Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
PC hry
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Civic 1.5 LSi je teď offline  Civic 1.5 LSi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.3.2010 , 20:54   Citovat  

nazdárek lidičky napadlo mě jestli je nějaká hra pro 64bit co by se v ní dalo "tunit" auto jako to bylo v NFS Underground 2... nechce se mi nechávat instalovat další win do pc... třeba něco jako je Midnight Club LA jenže to neni pro pc
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 394 2003 Civic CTDi  
silenec je teď offline  silenec
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.3.2010 , 21:28   Citovat  

NFS Underground 2 nejede v 64bit ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2671 2000 Civic VTEC-E  
Civic 1.5 LSi je teď offline  Civic 1.5 LSi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.3.2010 , 21:47   Citovat  

silenec napsal:
NFS Underground 2 nejede v 64bit ?



nejde mam to odzkoušený a je to docela škoda ten komp to nepřečte to samí třeba Test drive unlimited a jiný hry prostě jak ta hra neni pro 64 bit win tak to nefachá
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 394 2003 Civic CTDi  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.3.2010 , 21:50   Citovat  

TDU ted parim obcasek pro zabavu na winXP x64 a tusim uz ty nfs:uII jsem jel v 64bit XP.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Civic 1.5 LSi je teď offline  Civic 1.5 LSi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.3.2010 , 22:25   Citovat  

no nevim jestli je tohle podstatný ale mam visty 64bit a tam to prej nejde a když sem to vyzkoušel tak se mi z toho sek PC a když sem to šel reklamovat tak mi řekli že to spousta lidí neví a pak tam chodí pak mi bylo vysvětleno že to tam prostě nende Mrk... jinak sorry že sem nenapsal že mam vistu 64bit nevěděl jsem že xp jsou taky v 64bit
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 394 2003 Civic CTDi  
lahoo je teď offline  lahoo
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.3.2010 , 22:30   Citovat  

To nebude tim já normálně hraju na Win 7 64 bit NFSU2...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 273 2021 E (Electric)  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.3.2010 , 22:33   Citovat  

visty zahod :) to je omyl mrkvosoftu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
lahoo je teď offline  lahoo
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.3.2010 , 22:43   Citovat  

Bitkar napsal:
visty zahod Úsměv to je omyl mrkvosoftu.

jj visty to snad ne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 273 2021 E (Electric)  
silenec je teď offline  silenec
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.3.2010 , 22:48   Citovat  

Chyba bude nekde jinde, bylo ti to vysvetleno spatne, protoze kdyby mely fungovat jen 64b hry tak by sis nezahral skoro nic Mrk Podle popisu "komp to nepřečte" se ale na dalku spatne radi..
Bitkar: visty jsou ok (od SP1), jen trochu narocnejsi na hardware.. spis nez o omyl jde o vyvoj Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2671 2000 Civic VTEC-E  
Civic 1.5 LSi je teď offline  Civic 1.5 LSi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.3.2010 , 22:49   Citovat  

lahoo napsal:
To nebude tim já normálně hraju na Win 7 64 bit NFSU2...


jj to mi říkal že vyjímka jsou ty win 7 že prej jsou lepší ale já tomu taky prd rozumim Úsměv

lBitkar napsal:
visty zahod Úsměv to je omyl mrkvosoftu.


jj vim ale já si nenechával stavět PC koupil jsem ho takhle normal z krámu a tam k tomu dali tu vistu Tak to valím bulvy a ty starší hry kde se dalo upravit auto mě tu chybí Mrk tak že říkáte buď nechat nainstalovat win 7 nebo přiinstalovat XP... Ptal jsem se spíš jen ze zajímavosti jestli neni nějaká novinka co se těm hrám co se tam dá upravit auto podobá Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 394 2003 Civic CTDi  
WickiMan je teď offline  WickiMan
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.3.2010 , 23:01   Citovat  

Nech si od nekoho nainstalovat XPcka a na 64bit se vyprdni. Co sem zkousel XP 64bit a Win7 64bit tak todle neslo a tamto nejde. Tak sem zase nainstaloval 32bit XP a vsechno jde jak pomasle no problem. je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 980 1989 CR-X  
Ludva je teď offline  Ludva
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.3.2010 , 7:34   Citovat  

