Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
radio - problém vypíná zvuk
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 8.6.2010 , 16:22   Citovat  

už jsem zkousel asi 10 kusu radii a porad to dela to same, prepajel sem iso konektory, poradn e zaizoloval a porad zadna zmena. Problem je takovy, ze kdys je fakt hic opravdu, ze v aute je treba 50 stupnu a vice, tak po chvilce jízdy začne prskat zadní reproduktor a pak je najednou ticho a nejede zadny reprak, radio pritom nevypne a jede si dal, pak staci radio vypnout a zapnout a jede to v poho dal. muze to byt tema vedrama ?? nebo nekde nejaky skrat?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 H+ body: 2 1995 Legend  
Hifil je teď offline  Hifil
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 8.6.2010 , 17:58   Citovat  

Přejdi celý kabel, který vede k tomu prskajícímu reproduktoru - může být někde poškozený a vlivem tepelné roztažnosti se to projevuje při vedru.. To co popisuješ je vypnutí vestavěného zesilovače rádia - ten se vypne při přetížení - snížení odporu na nějakém reproduktoru.. Pokud se v rádiu sepne ochrana proti přehřátí, tak se většinou vypíná celé rádio.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1140 H+ body: 1  
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 8.6.2010 , 18:14   Citovat  

Hifil napsal:
Přejdi celý kabel, který vede k tomu prskajícímu reproduktoru - může být někde poškozený a vlivem tepelné roztažnosti se to projevuje při vedru.. To co popisuješ je vypnutí vestavěného zesilovače rádia - ten se vypne při přetížení - snížení odporu na nějakém reproduktoru.. Pokud se v rádiu sepne ochrana proti přehřátí, tak se většinou vypíná celé rádio.
a nemuze to nejak poskodit autoradio ne? ja premyslim ze nakoupim kabely a nataham je novy a silenjsi.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 H+ body: 2 1995 Legend  
Hondik je teď offline  Hondik
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 8.6.2010 , 18:20   Citovat  

Brnďa napsal:
a nemuze to nejak poskodit autoradio ne? ja premyslim ze nakoupim kabely a nataham je novy a silenjsi.


tim urcite nic nezkazis kdyz to udelas nove
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4806 H+ body: 5 1990 Civic  
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 8.6.2010 , 18:25   Citovat  

Hondik napsal:
tim urcite nic nezkazis kdyz to udelas nove
to vim ze s tim nic nezkazim, ale me jde o to, zda se neco nestane s radiem ze to prska a pak to vypne?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 H+ body: 2 1995 Legend  
Hifil je teď offline  Hifil
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 8.6.2010 , 18:56   Citovat  

Brnďa napsal:
to vim ze s tim nic nezkazim, ale me jde o to, zda se neco nestane s radiem ze to prska a pak to vypne?

Pokud to někde opravdu zkratuje, tak jednoho dne nestihne ochrana zareagovat a je po rádiu... Chápeš!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1140 H+ body: 1  
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 8.6.2010 , 19:03   Citovat  

Hifil napsal:
Pokud to někde opravdu zkratuje, tak jednoho dne nestihne ochrana zareagovat a je po rádiu... Chápeš!
ok tak mrknu hlavne u toho repraku vzadu co to dela Úsměv)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 H+ body: 2 1995 Legend  
Hifil je teď offline  Hifil
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 8.6.2010 , 19:05   Citovat  

Brnďa napsal:
ok tak mrknu hlavne u toho repraku vzadu co to dela Úsměv)

jj. V podstatě to může dělat i volnější fastonek u repráku.. V teple se uvolní ještě víc - rádio je z toho zblblý a vypne se... Začni tam a jdi po kabelu až k rádiu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1140 H+ body: 1  
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 8.6.2010 , 19:09   Citovat  

Hifil napsal:
jj. V podstatě to může dělat i volnější fastonek u repráku.. V teple se uvolní ještě víc - rádio je z toho zblblý a vypne se... Začni tam a jdi po kabelu až k rádiu.
no problem je, ze ty kabely vedou kdesi v elektru zamotany a ja najdu jen u radia a pak vzadu u repraku
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 H+ body: 2 1995 Legend  
Hifil je teď offline  Hifil
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 8.6.2010 , 19:30   Citovat  

Brnďa napsal:
no problem je, ze ty kabely vedou kdesi v elektru zamotany a ja najdu jen u radia a pak vzadu u repraku

Tak pokud nenajdeš problém ve spojích kabelů a repra, tak ten kabel odpoj, nech ho tam někde zamotanej a natáhni novej.. To je asi i jednodušší Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1140 H+ body: 1  
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 8.6.2010 , 20:05   Citovat  

Hifil napsal:
Tak pokud nenajdeš problém ve spojích kabelů a repra, tak ten kabel odpoj, nech ho tam někde zamotanej a natáhni novej.. To je asi i jednodušší Úsměv
tak sem na to prisel, zadni reprak to mel na svedomi prave ten co prskal, je nasroubovan na plastovym ramecku orig honda, no a maji to blbe vyreseny docela, ten ramecek drzi na 3ech okrajich a jeden je ve vzduchu, asi jak bylo teplo, plast zmekl a lepe pruzil, no a ty fastonky skratovali o kastli, muze to byt pricina ze? uz jak jsem srouboval tak to prskalo, tak sem reprak otocil aby fastonakama byly do toho volenjsiho mista a poradne vse zaizoloval.

jinak dalsi rada, ale ne pro me, jak se da na pioneerovi ulozit stanice naladena , kdys neni ovladac a panel neka cisla, ktere stacili podrzet a stanice se ulozila??
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8134 H+ body: 2 1995 Legend  
Hifil je teď offline  Hifil
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.6.2010 , 11:39   Citovat  

Tak je dobře, že jsi to našel včas a rádio přežilo! Úsměv Stanici uložíš tak, že zmáčkněs tlačítko pro listování (LIST, nebo lupa), otočným ovladačem vybereš pozici pro uložení a potvrdíš stiskem a podržením otočného ovladače.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1140 H+ body: 1  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
radio - problém vypíná zvuk
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1091s ][ Dotazy: 73 (0.0083s) ][ GZIP on - Debug on ]