Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Car PC in Honda
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Biturb je teď offline  Biturb
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 16:45   Citovat  

hojte, koukejte co jsem nas

Odkaz


mate nekdo zkusenosti s takovyma hrackama?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 483 1987 CR-X  
sopta je teď offline  sopta
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 16:58   Citovat  

čoveče tohle nevypadá jak klasický Car-PC co si někdo poskládal doma z komponent. Tohle je už komplexní řešení car-pc od nějakýho výrobce. Zatím jsem četl jen o jednom takovým PC ve formátu DIN a ten stál nějakejch 85 tis., takže fakt mazec KO
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2514 1993 Civic Vti  
Biturb je teď offline  Biturb
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 19:11   Citovat  

no ja vim ze je to carputer... viz tady , ale zajimalo by me jestli s tim mate nekdo zkusenosti.. rozebirat notas, nebo pc, a pak to nekde integrovat, to se mi nechce..

spis me zajimalo jestli tady nemate s temito "hotovymi instatnimi vecmi" zkusenosti...

predstava mit v aute pc, s HDD o rozumne kapacite na kterem mam svoje oblibene data je prijemna..
myslim kazdodenne, ne tahat do auta notas, zapinat ho pro kazdemstatru auta a tak...

hmm???
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 483 1987 CR-X  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 20:55   Citovat  

hm to je paradicka OK tak dej vedet jak to dopadlo taky chci do auta komp
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
Weyraak je teď offline  Weyraak
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.12.2007 , 23:21   Citovat  

já bych do toho šel nevidím v tom komplikaci, teda kromě úprav palubní desky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 391  
norsi je teď offline  norsi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.12.2007 , 10:25   Citovat  

jestli nekdo chcete tak se mi doma vali nepouzita Mini ITX deska, rozmer 15x15 (cca), vystup jak na LCD/CRT tak na TV. Na podobny veci idealni. Necham ji treba za 1000 Kc. Kdyztak na mail Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 385  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.12.2007 , 10:43   Citovat  

ja teda jeste pri home konstrukci vidim problem v otresech, ktery nebude mit rad bezici disk, musi bejt nejak mekce ulozenej, jinak pude brzo do pip.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
sopta je teď offline  sopta
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.12.2007 , 11:15   Citovat  

tak v HDD problém není, je ale potřeba použít disk z notebooka, kterej je mnohem odolnější na otřesy. Jako vyráběj se speciální HDD stavěný na otřesy (např. PC na testy automobilů), ale zatím sem se nesetkal, že by někdo, kdo má Car PC měl problémy s HDD.
Mě by spíš zajímala výstupní kvalita zvuku z těch integrovanejch zvukovek. Na PC chrchlavejch repráčkách (bez urážky jakýkoliv u nás prodávaný repro pro PC jsou chrchlátka) se nějaký to zkreslení ztratí, ale moje Hertz HSK ve dveřích by mě asi občas dost tahaly za uši... nebo se mýlím? Osobně jsem s obyč zvukovkama zvuk na kvalitních repro nezkoušel a doma mám v PC zvukovku Audigy Platinum, kde je to jenpřeci vše úplně o něčem jiným (bodejť by taky ne s cenovkou 12 tisíc HaHaaa )
To Norsi: jak si chtěl řešit zdroj?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2514 1993 Civic Vti  
Ryba je teď offline  Ryba
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.12.2007 , 11:27   Citovat  

uživatel mikyc má ve svym nissánku kompa OK

jinak zdroj se dá vyřešit jednoduše, existujou AC/DC převodníky..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1203 1986 CR-X  
Biturb je teď offline  Biturb
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.12.2007 , 10:25   Citovat  

AC/DC prevodnik je pry napr, kvuli prenosu 50HZ brumu do zvuku.. hodne lidi na tom ztroskotalo.. Ikdyz jde o jednotlive pripady, jistejsi je ATX zdroj s 10-16V..
Spis mi jde o jiz udelanou hracku, ted byla na zadni strane v Car&Hifi ukazan a tahle hracka, a za perfektni prachy..
Tohle a tady vypada to zajimave.. kdyz si tu stranku projedete tak je jich vece verzi..

k tomu nejaky 1din lcd vyjizdecku s dotykacem...
Nevim, no..
porad to ale nebude vypalovat a tak... na to je lepsi notas, kde uz je vsechno..
ale zase to neni porad v aute a tak no..
Tatra Mac je taky zajimave na procteni..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 483 1987 CR-X  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Car PC in Honda
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0988s ][ Dotazy: 65 (0.0085s) ][ GZIP on - Debug on ]