Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
vule ventilu crx 1,6 1986
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
kalich je teď offline  kalich
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.11.2009 , 20:17   Citovat  

Zdarec chlapi,znamy potrebuje seridit ventily na crx ZC1.nevite nahodou nekdo ty tolerance vule?netroufam si tipovat Úsměv .
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 110 1999 Accord  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.11.2009 , 20:51   Citovat  

dávám 0,15 jak sání tak vefuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2295 1985 CR-X  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.11.2009 , 20:59   Citovat  

Sací 0,13-0,17, výfukový 0,15-0,19
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
kalich je teď offline  kalich
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.11.2009 , 21:54   Citovat  

Minor napsal:
Sací 0,13-0,17, výfukový 0,15-0,19

Az potom jsem se podival na crx club,jeste ze si tady Velmi šťastný .mockrat diky Minore
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 110 1999 Accord  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.11.2009 , 22:00   Citovat  

kalich napsal:
Az potom jsem se podival na crx club,jeste ze si tady Velmi šťastný .mockrat diky Minore

Nz:) Kdybys chtěl manuál, můžu ti ho nějak poslat. Komplet v čistém pdfku myslím neexistuje, ale mám ho jako staženej web, čili to má strukturu, není to jen halda jednotlivejch stránek v pdf.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
Renzo je teď offline  Renzo
PříspěvekZaslal: 16.4.2010 , 0:28   Citovat  

Ahojte přichazím sem pro radu, od určité doby cca tyden, se mi zdá že je motor poněkud hlučnější než předtím hlavně při volnoběhu, jak se dostane do otáček tak už je to v pohodě, od vzducháče se ozývá takové hluboké cvakání a trochu mě to znepokojuje, ptám se jestli by to nemohlo být tím že bych měl rozhozený rozvody,napřiklad že by přeskočil rozvoďák a tím se změnilo časování,protože mi přijde že auto méně tahá, jakej je váš názor? díky předem za rady
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 96 1986 CR-X  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.4.2010 , 8:58   Citovat  

Renzo napsal:
Ahojte přichazím sem pro radu, od určité doby cca tyden, se mi zdá že je motor poněkud hlučnější než předtím hlavně při volnoběhu, jak se dostane do otáček tak už je to v pohodě, od vzducháče se ozývá takové hluboké cvakání a trochu mě to znepokojuje, ptám se jestli by to nemohlo být tím že bych měl rozhozený rozvody,napřiklad že by přeskočil rozvoďák a tím se změnilo časování,protože mi přijde že auto méně tahá, jakej je váš názor? díky předem za rady


to musej "všem" hnedka skákat rozvody..??
je spoustu jinejch věcí,který se daj zkontrolovat..vůle ventilů,předstih,paltest,zkontrolovat svíčky....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4391 1990 CR-X  
džany je teď offline  džany
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.4.2010 , 12:14   Citovat  

Renzo napsal:
Ahojte přichazím sem pro radu, od určité doby cca tyden, se mi zdá že je motor poněkud hlučnější než předtím hlavně při volnoběhu, jak se dostane do otáček tak už je to v pohodě, od vzducháče se ozývá takové hluboké cvakání a trochu mě to znepokojuje, ptám se jestli by to nemohlo být tím že bych měl rozhozený rozvody,napřiklad že by přeskočil rozvoďák a tím se změnilo časování,protože mi přijde že auto méně tahá, jakej je váš názor? díky předem za rady


Nevím jaké jsou tvé možnosti, ale opravdu by chtělo nejdříve zkontrolovat jestli je motor správně seřízený, na všech válcích to pálí správně, dostatek paliva atd. Pokud píšeš, že cvákání jde od vzduchovýho filtru tak to může klidně dělat krabička s těma podtlakama co do ní vedou všechny ty hadičky ze sání. Sama o sobě cváká a řídí motor pokud je zahřátý. Jestli to tobě cváká víc než má netuším.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 287 1987 CR-X  
Renzo je teď offline  Renzo
PříspěvekZaslal: 17.4.2010 , 20:42   Citovat  

RASTA napsal:
to musej "všem" hnedka skákat rozvody..??
je spoustu jinejch věcí,který se daj zkontrolovat..vůle ventilů,předstih,paltest,zkontrolovat svíčky....


To mě nenapadlo,první co mi vlezlo na mysl byly rozvody,hned zítra se na to vrhnu a podívám se na svíčky,palec předstih a na vůli přesně jak píšeš seřidím to pokud to nebude v cajku a uvidím,napíšu sem ještě co jsem se dozvěděl Úsměv zatim díky za rady
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 96 1986 CR-X  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
vule ventilu crx 1,6 1986
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0844s ][ Dotazy: 61 (0.0076s) ][ GZIP on - Debug on ]