Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Jaké je EURO civic 5g rok 92?
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
jany9191 je teď offline  jany9191
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 9:56   Citovat  

Bratr si koupil civika 5G rok 92 a nevíme kde mám napišou jeké to je euro???pomužete nám nikdo prosím???Děkuji!!!!honza
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 104 H+ body: 0 1994 Civic Coupe  
Destak je teď offline  Destak
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 10:07   Citovat  

nejlíp to zjistíš pomocí tlačítka hleda vpravo nahoře
tudy odkaz
není zač
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1513 H+ body: -1  
Civic 1.5 LSi je teď offline  Civic 1.5 LSi
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 10:08   Citovat  

jany9191 napsal:
Bratr si koupil civika 5G rok 92 a nevíme kde mám napišou jeké to je euro???pomužete nám nikdo prosím???Děkuji!!!!honza


v TP se to u těhdle hondiček nepíše musíte na STK aby vám to tam dopsali je to euro 1 tudíž 5000 přepis Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 394 H+ body: 0 2003 Civic CTDi  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 10:13   Citovat  

Civic 1.5 LSi napsal:
v TP se to u těhdle hondiček nepíše musíte na STK aby vám to tam dopsali je to euro 1 tudíž 5000 přepis Mrk
není pravda kamaráde, mám ještě starej sešitovej TP a tam je E2 a dle toho na úřadě to berou, když ti vydaj duplikát TP tak tam to většinou nepíšou(dle uředníka či toho jak naléhaš)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
Bouky je teď offline  Bouky
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 10:14   Citovat  

nejspolehliveji to zjistis, kdyz zavolas do hondy. Tak podle VIN ti rekne, na jake EURO to auto ma narok. A pokud se chcete vyhnout placeni eko dane, nejdriv prepiste vozidlo na nekoho se ZTP a potom obratem u druhe prepazky na sebe.

Tohle jsem nevedel, takze jsme platil. Ted uz to vim, tak alespon poradim.
(doufam, ze to porad funguje Úsměv )
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 142 H+ body: 0 1991 Civic VT  
Civic 1.5 LSi je teď offline  Civic 1.5 LSi
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 10:18   Citovat  

sablos napsal:
není pravda kamaráde, mám ještě starej sešitovej TP a tam je E2 a dle toho na úřadě to berou, když ti vydaj duplikát TP tak tam to většinou nepíšou(dle uředníka či toho jak naléhaš)


aha já měl duplikát no a tam to hold nebylo ale vim že by to bylo E1
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 394 H+ body: 0 2003 Civic CTDi  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 10:20   Citovat  

Bouky napsal:
nejspolehliveji to zjistis, kdyz zavolas do hondy. Tak podle VIN ti rekne, na jake EURO to auto ma narok. A pokud se chcete vyhnout placeni eko dane, nejdriv prepiste vozidlo na nekoho se ZTP a potom obratem u druhe prepazky na sebe.

Tohle jsem nevedel, takze jsme platil. Ted uz to vim, tak alespon poradim.
(doufam, ze to porad funguje Úsměv )
ano ZTP funguje.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
jany9191 je teď offline  jany9191
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 10:38   Citovat  

Ste strašně hodní moooc mi to pomohlo!!!!!!!!!!!!!Děkuji honza
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 104 H+ body: 0 1994 Civic Coupe  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 10:50   Citovat  

nemáš zač od toho tu jsme.ale příště použij f-ci HLEDAT
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
jany9191 je teď offline  jany9191
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 10:54   Citovat  

Ja jsem to zkoušel ale vzdycky se mi ukáže přes tisíc příspevku:((
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 104 H+ body: 0 1994 Civic Coupe  
TRUcKER je teď offline  TRUcKER
Jak malej Jarda [2]
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 10:57   Citovat  

jany9191 napsal:
Ja jsem to zkoušel ale vzdycky se mi ukáže přes tisíc příspevku:((
to hledaci okno je uplne k wc nikdy jsem nenasel, co jsem hledal
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2948 H+ body: 0 1991 Civic  
zend3r je teď offline  zend3r
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 11:18   Citovat  

