Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Prelude 5G
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
thebigmove je teď offline  thebigmove
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 13:38   Citovat  

Dotaz, pri prestavbe z pravostranneho na levostranne, potrebuju jen palubku tu stenu pred ridicem a popripade tehlice? Diky moc.. popripade jak je to pak s prihlasenim ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 295 H+ body: 0 2001 Prelude  
MikeT je teď offline  MikeT
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 13:54   Citovat  

S přihlášením?Pokud získáš kladné stanovisko HONDA ČR, tak není problém...ale..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 765 H+ body: 0  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 14:05   Citovat  

thebigmove napsal:
Dotaz, pri prestavbe z pravostranneho na levostranne, potrebuju jen palubku tu stenu pred ridicem a popripade tehlice? Diky moc.. popripade jak je to pak s prihlasenim ?

ty ses zblaznil ?Úsměv
a je ti doufam jasny ze budes mit celou elektriku obracene , sterace obracene, predni svetla budou lamat svetlo na druhou stranu, kabelovy svazky budou kratky atd atd atd atd Velmi šťastný to se ti vazne nevyplati Mrk
a na to ze ti to schvalej muzes zapomenout
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903 H+ body: 2  
prelude2.0i je teď offline  prelude2.0i
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 14:36  Naposledy upravil prelude2.0i dne 13.6.2010 , 14:37, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Newer napsal:
ty ses zblaznil ?Úsměv
a je ti doufam jasny ze budes mit celou elektriku obracene , sterace obracene, predni svetla budou lamat svetlo na druhou stranu, kabelovy svazky budou kratky atd atd atd atd Velmi šťastný to se ti vazne nevyplati Mrk
a na to ze ti to schvalej muzes zapomenout
presne to neni jen dat volant na druhou stranu a koupit palubku HaHaaa predni svetla taky musis vymenit jinak neprojdes technickou a sterace atd.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 940 H+ body: 0 1996 Prelude VTEC  
thebigmove je teď offline  thebigmove
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 14:36   Citovat  

Ptam se jen na dily a prihlaseni nic vic, popripade zda to nekdo uz delal. Diks
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 295 H+ body: 0 2001 Prelude  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 14:59   Citovat  

Newer napsal:
ty ses zblaznil ?Úsměv
a je ti doufam jasny ze budes mit celou elektriku obracene , sterace obracene, predni svetla budou lamat svetlo na druhou stranu, kabelovy svazky budou kratky atd atd atd atd Velmi šťastný to se ti vazne nevyplati Mrk
a na to ze ti to schvalej muzes zapomenout


Stěrače přehodit je 10minut....jinak asi jak říkáš.
Jo a taky řízení, celej ten bazmek. Nevím jak to je na preludě jestli to pujde jen odmontovat a dát na druhou stranu nápravnice, jako že si myslím že ne.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8972 H+ body: 9 1996 Civic  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 15:29   Citovat  

CRXMANN napsal:
Stěrače přehodit je 10minut....jinak asi jak říkáš.
Jo a taky řízení, celej ten bazmek. Nevím jak to je na preludě jestli to pujde jen odmontovat a dát na druhou stranu nápravnice, jako že si myslím že ne.


Jen tak lehce to nepujde, navic budes mit kratsi elektriku....melo by se dat naky z tehle temat do FAQ, neupline ani tejden aby se nekdo nezeptal na prestavbu z RHD Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 H+ body: 0 1998 Prelude  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 15:32   Citovat  

thebigmove napsal:
Ptam se jen na dily a prihlaseni nic vic, popripade zda to nekdo uz delal. Diks

jj tak mas odpoved ze to neprihlasis Mrk Velmi šťastný protoze na urade budou chtit schvaleni od hondy protoze vozidlo je z GB ... a tam ti ho nedaj protoze honda si s nama kutilama moc nerozumi Úsměv

