěla nahodit BMP nebo něco takového viď ?


Resizer.zip
 Komentář:
Program k zmenšování JPEG obrázků.

stáhnout/zobrazit
 Soubor:  Resizer.zip
 Velikost:  630.79 kB
 Staženo:  462 krát

   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7589 2002 Civic Type-R  
cybermarty je teď offline  cybermarty
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 8:08   Citovat  

ak uz mi to funguje OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 408 2000 Civic Aerodeck  
kojak je teď offline  kojak
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 8:16   Citovat  

zkouška
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2571  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 10:18   Citovat  

zkouska 1, 2, 3 slysite me ? Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 12:31   Citovat  

Daver napsal:
Blur: systém umí přijmout pouze JPEG soubory a PNG soubory ... nejspíš si tam chtěla nahodit BMP nebo něco takového viď ?


asi jo, a jak to teda vyřešim? to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 12:44   Citovat  

Blur napsal:
asi jo, a jak to teda vyřešim? to mi hlava nebere

otevři to v malování a dej SAVE ASsssss tudy vybej jinou příponu a BINGOOOO formát obrázku je změněn Mr. Green OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 1995 Prelude VTEC  
Blur je teď offline  Blur
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 14:05   Citovat  

už mi to jde, díííík Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3657 1997 Prelude VTEC  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 15:06   Citovat  

Blur napsal:
už mi to jde, díííík Je to tam.

šikovnáá, a nemáš náhodou preludu? jo máš co? tak to je vrozený Cool Cool
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 1995 Prelude VTEC  
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 17:43   Citovat  

PreludeZ napsal:
šikovnáá, a nemáš náhodou preludu? jo máš co? tak to je vrozený Cool Cool


Edóó? Necítíš nic? cože cože ? Tady něco smrdíííí......asi samochvááála Mrk pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1989 2002 Stream  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.11.2007 , 21:38   Citovat  

marab napsal:
Edóó? Necítíš nic? cože cože ? Tady něco smrdíííí......asi samochvááála Mrk pořádnej výtlem

čmuchám, čmuchám a nic, já jsem totiž chválil Blur Mrk OK papa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 1995 Prelude VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
chyba hondydnes
Fórum: Chyby
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1304s ][ Dotazy: 95 (0.0092s) ][ GZIP on - Debug on ]