Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Cena čidla venkovního teploměru ?
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Střelec je teď offline  Střelec
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 10.6.2010 , 22:33   Citovat  

Tak se mi v zimě stalo, že z ničeho nic začal venkovní teploměr ukazovat výrazně víc. Pak to přestalo, ale teď se mi to občas děje znova. Venku je 30 a on ukazuje třeba 38. Předpokládám vadné čidlo? Kolik to stojí ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1633 H+ body: -1  
Riccardo je teď offline  Riccardo
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.6.2010 , 11:10   Citovat  

Střelec napsal:
Tak se mi v zimě stalo, že z ničeho nic začal venkovní teploměr ukazovat výrazně víc. Pak to přestalo, ale teď se mi to občas děje znova. Venku je 30 a on ukazuje třeba 38. Předpokládám vadné čidlo? Kolik to stojí ?

V hondě hodně, v elektru 20 Kč, pokud znáš parametry. Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1287 H+ body: 0 1992 Prelude Si  
2Bera je teď offline  2Bera
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 11.6.2010 , 11:51   Citovat  

Střelec napsal:
Tak se mi v zimě stalo, že z ničeho nic začal venkovní teploměr ukazovat výrazně víc. Pak to přestalo, ale teď se mi to občas děje znova. Venku je 30 a on ukazuje třeba 38. Předpokládám vadné čidlo? Kolik to stojí ?



a nekukas teplotu v tieni a auto je na slnku? HaHaaa (ja len tak aby sme eliminovali situaciu ze po vymene by ukazovalo tiez "bludy" Velmi šťastný )

ale moze byt ze aj cidlo je v ( )*( ) par som uz menil na pezote Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1858 H+ body: 0 1994 Civic Coupe  
Střelec je teď offline  Střelec
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.6.2010 , 14:00   Citovat  

2Bera napsal:
a nekukas teplotu v tieni a auto je na slnku? HaHaaa (ja len tak aby sme eliminovali situaciu ze po vymene by ukazovalo tiez "bludy" Velmi šťastný )

ale moze byt ze aj cidlo je v ( )*( ) par som uz menil na pezote Úsměv


No dělalo to i v zimě, ale je fakt, že auto teď v létě na slunci bylo. Myslel jsem, že to čidlo je někde schovaný tak, aby se tyto vlivy eliminovaly... to mi hlava nebere
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1633 H+ body: -1  
Riccardo je teď offline  Riccardo
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 11.6.2010 , 21:06   Citovat  

Střelec napsal:
No dělalo to i v zimě, ale je fakt, že auto teď v létě na slunci bylo. Myslel jsem, že to čidlo je někde schovaný tak, aby se tyto vlivy eliminovaly... to mi hlava nebere

Nevím co máš za auto, ale v P4G je čidlo mezi chladičem a nárazníkem. Má stejné parametry jako vnitřní čidlo, ale je zalité v takové pryskyřici, aby mělo větší setrvačnost.
V servisním manuálu by měl být graf závislosti teploty na odporu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1287 H+ body: 0 1992 Prelude Si  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Cena čidla venkovního teploměru ?
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0836s ][ Dotazy: 45 (0.0064s) ][ GZIP on - Debug on ]