Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
kam zmizla ta hadice kde ji zapojit???
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.6.2010 , 0:33  Naposledy upravil CZento dne 26.6.2010 , 1:15, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

Úsměv chtel bych se poptat jak je to z nadobkou co je u chladice z chladíci kapalinou koukal sme na fota z usa a oni ji maji nekde schovanou vadi tomu ze bude níž než v puvodní pozici nebo dal nekde schovana? nebude to mít nejaký vliv na chlazeni?




   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.6.2010 , 11:42   Citovat  

Se stydím
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.6.2010 , 12:10   Citovat  

Ale nevěříš rimu,že to modré byl origo prosotor,že ne? Je to jeden ze stylů úprav - i dráty schovávají do nosníků nebo kam...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 H+ body: 69 2016 Civic i-VTEC  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.6.2010 , 12:17   Citovat  

Hellborn napsal:
Ale nevěříš rimu,že to modré byl origo prosotor,že ne? Je to jeden ze stylů úprav - i dráty schovávají do nosníků nebo kam...

Jaja, tzv. CLEAN STYLE, protože CZento takové auto má a dělá jej v tom stylu!!! Mrk

V profilu tedy foto nemá, bo všechno tají, ale už jsem jej viděl loni a to byl tak v 1. fázi, nyní je v 2. fázi - schované kabely Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.6.2010 , 12:43   Citovat  

Hellborn napsal:
Ale nevěříš rimu,že to modré byl origo prosotor,že ne? Je to jeden ze stylů úprav - i dráty schovávají do nosníků nebo kam...


ta kto vi m ze to neni original ja delam clean styl specializujise prave na tehle styl upravy ted resim nadobky.... a zbiva mi ta posledni od chladice proto potrebuji vedet vim ze to maji schovane ale jestli to nema vliv kdyz bude niz ta nadobka a dal nez je na puvodnim miste.... Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.6.2010 , 12:45   Citovat  

M@jk napsal:
Jaja, tzv. CLEAN STYLE, protože CZento takové auto má a dělá jej v tom stylu!!! Mrk

V profilu tedy foto nemá, bo všechno tají, ale už jsem jej viděl loni a to byl tak v 1. fázi, nyní je v 2. fázi - schované kabely Velmi šťastný


tak tak jak rikas ale stejne vse nestihnu protze te firmen to trva co pro mne dela chromování dílu hruza zase tam mam asi pul motoru Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  
coudu je teď offline  coudu
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.6.2010 , 14:15   Citovat  

to by mě taky zajímalo to mi hlava nebere ? docela mi tam překáží
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1329 H+ body: 1 2007 FR-V  
Leke je teď offline  Leke
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.6.2010 , 17:00   Citovat  

Ja myslim,ze pokud bude v jine vysce,nez origo,tak to nicemu nevadi... to mi hlava nebere
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1695 H+ body: 1 2004 Civic  
MattiK je teď offline  MattiK
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.6.2010 , 17:35   Citovat  

sorry ale strasne trpim kdyz vidim v tom nazvu topicu to Z nechces si to opravit na S???
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2558 H+ body: 26 1991 CR-X  
vti [906team] je teď offline  vti [906team]
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 24.6.2010 , 23:37   Citovat  

CZento napsal:
ta kto vi m ze to neni original ja delam clean styl specializujise prave na tehle styl upravy ted resim nadobky.... a zbiva mi ta posledni od chladice proto potrebuji vedet vim ze to maji schovane ale jestli to nema vliv kdyz bude niz ta nadobka a dal nez je na puvodnim miste.... Úsměv

na tej fotke je to schovane v tme Úsměv
btw: tipujem, ze nadobka na ostrekovac je riesena odinstalaciou ako nepotrebnost Úsměv
a tym padom mas miesto pod svetlom medzi nosnikom a blatnikom...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2098 H+ body: 10 1991 Civic  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 25.6.2010 , 0:03   Citovat  

vti [906team] napsal:
na tej fotke je to schovane v tme Úsměv
btw: tipujem, ze nadobka na ostrekovac je riesena odinstalaciou ako nepotrebnost Úsměv
a tym padom mas miesto pod svetlom medzi nosnikom a blatnikom...


jj to mi bylo jasne ze tam asi nebude nejspis jen mi se jedna jestli to nema nejaky vliv na to jestli bude niž nebo dal aby si to natahlo vodu z nadobky popřipade vratilo viš...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.6.2010 , 6:00   Citovat  

CZento napsal:
jj to mi bylo jasne ze tam asi nebude nejspis jen mi se jedna jestli to nema nejaky vliv na to jestli bude niž nebo dal aby si to natahlo vodu z nadobky popřipade vratilo viš...

pokud to propojíš dobrou (těsnící aby to někudy nemohlo přisát vzduch bokem) hadicí tak ji můžeš mít třeba vzadu v kufru
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 H+ body: 45 1988 Prelude  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 26.6.2010 , 1:19   Citovat  

navažu na tohle tema nebudu zakladat nove jen sem vcera narazil nahodou na tohle a stoji mi nad tim rozum jak to vyresil a kcemu slouzi ty hadice? je ntak dat zaslepky to preci snad neni mozne ne? Smutný chtěl ybch to jako on bez tech hadic Tak to koukám!

muj motor



foto z netu:

   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 26.6.2010 , 7:56   Citovat  

na odvětrání z víka si můžeš dát filtřík,tedy jestli máš motor v good stavu a né jen naleštěn...jestli to je motor kde tlaky lítaj ruzně gufera netěsněj apod...tak i s filtříkem bude motoř zasroš.jinak jestli ti mohu doporučit na tvůj styl prodej hondu a kup si například tatru 603 nebo novější model...motor je vzduchem chlazený,nenajdeš skorožádné hadice.ideál by byl vzduchem chlazený diesel..tam nenajdeš ani kabely ke svíčkám....