ja bych to spis a) nechal prihlasene v GB pjistene v GB a jezdil s tim tady
b) sehnal bych vyjimku ( pokud mas papir o tom ze si rok bydlelv anglii tak ziskas vyhodu ) a tou je moznost prihlaseni pravostraneho vozidla u nas .... s volantem v pravo :hehe: :hehe: nicemene toto se hodi spis pro vozidla ktera jsou jedinecna a tady se nesezenou .... R34, atd...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903 H+ body: 2  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 15:36   Citovat  

jo a jeste jedna moznost tu je Úsměv tu sem zapomel uplne ale vetsina lidi ji nezastava ...


a tou je KOUPIT v cr jeste jednu 5g prelude ( bud luxusni a prestavit si vse do ni, nebo hruzu , vyrezat si vinka a navarit na tu pravostranou ) ....


ale musel by sis ji poradne prestavit ... , navarit vinka z Cesky... a mel bys i papiry..
a to ze motor nebude sedet podle papiru s tm bych si az tak moc hlavu nedelal .... a) prerazis model na bloku b) znamej na evidenncce a kazdee 2 roky na technicke .. Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903 H+ body: 2  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 15:40   Citovat  

Newer napsal:
jo a jeste jedna moznost tu je Úsměv tu sem zapomel uplne ale vetsina lidi ji nezastava ...



Kemo, jestli myslis prevarit vinka na tu pravostranou a jezdit s tim tady, tak to asi neklapne, ne? Pravostranny auto se tady legalne provozovat neda. (leda na anglickejch papirech a pojistce, coz je zase limitovany tim, ze si musel nejakou dobu v Anglii zit)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 H+ body: 0 1998 Prelude  
thebigmove je teď offline  thebigmove
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 15:44   Citovat  

Jen pro info, chci dovezt preludu type s 223 koni....bud japan nebo gb,,,
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 295 H+ body: 0 2001 Prelude  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 15:45   Citovat  

thebigmove napsal:
Jen pro info, chci dovezt preludu type s 223 koni....bud japan nebo gb,,,


tak to drzim palce, Preludy v zakladu zadny nemaj 223 koni ;D (type-S 147kw = 200bhp)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 H+ body: 0 1998 Prelude  
thebigmove je teď offline  thebigmove
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 15:48   Citovat  

prelude type s jdm generace 5 ma 223 koni...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 295 H+ body: 0 2001 Prelude  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 15:50   Citovat  

Buchtak napsal:
Kemo, jestli myslis prevarit vinka na tu pravostranou a jezdit s tim tady, tak to asi neklapne, ne? Pravostranny auto se tady legalne provozovat neda. (leda na anglickejch papirech a pojistce, coz je zase limitovany tim, ze si musel nejakou dobu v Anglii zit)


ne myslel sem to cele prestavit kdyz je do toho tak hr ....
a schvaleni na prihlaseni od hondy obejt prevarenim vinek z auta ktere je z vyroby levostrane ..
nicmene ve vinku jsou zaznamenana vsechan fakta, o motoru, volantu ( rhd lhd ) , barve, roku vyroby atd...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903 H+ body: 2  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 15:50   Citovat  

thebigmove napsal:
prelude type s jdm generace 5 ma 223 koni...


ne Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 H+ body: 0 1998 Prelude  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 15:51   Citovat  

Newer napsal:
ne myslel sem to cele prestavit kdyz je do toho tak hr ....
a schvaleni na prihlaseni od hondy obejt prevarenim vinek z auta ktere je z vyroby levostrane ..
nicmene ve vinku jsou zaznamenana vsechan fakta, o motoru, volantu ( rhd lhd ) , barve, roku vyroby atd...


