Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Autoburza Gliwice PL
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Saty je teď offline  Saty
PříspěvekZaslal: 18.4.2010 , 10:54   Citovat  

Zdravim vsechny cleny!!! Chystam se pristi nedeli na autoburzu do Polskeho mestecka Gliwice, ktery lezi asi 70 km od Ostravy. Je to pry nejvetsi burza, kde se daji sehnat "originalni i tuningove" dily za rozumne prachy a Polaci dokonce radi smlouvaji... Zjistil jsem ze je dobre vyjizdet brzy rano... Mate s burzou nejake zkusenosti, nasli jste tam vse na svou Hondicku? Honda
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 47  
zend3r je teď offline  zend3r
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.4.2010 , 10:58   Citovat  

mam akorat tu zkusenost, ze kdyz jsme tam parkovali a chteli se otocit tak jsme museli pres plnou caru.. dokonce myslim ze dvojtou a pokuta 200zlotych zmatenej ukecali jsme ho na 500ceskych Velmi šťastný... jinak ta burza je fakt velka akorat v te dobe jak jsem tam byl, tak jsem jeste nemel hondu, takze ti nepovim.. shaneli jsme tenkrat okno na volvo
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2009 1991 Civic  
Saty je teď offline  Saty
PříspěvekZaslal: 18.4.2010 , 11:31   Citovat  

zend3r napsal:
mam akorat tu zkusenost, ze kdyz jsme tam parkovali a chteli se otocit tak jsme museli pres plnou caru.. dokonce myslim ze dvojtou a pokuta 200zlotych zmatenej ukecali jsme ho na 500ceskych Velmi šťastný... jinak ta burza je fakt velka akorat v te dobe jak jsem tam byl, tak jsem jeste nemel hondu, takze ti nepovim.. shaneli jsme tenkrat okno na volvo


No o tom jsem cetl, ze tam jsou mraky policajtu a ze prisne kontroluji dopravu a pravoz Velmi šťastný Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 47  
Ozy je teď offline  Ozy
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.4.2010 , 11:34   Citovat  

Nechci ti kazit radost ale na japonce tam maj kulový natož na hondy najdeš něco zřídka max. tak světla Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 479  
Saty je teď offline  Saty
PříspěvekZaslal: 18.4.2010 , 11:37   Citovat  

Ozy napsal:
Nechci ti kazit radost ale na japonce tam maj kulový natož na hondy najdeš něco zřídka max. tak světla Smutný


Opravdu? No ty svetla prave shanim. Cirou predni a zandni optika... + ALU kola... polaci pry vyrabi znacku RSW, tak bych se kouknul a kamarad potrebuje neco na BMW, tak mozna neco koupime... A kdy jsi tam byl naposledy prosim Te?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 47  
Ozy je teď offline  Ozy
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.4.2010 , 11:41   Citovat  

Saty napsal:
Opravdu? No ty svetla prave shanim. Cirou predni a zandni optika... + ALU kola... polaci pry vyrabi znacku RSW, tak bych se kouknul a kamarad potrebuje neco na BMW, tak mozna neco koupime... A kdy jsi tam byl naposledy prosim Te?
Je tomu tak 14dní jezdím tam 1 měsíčně na VW, mercedes bmw seženeš všechno jak nové tak staré,ale na ty japonce jen staré ale spíše žadné díly a když už se něco nande tak za to chce papuč a smlouvavý moc nesou.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 479  
Saty je teď offline  Saty
PříspěvekZaslal: 18.4.2010 , 12:17   Citovat  

Ozy napsal:
Je tomu tak 14dní jezdím tam 1 měsíčně na VW, mercedes bmw seženeš všechno jak nové tak staré,ale na ty japonce jen staré ale spíše žadné díly a když už se něco nande tak za to chce papuč a smlouvavý moc nesou.


Aha no chtel bych predni a zadni cirou optiku a ALU kola, ty tam prece maji??
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 47  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.4.2010 , 13:22   Citovat  

Saty napsal:
Aha no chtel bych predni a zadni cirou optiku a ALU kola, ty tam prece maji??


můžu ti sehnat co potrbuješ..... mam kontakty v polsku.... napiš mi co chceš... Úsměv jak rikaji gliwice jsou dobre na koncerny na japonce moc ne no ale vim kde sehnat dily na japonce taky kousek za hranicema.... Úsměv pokud maš zajem pisni.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 1992 Civic  
michal.filip.dj je teď offline  michal.filip.dj
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.4.2010 , 13:29   Citovat  

Jezdím tam co měsíc... Nevím no ale spíš seženeš plechařinu kapoty atd. ale znám tam pár levných obchodu s doplnkama světla,volanty a tak...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 199 1995 CR-X DelSol  
Saty je teď offline  Saty
PříspěvekZaslal: 18.4.2010 , 18:56   Citovat  

michal.filip.dj napsal:
Jezdím tam co měsíc... Nevím no ale spíš seženeš plechařinu kapoty atd. ale znám tam pár levných obchodu s doplnkama světla,volanty a tak...


Ahoj, aha diky za tip a radu. Mohl bys mi pres zpravu napsat nejake adresy, odkazy na ty obchody kde bych se mohl stavit? Diky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 47  
michal.filip.dj je teď offline  michal.filip.dj
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.4.2010 , 19:25   Citovat  

Hledej přes allegro.pl
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 199 1995 CR-X DelSol  
beastti je teď offline  beastti
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.4.2010 , 23:40   Citovat  

hoj kolum znacky RSW a podobny kombinace tri pismen u kterych je puvod prazvlastni bych se vyvaroval jsou strasne mekke kola, myslim ze max. po sezone z nich budes mit brambory, cena opravdu odpovida kvalite napr: 19set za 17nactku kolo ani nemuzes nic jineho cekat. vyhoda je v tom ze pokud jedno kolo kopnes odres nebo tak neco tak nemas problem dokoupit jeden kus za srandu peniz.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 818 2001 Stream Zakázán vstup 

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Autoburza Gliwice PL
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1995s ][ Dotazy: 73 (0.0761s) ][ GZIP on - Debug on ]