Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord 2000 cukání motoru
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
mfojtik je teď offline  mfojtik
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 28.1.2010 , 19:02   Citovat  

Zdravím

Mám problém se svým accordem. Když sešlápnu plyn až na podlahu, tak mám nepravidelné otáčky, motor se dusí, cuká. Potom se chytne, začne tahat a rozbliká se mi kontrolka motoru. Dělá mi to hlavně když jedu do kopečka, na neutrál motor v pohodě drží otáčky. Rozjezdy jsou vpořádku. Vždycky když chci přeřadit na vyšší stupen, tak to musím vytočit nejméně na 3000, jinak po přeřazení motor začne cukat. Nemá na to vliv zda je teplý nebo studený. Dělá to stále. Nevím, jestli je to normální. Podle mě ne. Je to můj první VTEC. Před tímhle jsem měl 2,3 iSR a ten šel krásně odspodu až do omezovače. Příší měsíc jdu na technickou, tak to chci hodit na diagnostiku. Má někdo nějakej nápad co by to mohlo být, než to tam hodím?

díky
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 249 H+ body: 1 2014 Civic Aerodeck  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 28.1.2010 , 19:03   Citovat  

že by váha ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 H+ body: 1 1998 Accord  
posero je teď offline  posero
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 28.1.2010 , 19:05   Citovat  

diacoon napsal:
že by váha ?


řidičova váha?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464 H+ body: 14  
mfojtik je teď offline  mfojtik
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 28.1.2010 , 19:07   Citovat  

Myslíš váha vzduchu? Já se v tom nevyznám. Co to znamená? Dá se opravit? Nebo se musí vyměnit? Kolik stojí nová?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 249 H+ body: 1 2014 Civic Aerodeck  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 28.1.2010 , 19:10   Citovat  

mfojtik napsal:
Myslíš váha vzduchu? Já se v tom nevyznám. Co to znamená? Dá se opravit? Nebo se musí vyměnit? Kolik stojí nová?


honda nepouziva vahu vzduchu, honda pouziva map senzor
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  
mfojtik je teď offline  mfojtik
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 28.1.2010 , 19:12   Citovat  

Ok. potom platí na co jesm se ptal. akorát místo váhy vzduchu si tam domysli map senzor.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 249 H+ body: 1 2014 Civic Aerodeck  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 28.1.2010 , 19:30   Citovat  

v prvni rade by bylo dobre zjistit co to vyblikava za chybu (zjisti behem okamziku po pripojeni na diagnostiku ve znackovym servise honda). Potom budes vedet kde je chyba a muzes to zacit resit. Osobne si myslim ze to je vadna lambda sonda.
Pripadne kdybys napsal odkud jsi tak by nekdo mohl doporucit vhodny servis.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  
mfojtik je teď offline  mfojtik
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 28.1.2010 , 19:37   Citovat  

Lambdu jsem měnil v červnu. Jenom to ne! Tenkrát mi kontrolka svítila, tak jsem byl na počítač. Zjistili mi lambdu, tak jsem ji vyměnil.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 249 H+ body: 1 2014 Civic Aerodeck  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 28.1.2010 , 19:44   Citovat  

áno map senzor jsem měl na mysli.diky za opravu
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 H+ body: 1 1998 Accord  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 28.1.2010 , 19:51   Citovat  

mfojtik napsal:
Lambdu jsem měnil v červnu. Jenom to ne! Tenkrát mi kontrolka svítila, tak jsem byl na počítač. Zjistili mi lambdu, tak jsem ji vyměnil.


Uvidis, kazdopadne jestli zas bude vadna, tak bych ji asi reklamoval (davals urcite origo, ostatni nefunguji moc spolehlive). A pokud si dobre pamatuju tak tohle auto uz ma dve lambda sondy. Na svodech a potom za katalyzatorem.
Nezere ti to nahodou olej?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  
mfojtik je teď offline  mfojtik
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 28.1.2010 , 19:55   Citovat  

Dával jsem origo Denso sondu. Stála mě 170 liber! Jsem v Anglii. Doufám, že sondou to nebude. Jinak olej mi to nežere. Ale už je to dlouho co jsem ho kontroloval. udělám to zítra. Jinak na diagnostice když jsem byl tenkrát jak jsem měl špatnou tu lambdu, tak ta další u katalyzátoru byla ok.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 249 H+ body: 1 2014 Civic Aerodeck  
mfojtik je teď offline  mfojtik
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 29.1.2010 , 14:29   Citovat  