jj, tak to jo. Ale stejne nejlip vychazi ten swap.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 H+ body: 0 1998 Prelude  
thebigmove je teď offline  thebigmove
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 15:51   Citovat  

zjisti so to radsi poradne nez to sem napises
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 295 H+ body: 0 2001 Prelude  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 15:52   Citovat  

thebigmove napsal:
zjisti so to radsi poradne nez to sem napises


tobe poradim to samy Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 H+ body: 0 1998 Prelude  
thebigmove je teď offline  thebigmove
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 15:55   Citovat  

Nebavi me s tebou se dohadovat, tady to ams a muzu ti klidne poslat inzeraty i tudy odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 295 H+ body: 0 2001 Prelude  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 15:57   Citovat  

thebigmove napsal:
Nebavi me s tebou se dohadovat, tady to ams a muzu ti klidne poslat inzeraty i tudy odkaz


uznavam, jsem idiot, u petek je to jinak jak ctverek xD
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 H+ body: 0 1998 Prelude  
thebigmove je teď offline  thebigmove
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 16:01   Citovat  

v pohode Úsměv premyslim nad tim vinkem prevarenym.....jeste teda motor a prevodovka je stejna pro lhd a rhd....a s rizenmi je to jak ? meni se neco jako u naprav treba ? Diks
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 295 H+ body: 0 2001 Prelude  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 16:05   Citovat  

thebigmove napsal:
v pohode Úsměv premyslim nad tim vinkem prevarenym.....jeste teda motor a prevodovka je stejna pro lhd a rhd....a s rizenmi je to jak ? meni se neco jako u naprav treba ? Diks


mmm, ale ty type s jsou trosku cenove dal, jak obyc, ne? Radove tak 100K v Anglii, plus prevoz. Prevodovka by mela byt se samosvorem, nepletu li se. No, nejlip dle myho vychazi...a tak sem to planoval i u 4G....koupit tady dvou litra v krasny stavu, bez koroze. Koupit v GB Ludu, dovizt ji sem, swapnout si z ni motor s prevodovkou (bude par problemu, jako kratky draty od elektriky, ale to je resitelny) plus veci jako kola, pneu, brzdy a zbytek rozprodat. Cenove to vychazi prijemnejs, jak prestavba z LHD a jeste je to legalnejsi (nesedi pouze motor)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 H+ body: 0 1998 Prelude  
thebigmove je teď offline  thebigmove
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 16:08   Citovat  

hele muzu mit za 110k sko pred garazi....tak resim prave....dily taky bych sehnam za prd nula skoro...akorat bych fakt potreboval vedet co mimo dratu palubky a ty steny mezi ridicem a motorem potrebuju, svetla sterace a tyhle malickosti si sezenu, potrebuju vedet spois jesi je potreba neco velkyho nebo slozityho....
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 295 H+ body: 0 2001 Prelude  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 16:14   Citovat  

thebigmove napsal:
hele muzu mit za 110k sko pred garazi....tak resim prave....dily taky bych sehnam za prd nula skoro...akorat bych fakt potreboval vedet co mimo dratu palubky a ty steny mezi ridicem a motorem potrebuju, svetla sterace a tyhle malickosti si sezenu, potrebuju vedet spois jesi je potreba neco velkyho nebo slozityho....


Takze prestavbu? Topeni je tam myslim jinak reseny a koneckoncu cela palubka, svetla a ty zminovany veci, pak jeste ovladani oken a veci okolo rizeni, pedaly. Ale nepoustel bych se do toho, nehlede na nelegalnost to bude sileny prace. Chose z dorifto garage mi rikal, ze za prestavbu (pouze volant, pedaly, ciste proste kara na radeni - uvazoval sem o skylinu GT-S) 50K, cimz nerikam, ze to nepujde levnejs, jen davam castku pro predstavu kolik to asi bude stat komplet.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 H+ body: 0 1998 Prelude  
Prelude je teď offline  Prelude
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 17:40   Citovat  