TRUcKER napsal:
to hledaci okno je uplne k wc nikdy jsem nenasel, co jsem hledal

jak rikas... je to na wc
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2009 H+ body: 0 1991 Civic  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 13:21   Citovat  

TRUcKER napsal:
to hledaci okno je uplne k wc nikdy jsem nenasel, co jsem hledal


Tak to asi neumíš... Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 H+ body: 69 2016 Civic i-VTEC  
TRUcKER je teď offline  TRUcKER
Jak malej Jarda [2]
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 15:05   Citovat  

asi ne, pak se nedivte, ze tady budu mit zbytecne topicy Hihi
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2948 H+ body: 0 1991 Civic  
Tuča je teď offline  Tuča
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 15:14   Citovat  

Nevíte jaké euro splňuje D16Z7, v TP to není napsaný. Ať vím kolik si mám připravit peněz.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 147 H+ body: 0 1998 Integra Type-R  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 17:21   Citovat  

jany9191 napsal:
Ja jsem to zkoušel ale vzdycky se mi ukáže přes tisíc příspevku:((

tak proc to treba nezkusis hledat v nazvech? a kdyz tam das jeste omezeni na sekce tak ti vypadne par temat. Nápad je tu! je jasny ze slovo "euro" je natolik obecne a bezne ze vysledek hledani ani jinak dopadnout nemuze... nesouhlas
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 17:26   Citovat  

Tuča napsal:
Nevíte jaké euro splňuje D16Z7, v TP to není napsaný. Ať vím kolik si mám připravit peněz.

najdi si svoje auto na mobile.de je to tam napsany v detailech kazdyho auta.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 17:37   Citovat  

Jeden typ auta může mít různé euronormy,nejde říct že tenhle civic má vždy 2,tenhle 3....
Záleží na lidských faktorech v jednotlivých okresech.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1733 H+ body: 0 1999 Accord Type-R  
dakov je teď offline  dakov
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 19:31   Citovat  

Zdravim ,nejak tomu nerozumim,pise se tady o obejiti ekodane : Nejdriv přepsani na nekoho ZTP a pak na sebe. Nemusi pak ta osoba ZTP (kratkodoby majitel) platit dan z prodeje? ,tedy pokud tam neni napsana aspon 1rok. Diiky
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 202 H+ body: 1  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 19:35   Citovat  

dakov napsal:
Zdravim ,nejak tomu nerozumim,pise se tady o obejiti ekodane : Nejdriv přepsani na nekoho ZTP a pak na sebe. Nemusi pak ta osoba ZTP (kratkodoby majitel) platit dan z prodeje? ,tedy pokud tam neni napsana aspon 1rok. Diiky


Jo, měla by se platit daň z příjmu... Ovšem pokud to "prodá za korunu"...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 H+ body: 69 2016 Civic i-VTEC  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 20:00   Citovat  

Hellborn napsal:
Jo, měla by se platit daň z příjmu... Ovšem pokud to "prodá za korunu"...
či darovací smlouvou
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 20:28   Citovat  

Hellborn napsal:
Jo, měla by se platit daň z příjmu... Ovšem pokud to "prodá za korunu"...

myslel jsem ze dan se v tomto pripade (majitel ma auto jen kratkou dobu) plati jen kdyz na tom ten prodavajici vydelal ale kdyz za 100 koupi a za 100 proda tak dan neplati...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 2.5.2010 , 20:36   Citovat  

Když není zisk, tak se daň neplatí, ale daňové přiznání by se přesto mělo podat ... i když s nulou to snad ne
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 H+ body: 52 2015 N600  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Jaké je EURO civic 5g rok 92?
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1849s ][ Dotazy: 117 (0.0272s) ][ GZIP on - Debug on ]