apropo přemýšlel jsi dát místo rozdělovače a kabelů zapalování zabudované do lišty? bez rozdělovače,bez zapalovacích kabílků,jen halův snímač a 4drátky slabé schovatelné...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 26.6.2010 , 9:00   Citovat  

CZento napsal:
navažu na tohle tema nebudu zakladat nove jen sem vcera narazil nahodou na tohle a stoji mi nad tim rozum jak to vyresil a kcemu slouzi ty hadice? je ntak dat zaslepky to preci snad neni mozne ne? Smutný chtěl ybch to jako on bez tech hadic Tak to koukám!

muj motor



foto z netu:



K tomu bych chtel napsat jen jedno. Mam pochybnost ze spousta aut v tomhle stylu jezdi. To co chces vyhodit je hadice k podtlakovymu posilovaci brzd, to na druhem obrazku je navic jeste podtlakovy regulator tlaku paliva a odvetrani klikove skrine. Tak to valím bulvy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 26.6.2010 , 10:42   Citovat  

ninja napsal:
K tomu bych chtel napsat jen jedno. Mam pochybnost ze spousta aut v tomhle stylu jezdi. To co chces vyhodit je hadice k podtlakovymu posilovaci brzd, to na druhem obrazku je navic jeste podtlakovy regulator tlaku paliva a odvetrani klikove skrine. Tak to valím bulvy


kluci nedelejte si ze mne srandu Úsměv ja vim no mi to hned nebylo jasne jak to muze presi jezdit.... bez tech hadic ale je nsme se chtel zeptat no za to nic nedam zeptat se chytřejsich.... Se stydím
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  
vti [906team] je teď offline  vti [906team]
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 27.6.2010 , 16:18   Citovat  

podla mna tie hadice sa daju natiahnut tak, aby sli do sacieho manifoldu niekde zospodu a hotovo.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2098 H+ body: 10 1991 Civic  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 27.6.2010 , 18:25   Citovat  

vti [906team] napsal:
podla mna tie hadice sa daju natiahnut tak, aby sli do sacieho manifoldu niekde zospodu a hotovo.


jako myslíš že do manifoldu si navrta diry navari nejaky konus na ktery nasune hadici zespod?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  
vti [906team] je teď offline  vti [906team]
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 27.6.2010 , 22:22   Citovat  

CZento napsal:
jako myslíš že do manifoldu si navrta diry navari nejaky konus na ktery nasune hadici zespod?

tak nejake, navrtat dieru, osadit trubku a napojit na to hadicu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2098 H+ body: 10 1991 Civic  
TRUcKER je teď offline  TRUcKER
Jak malej Jarda [2]
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 28.6.2010 , 0:15   Citovat  

sorac za offtopic ale ty svody na te 2. fotce jsou brutalni cože cože ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2948 H+ body: 0 1991 Civic  
Leke je teď offline  Leke
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 28.6.2010 , 0:19   Citovat  

Oni casto schovavaji vedeni brzd (ale i cele hl.valce a posilovac),hadice atd. za prepazku.Kdysi jsem videl nekde na netu topic,kde to typek cele predelaval-pedaly a vsechno kolem.Bohuzel vubec nemam tuseni kde to hledat...alespon pro inspiraci do budoucna Mrk
Miluju clean...
Jinak,jak se zminil PAKO,tak to bezkontaktni zapalovani vubec neni spatny napad Úsměv

Jo,jinak cely pedalovy kit se da nekde sehnat,kdosi to dela.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1695 H+ body: 1 2004 Civic  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 28.6.2010 , 19:45   Citovat  

Leke napsal:
Oni casto schovavaji vedeni brzd (ale i cele hl.valce a posilovac),hadice atd. za prepazku.Kdysi jsem videl nekde na netu topic,kde to typek cele predelaval-pedaly a vsechno kolem.Bohuzel vubec nemam tuseni kde to hledat...alespon pro inspiraci do budoucna Mrk
Miluju clean...
Jinak,jak se zminil PAKO,tak to bezkontaktni zapalovani vubec neni spatny napad Úsměv

Jo,jinak cely pedalovy kit se da nekde sehnat,kdosi to dela.


jj vím videl jsme to na hondatechu mato 1000 stran nektere veci uz sou hotove zalozil jsme tohle tema protoze moc lidi tenhle styl upravy nedělá Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  
Leke je teď offline  Leke
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 28.6.2010 , 21:11   Citovat  

U nas bohuzel.
Lucy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1695 H+ body: 1 2004 Civic  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 28.6.2010 , 21:23   Citovat  

Leke napsal:
U nas bohuzel.
Lucy


vsak jestli budes na honday tak mne hledej a muzes se kochat Mr. Green
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  
Leke je teď offline  Leke
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 28.6.2010 , 21:25   Citovat  

Pisu si do seznamu,pane Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1695 H+ body: 1 2004 Civic  
CZento je teď offline  CZento
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 28.6.2010 , 21:34   Citovat  

Leke napsal:
Pisu si do seznamu,pane Velmi šťastný


uz ted to je moc pekne no a az nadobky zmiznou zatim mam jen udelany virtual tuning na to ale to bude pecka :twisted: uz je to vse promyšleno jen par drzaku musim svarit kvuli clean stylu a bude to fajn..nejake hadice nakoupit a hura do toho
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 832 H+ body: 1 1992 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
kam zmizla ta hadice kde ji zapojit???
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1763s ][ Dotazy: 129 (0.0179s) ][ GZIP on - Debug on ]