A nak jsem prehlid sedacky (ovladani sedacek je na druhe strane nehlede na to ze ta lepsi je taky na druhe strane) Ovladani zamku dveri je taky obracene.Jinak napravnice se da prehodit ale musel bys sehnat type-S pac ta je jina oproti obyc 5g.Je toho hodne na predelani.Raci koupit skelet a cele to prehodit nez prevarovat stenu nehlede na to ze se ti muze kara kroutit a bouracka muze byt smrt .
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3104 H+ body: 14 1994 Prelude Si  
prelude2.0i je teď offline  prelude2.0i
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 18:20   Citovat  

Prelude napsal:
A nak jsem prehlid sedacky (ovladani sedacek je na druhe strane nehlede na to ze ta lepsi je taky na druhe strane) Ovladani zamku dveri je taky obracene.Jinak napravnice se da prehodit ale musel bys sehnat type-S pac ta je jina oproti obyc 5g.Je toho hodne na predelani.Raci koupit skelet a cele to prehodit nez prevarovat stenu nehlede na to ze se ti muze kara kroutit a bouracka muze byt smrt .
jinyma slovy to neni sranda ani trosku, to ziram co vsechno je otoceny.nebo pak hodit auto na boudu a dat kola dolu pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 940 H+ body: 0 1996 Prelude VTEC  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 22:45   Citovat  

thebigmove napsal:
v pohode Úsměv premyslim nad tim vinkem prevarenym.....jeste teda motor a prevodovka je stejna pro lhd a rhd....a s rizenmi je to jak ? meni se neco jako u naprav treba ? Diks

jen tak pro poradek, tys to taky nenapsal spravne Úsměv zadna prelude nemela nikdy v zakladu 223 koni. Maximalne co se delal ten Type-S tak mel 162 kW coz je 220 PS.

a ted k te prestavbe. Uplne na to zapomen, fakt se to nevyplati na tom RHD aute je jiny uplne vsechno krom motoru a prevodovky. Vzdycky si nekdo mysli jak na tom hrozne vyvari kdyz dotahne RHD vezme si z toho motor a prevodovku a chce zbytek prodat na dily. Nakonec zjisti ze se z toho auta vlastne nic jinyho na LHD ani pouzit neda (krom par blbosti jako treba kotouce, brzdice, zaveseni kol, skla a par kousku karoserie...). Takovejch 75% auta ti zbyde jako nepotrebnej srot. Budiky jsou v milich, elektrika je kratka, topeni a klima je zrcadlove obracene, rizeni je obracene, pedalova skupina je jina, ABS je jinde, vsude jsou jiny brzdovy trubky, svetla svitej jinam, dvere jsou jiny (ovladani vseho bude mit spolujezdec) a ani takova blbost jako treba zrcatka nejdou pouzit protoze jsou obracene. A jeste k tomu plechu mezi motorem a kabinou, skutecne si myslis ze ji vymenis tak snadno? Videl jsi nekdy jak hluboko ve skeletu kastle je ta pricka zakopana? Ja jsem si driv myslel ze je univerzalni akorat se prehodej zaslepky a drzak volantu se prisroubuje na druhou stranu. Pak jsem videl kompletne odstrojenou RHD P4G a uz na prvni pohled bylo jasny ze jakykoliv pokusy o LHD prestavbu (v REALNYCH penezich) je nesmysl.

Jestli tak nutne potrebujes JDM H22A motor tak si ho swapni do LHD P5G ale nebudou ti souhlasit papiry a jakykoliv policajt te za to muze hned sejmout, nebo lepe, jestli ti jde o vykon tak si uprav stavajici motor, ten potencial na to ma. Budou ti sedet papiry a vyjde teto levnejc...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  
Buchtak je teď offline  Buchtak
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 13.6.2010 , 23:34   Citovat  

PreludeZ napsal:
jen ..


Howgh
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1796 H+ body: 0 1998 Prelude  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Prelude 5G
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1975s ][ Dotazy: 137 (0.0217s) ][ GZIP on - Debug on ]