PROČ zakládáte další téma? Klidně se dotaz mohl napsat sem odkaz když se to týká her.
Nebo jestli máš spíš dotaz na hardware a software, tak můžeš psát
zde.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 672 1992 CR-X VTEC  
Civic 1.5 LSi je teď offline  Civic 1.5 LSi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.3.2010 , 17:19   Citovat  

mě bylo vysvětleno že 4 Giga ramky 32bit win neveme že si to veme jen co to utahne Mrk spíš nainstaluju další win na tyhle starý hry ale o tom sem mluvit nechtěl spíš mě zajímalo jestli jsou podobný hry jako nfs u2 nebo juiced 2 i dneska Mrk

Ludva: sorry nevěděl jsem o tom a nehledal jsem to tak sorry
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 394 2003 Civic CTDi  
WickiMan je teď offline  WickiMan
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.3.2010 , 18:34   Citovat  

Civic 1.5 LSi napsal:
mě bylo vysvětleno že 4 Giga ramky 32bit win neveme že si to veme jen co to utahne Mrk spíš nainstaluju další win na tyhle starý hry ale o tom sem mluvit nechtěl spíš mě zajímalo jestli jsou podobný hry jako nfs u2 nebo juiced 2 i dneska Mrk

Ludva: sorry nevěděl jsem o tom a nehledal jsem to tak sorry


Ale toho se neboj. Ja bych si neinstaloval dva systemy akorat tim zaplacas spoustu mista. A uz vubec ne kvuli hram. Na win7 je jeste cas.
A podle me nic stejne dobreho jako je nfsu2 nenajdes. Ja ani o nicem jinym nevim to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 980 1989 CR-X  
Klejzlik je teď offline  Klejzlik
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.3.2010 , 20:33   Citovat  

[quote="Civic 1.5 LSi"]mě bylo vysvětleno že 4 Giga ramky 32bit win neveme že si to veme jen co to utahne Mrk spíš nainstaluju další win na tyhle starý hry ale o tom sem mluvit nechtěl spíš mě zajímalo jestli jsou podobný hry jako nfs u2 nebo juiced 2 i dneska Mrk

Hm, zajimavé...
Stejně nevím kdo by si koupil 32bit, to je naprostá hloupost..
Já osobně mám Win7 64BIT a naprostá spokojenost, jak jde o hry (i o starčí), tak všeobecně.. Win7 se povedl!

Jinak má sestava na Win7 64BIT
Procesor AMD Phenom II X2 550 Black Edition
RAM Kingston 4G
a nejdůležitější grafika - 2x Gainward 0650-Bliss GTX 285 2GB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1304 1992 Civic Vti  
stenlyxxx je teď offline  stenlyxxx
PříspěvekZaslal: 9.3.2010 , 22:34   Citovat  

zdrawim ak mozem poradit urcite si daj nainstalovat XP na tom ide vsetko a k hram by som odporucal vyskusat : JUICED je to dobra hra velky vyber aut ,da sa to hrat online ,auta sa daju tunit ,a najpozitivnejsie zo vsetkeho je ze su tam auticka ako : CRX,prelud,civic DX,civic Type R, Integra starsia aj novsia ,S2000 a NSX ale samozrejme aj ine znacky aut Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 20  
WickiMan je teď offline  WickiMan
2 háčka
PříspěvekZaslal: 10.3.2010 , 15:11   Citovat  

[quote="Klejzlik"]
Civic 1.5 LSi napsal:
mě bylo vysvětleno že 4 Giga ramky 32bit win neveme že si to veme jen co to utahne Mrk spíš nainstaluju další win na tyhle starý hry ale o tom sem mluvit nechtěl spíš mě zajímalo jestli jsou podobný hry jako nfs u2 nebo juiced 2 i dneska Mrk

Hm, zajimavé...
Stejně nevím kdo by si koupil 32bit, to je naprostá hloupost..
Já osobně mám Win7 64BIT a naprostá spokojenost, jak jde o hry (i o starčí), tak všeobecně.. Win7 se povedl!

