Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Veteranske zavody
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
norsi je teď offline  norsi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.12.2007 , 19:58   Citovat  

Mate nekdo zkusenosti s veteranskymi zavody? Nejak se mi nedari najit nikde blizsi informace. Veteranske zavody se jezdi klasicky "naostro" jako bezne zavody nebo jde spis o veteranske "rally" ve stylu zavodu v zahranici, kde se lidi spis jdou jentak projet? Uz moc dlouho me to laka, ale informace nejak nejsou. Diky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 385  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 28.12.2007 , 9:38   Citovat  

a který by jsis přál jezdit??? projížďku,okruhy,vrchy rallye,silnici??? nejlaciněji co můžeš jezdit například v rallye ,je podle mne škoda 120 s
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 1978 110R coupé  
norsi je teď offline  norsi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.12.2007 , 12:35   Citovat  

PAKO napsal:
a který by jsis přál jezdit??? projížďku,okruhy,vrchy rallye,silnici??? nejlaciněji co můžeš jezdit například v rallye ,je podle mne škoda 120 s


Znamy ted jezdi nejake zavody v zahranici a vypada to tak, ze se sjedou veterani, jedou nejakou delsi trasu a v urcitych mistech maji rychlostni zkousky apod. Ale jezdi to vyslovene starsi auta - on sam jezdi E-typem... Rikal ze se pry neco podobnyho jezdi i v CR ale vic nevedel... Udajne se to jezdi dle veku a zavody jsou vzdy omezeny nejakym rokem (50,60,70 a nejvic snad ted jezdej 79).

Se 120cama jsme chodili vzdycky jezdit "rallye" na strahov nebo na nejaky jiny velky parkoviste. Nahazeli sme si kuzely a za tech par tisic (co ta skodovka stoji) sme meli zabavu na celou zimu. Zajimavy je, ze z tech 3 co sme kupovali, sly vzdycky aspon dve na jare prodat za stejnou cenu OK Doted nechapu, ze to auto vydrzi libovolny zachazeni, uvareni, celodenni jezdeni smykem, narazy.... Tak to koukám! Nejvic jsme se vzdycky bal po ceste domu aby to do nas nekdo nenapalil, pac havarovat ve 120tce asi nebude zadnej med... I kdyz muj Civisek 4g by asi pri nehode taky moc neobstal...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 385  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Veteranske zavody
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 1.5508s ][ Dotazy: 37 (1.4829s) ][ GZIP on - Debug on ]