Možná jsem ten problém vyřešil. Neumím to popsat moc odborně,tak se mi prosím nesmějte. Nahoře namotoru, jsou 4 hadičky. každá vede k jednomu válci. a ty hadičky jsou na vrchu motoru přicvaknuty gumou. všiml jsem si, že mi jedna ta guma vypadla a ta hadička co vede zvrchu k válci je jakoby povytáhnutá. tak jsem ji zacvaknul zpět, šel to projet a cukání jsem necítil žádné. Ikdyž to bylo jenom na naší cestě. Takže to více dopodrobna ošéfuju jak někam pojedu dál. Může mít tohle vliv? Třeba je to blbost. Nevím
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 249 H+ body: 1 2014 Civic Aerodeck  
Peliator je teď offline  Peliator
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 29.1.2010 , 14:45   Citovat  

omolouvám se za offtopic , ale mohl bys mi prosím napsat přesné označení té lamda sondy denso. díky
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 345 H+ body: 0  
mfojtik je teď offline  mfojtik
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 29.1.2010 , 14:50   Citovat  

Co se té lambdy týče, já si to hodně zjištoval. Vím, že ten motor je hodně citlivý a že jiná než ta origo tam nemusí být akceptována. Tudíž jsem tam dal přesně tu, jaká tam byla předtím. Je to tahle tudy odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 249 H+ body: 1 2014 Civic Aerodeck  
kaccerr je teď offline  kaccerr
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2010 , 17:38   Citovat  

jasně že to tím může být! Právě jsi zacvakl kabel ke svíčce,tak proto ti to cukalo na 3 válce.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 502 H+ body: 1  
mfojtik je teď offline  mfojtik
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2010 , 22:40   Citovat  

Ano bylo to tím. Už to jede tak jako má. Korát mi ten kabel stále vyskakuje. Kontroloval jsem ho a zdá se mi ok. Vždycky ho pořádně zacvaknu a zatlačím, ale za 2 dny je zase venku a musím ho zastrčit. Asi budu muset koupit novej
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 249 H+ body: 1 2014 Civic Aerodeck  
pajo je teď offline  pajo
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 8.2.2010 , 9:30   Citovat  

mfojtik napsal:
Ano bylo to tím. Už to jede tak jako má. Korát mi ten kabel stále vyskakuje. Kontroloval jsem ho a zdá se mi ok. Vždycky ho pořádně zacvaknu a zatlačím, ale za 2 dny je zase venku a musím ho zastrčit. Asi budu muset koupit novej


v tom pripade by som skontroloval sviecku a jej dotiahnutie...ak ti vyskakuje kabel sam od seba, podla mna tam podfukuje
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 752 H+ body: 6 1998 Accord Coupe  
kaccerr je teď offline  kaccerr
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 8.2.2010 , 20:29   Citovat  

mfojtik napsal:
Ano bylo to tím. Už to jede tak jako má. Korát mi ten kabel stále vyskakuje. Kontroloval jsem ho a zdá se mi ok. Vždycky ho pořádně zacvaknu a zatlačím, ale za 2 dny je zase venku a musím ho zastrčit. Asi budu muset koupit novej


Ano zkontroluj svíčky jak píše Palo a ten kabel vytáhni opatrně tlač tu tvrdou tyčku proti měkkému kloboučku až ti vyjede konec,kde bys měl mít objímku,spíš půlobjímku a lehce ji stlač kombinačkama,tak aby lépe svírala svíčku.

Já jsem si ve snaze omladit některé části motoru koupil nové kabely od českého výrobce Tesla-nevím jak dále a stály za prd! Vodič možná dobrý,silikonový obal asi taky,ele nepasovaly zrovná nejlíp délky a taky mito vyskakovalo,tak mám zase ty staré a tzv nové na prd vozím v kufru. Né že by nešla provést tuning oprava kterou ti radím s kombinačkama,ale prostě ten klobouček nesedne na rantlík otvoru ve víku ani bohovi a kvedlá se to tam,tak jsem prostě vyhodil 790 kč. Bueee
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 502 H+ body: 1  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord 2000 cukání motoru
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1359s ][ Dotazy: 97 (0.0156s) ][ GZIP on - Debug on ]