Jinak má sestava na Win7 64BIT
Procesor AMD Phenom II X2 550 Black Edition
RAM Kingston 4G
a nejdůležitější grafika - 2x Gainward 0650-Bliss GTX 285 2GB


A co takove GTA4 to ti jde? nebo ted novej dil AvP? Nebo software k telefonu to ti jde na 64bit win7?
Sice nemam origo ale me to neslo nainstalovat hned to vyhodilo hlasku cosi o 64bit Tak sem nainstaloval 32bit a najednou to slo?!?!? Tak sem se na to vyprdnul a nainstaloval XPka.

Ja mam
Procesor :Intel Core2 Duo E7400 2.8GHz 3MB 1066MHz 775pin BOX momentalne bezi na3,3GHz
Ramky :Corsair 2x1GB DDR2 800 MHz CL4
Grafiku :Asus EN9600GT/HTDI/512MB
Zaklad :Asus P5B PREMIUM - Intel P965
Zdroj :Fortron ATX-400PNF - 400W Bal sem se ze to neutahne ale zatim bez problemu.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 980 1989 CR-X  
WickiMan je teď offline  WickiMan
2 háčka
PříspěvekZaslal: 10.3.2010 , 15:16   Citovat  

stenlyxxx napsal:
zdrawim ak mozem poradit urcite si daj nainstalovat XP na tom ide vsetko a k hram by som odporucal vyskusat : JUICED je to dobra hra velky vyber aut ,da sa to hrat online ,auta sa daju tunit ,a najpozitivnejsie zo vsetkeho je ze su tam auticka ako : CRX,prelud,civic DX,civic Type R, Integra starsia aj novsia ,S2000 a NSX ale samozrejme aj ine znacky aut Úsměv


Ted jsem to zkusil a odjel jsem jedno kolo v crx a me to pripadalo co se ovladani vozu tyce hodne spatny KO (pravěk)
Mazu!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 980 1989 CR-X  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.3.2010 , 15:32   Citovat  

jsou takovy vykřiky do tmy. když kupuješ - pořizuješ něco novyho, tak chtě nechtě bereš windows 7 64 bit cz a rozhoduješ se jestli home nebo pro verzi.

ta PRO verze ma v sobe virtualni stroj - windows xp . takze je to vlastne poreseny :)mas oboje za 2700,- a neni nad cim premejslet.

nedavno jsem to kupoval... a musim si to pochvalit, ze to funguje paradne a pekne rychle.

komp
cpu : i7 920
ram : kingston ddr2133 6gb
deska: asuse p6td deluxe x58
disk : 2TB
gpu : g9800 ze staryho kompu
zdroj: tagan 920W - takovej plnej svetylek
monit: 2 x 27" lcd lg
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 2000 Accord Type-R  
Civic 1.5 LSi je teď offline  Civic 1.5 LSi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.3.2010 , 15:35   Citovat  

WickiMan napsal:
A co takove GTA4 to ti jde? nebo ted novej dil AvP? Nebo software k telefonu to ti jde na 64bit win7?
Sice nemam origo ale me to neslo nainstalovat hned to vyhodilo hlasku cosi o 64bit Tak sem nainstaloval 32bit a najednou to slo?!?!? Tak sem se na to vyprdnul a nainstaloval XPka.

Ja mam
Procesor :Intel Core2 Duo E7400 2.8GHz 3MB 1066MHz 775pin BOX momentalne bezi na3,3GHz
Ramky :Corsair 2x1GB DDR2 800 MHz CL4
Grafiku :Asus EN9600GT/HTDI/512MB
Zaklad :Asus P5B PREMIUM - Intel P965
Zdroj :Fortron ATX-400PNF - 400W Bal sem se ze to neutahne ale zatim bez problemu.


šéfe mě jde GTA 4 na 64bit vistách Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 394 2003 Civic CTDi  
WickiMan je teď offline  WickiMan
2 háčka
PříspěvekZaslal: 10.3.2010 , 15:36   Citovat  

Na win7 Ultimate x64 to proste neslo nainstalovat.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 980 1989 CR-X  
spyda je teď offline  spyda
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.3.2010 , 15:43   Citovat  

Civic 1.5 LSi napsal:
mě bylo vysvětleno že 4 Giga ramky 32bit win neveme ....

