Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
sklbanie motorom v nizkych otackach
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Marek BB je teď offline  Marek BB
Partner H-C
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2010 , 19:02   Citovat  

ahoj
poprosim o radu na riesenie mojho problemu.
motor mi sklbe v nizkych otackach.... aj pri zosliapnuti plynu sa v pasme nizkych otacok objavia drobne sklby a potom to postupne prestava cim sa otacky zvysuju az sa to napokon uplne strati a vo vysokych to uz vobec nerobi...
to sklbanie sa prejavu cca do 3 tis otacok.
je to motor 2.2ivtec z accorda 5G sice uz ma nabehane okolo 230tis ale toto je jediny problem.
sviecku su nove, vycisteny rozdelovac. chystam sa vymenit palivovy filter.. mohlo by to byt tym ze stary je uz tak zaneseny??
a chcel by som premerat svieckove kable. nevie niekto ake maju mat hodnoty??? nemozem sa dostat k manualu na tento motor (F22z2)
dik
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 935 H+ body: 1  
silenec je teď offline  silenec
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2010 , 19:48   Citovat  

Ma to EGR?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2671 H+ body: 7 2000 Civic VTEC-E  
Leke je teď offline  Leke
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2010 , 19:56   Citovat  

Vypada to ze ano
tudy odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1695 H+ body: 1 2004 Civic  
ARMIK je teď offline  ARMIK
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2010 , 19:59   Citovat  

Vycisti EGR, popripade ho uplne odpoj nebo zaslep OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1508 H+ body: 2 2001 S2000  
Leke je teď offline  Leke
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2010 , 20:02   Citovat  

A ja bych ho jenom vycistil Hihi Velmi šťastný
A jenom ho odpojit nemuze pac by mu furt svitilo na palubce svetylko Mrk a kdo vi co by to jeste delalo/nedelalo.Ted nevim kdo to byl (Doktor?) to jen zaslepil a delalo to jakesi uplne besy cože cože ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1695 H+ body: 1 2004 Civic  
ARMIK je teď offline  ARMIK
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2010 , 20:13   Citovat  

Leke napsal:
A ja bych ho jenom vycistil Hihi Velmi šťastný
A jenom ho odpojit nemuze pac by mu furt svitilo na palubce svetylko Mrk a kdo vi co by to jeste delalo/nedelalo.Ted nevim kdo to byl (Doktor?) to jen zaslepil a delalo to jakesi uplne besy cože cože ?


Zalezi na typu motoru. Pokud ho odpoji a bude mu svitit neco na palubce, tak to muze zkusit zaslepit ( pokud mu to svetylko na palubce bude vadit ). Ja uz tohle jednou resil a pomoholo zaslepeni EGR, ikdyz to nebylo u Hondy.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1508 H+ body: 2 2001 S2000  
Marek BB je teď offline  Marek BB
Partner H-C
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2010 , 21:25   Citovat  

ok pani.
skusim to pohladat a vycistit ak to tam je.
a co ten filter palivovy? moze to byt aj tym?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 935 H+ body: 1  
ARMIK je teď offline  ARMIK
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2010 , 21:28   Citovat  

Marek BB napsal:
ok pani.
skusim to pohladat a vycistit ak to tam je.
a co ten filter palivovy? moze to byt aj tym?


To vis ze muze, ale muze to byt cimkoli. Palivak bych vymenil a mozna bych zkusil vycistit i vyfuk a katalyzator. Proste vycistit vsechno cim by to mohlo byt.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1508 H+ body: 2 2001 S2000  
Leke je teď offline  Leke
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2010 , 21:47   Citovat  

Ucpany palivak se projevi neochotou motoru jit do vysokych rpm.To nic..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1695 H+ body: 1 2004 Civic  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2010 , 22:22   Citovat  

Co ventily třeba ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7589 H+ body: 9 2002 Civic Type-R  
rumy je teď offline  rumy
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2010 , 22:24   Citovat  

no chcel by som este reagovat na ten EGR ventil myslim si ze tymto asi nebude..predsa egr sa len pri urcite hondote otvori aby tie emisie este raz presli cez motor.. ak ho zaslepi tak dosiahne len to ze autu sa nebude dostavat teply vzduch...cize to trhanie ma este napada ci by to nemohli robit svieckove kable ak by prebijali ked sa motor zohreje? nedalo by sa to dako pomerat ci su dobre ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 328 H+ body: 0 2001 Civic Coupe  
ARMIK je teď offline  ARMIK
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2010 , 22:39   Citovat  

rumy napsal:
... ak ho zaslepi tak dosiahne len to ze autu sa nebude dostavat teply vzduch


Nezapominej i na "cistejsi" zapal smesi. Ja mel u Opelu Astra 1,4 8V uplne stejny problem a pomohlo zaslepeni EGR, "cukani" uplne zmizelo jako lusknuti prstem a ten EGR sem nemohl ani poradne rozdelat, jak byl zas**ny bordelem. Ale samozrejme hadat se s nikym nechci, je to proste jedna z moznosti.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1508 H+ body: 2 2001 S2000  
silenec je teď offline  silenec
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 5.2.2010 , 22:41   Citovat  

No spis jsem nemyslel ani tak samotny egr ventil, jak "EGR runners" - viz odkaz,odkaz.
Muze to ale byt samozrejme skoro cokoliv jineho.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2671 H+ body: 7 2000 Civic VTEC-E  
rumy je teď offline  rumy
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2010 , 21:15   Citovat  

ako ani ja sa nehadam za ten EGR skusit to moze.. ved to je len chvilka zaslepit.... len ked mne tam stale tie kable nesedia..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 328 H+ body: 0 2001 Civic Coupe  
Riccardo je teď offline  Riccardo
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 7.2.2010 , 21:20   Citovat  

rumy napsal:
ako ani ja sa nehadam za ten EGR skusit to moze.. ved to je len chvilka zaslepit.... len ked mne tam stale tie kable nesedia..

Můžeto být tím, že se pod ním přisává vzduch, pokud je špatné těsnění. Při zaslepení určitě dát nové těsnění mezi záslepku a blok motoru. Pracovat na studeném motoru, zlomený šroub se blbě vyndává Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1287 H+ body: 0 1992 Prelude Si  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
sklbanie motorom v nizkych otackach
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1334s ][ Dotazy: 85 (0.0093s) ][ GZIP on - Debug on ]