32 bitovej system dokaze sezrat jen 2 na 32hou b... tzn. max 4gb teoreticky, ale z neceho taky musi zit samotnej system, takze ve vysledku mas o cca 300-500mb min Mrk proto se vyplati 64bitu, coz nti urcite par let este vydrzi Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1208 1997 Civic Vti  
WickiMan je teď offline  WickiMan
2 háčka
PříspěvekZaslal: 10.3.2010 , 15:48   Citovat  

Jen doplnim ze neorigo.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 980 1989 CR-X  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.3.2010 , 17:54   Citovat  

sypda: 32bit win ti naadresujou jen 3.2Gb, ani o tuk navic a nemluvim o volny ale celkovy pameti.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4870 1997 Civic Vti  
Klejzlik je teď offline  Klejzlik
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 11:47   Citovat  

WickiMan napsal:
A co takove GTA4 to ti jde? nebo ted novej dil AvP? Nebo software k telefonu to ti jde na 64bit win7?
Sice nemam origo ale me to neslo nainstalovat hned to vyhodilo hlasku cosi o 64bit Tak sem nainstaloval 32bit a najednou to slo?!?!? Tak sem se na to vyprdnul a nainstaloval XPka.

Ja mam
Procesor :Intel Core2 Duo E7400 2.8GHz 3MB 1066MHz 775pin BOX momentalne bezi na3,3GHz
Ramky :Corsair 2x1GB DDR2 800 MHz CL4
Grafiku :Asus EN9600GT/HTDI/512MB
Zaklad :Asus P5B PREMIUM - Intel P965
Zdroj :Fortron ATX-400PNF - 400W Bal sem se ze to neutahne ale zatim bez problemu.


GTA 4 mi jde na plné detaily a vše, software telfonu bez problému a veškeré programy co jsem měl na XP jdou taky.. Je tam totiž možnost spouštět programy, hry a jiné přes položku " Spustit v režimu XP" , takže tam jde vlastně vše
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1304 1992 Civic Vti  
WickiMan je teď offline  WickiMan
2 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 12:43   Citovat  

Klejzlik napsal:
GTA 4 mi jde na plné detaily a vše, software telfonu bez problému a veškeré programy co jsem měl na XP jdou taky.. Je tam totiž možnost spouštět programy, hry a jiné přes položku " Spustit v režimu XP" , takže tam jde vlastně vše


A mas origo nebo ne. me to totis neslo tak ani tak.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 980 1989 CR-X  
Klejzlik je teď offline  Klejzlik
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.4.2010 , 11:10   Citovat  

WickiMan napsal:
A mas origo nebo ne. me to totis neslo tak ani tak.


Ano, mám orig! Já mám všechny hry orgi.. Nejsem ten z davů co si stáhne, raději si zaplatím a nemám nikdy s hrou problémy a navíc smím aktualizovat atd atd atd zdarma Mrk

Jinak lidi doporučuji další díl GTA4, tudíž GTA 4 Episodes from Liberty City - totální nášup...
Město stejné+nové dva příběhy+nové auta+nové kluby a záliby... Prostě docela překvapení a posun dopředu oproti GTA4 samotnému Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1304 1992 Civic Vti  
ejd.no je teď offline  ejd.no
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.4.2010 , 13:22   Citovat  

kdyby někdo chtěl mam origo gta4 jednou použite važně nove prodam tak 500kč a zhanim command and conquer 4 nemate?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 325 2001 Accord Type-R  
Klejzlik je teď offline  Klejzlik
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.4.2010 , 18:08   Citovat  

ejd.no napsal:
kdyby někdo chtěl mam origo gta4 jednou použite važně nove prodam tak 500kč a zhanim command and conquer 4 nemate?


Pokud je GTA 4 použité, tak je takřka k nepoužití! Cenu možná troškučku slev - skrz to, že k tomu budeš muset dát REGISTRAČNÍ údaje do GTA Soc. club atd Úsměv Mrk a hlavně, se dá dnes sehnat i za 550,- nové Mrk

Comand je moc předražené, tak doporučuji stáhnout Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1304 1992 Civic Vti  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
PC hry
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2068s ][ Dotazy: 141 (0.0180s) ][ GZIP on - Debug on ]