Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
crash
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 25.12.2007 , 21:29   Citovat  

tak sem se dnes znovu narodil,jeli sme s bratrem v pezotu 405,na konci zatacky led a sup do hlubkoky skarpy celkem sme vzali tri stromy moji stranou byl sem spolujezdec,auto uplne odepsany utrzenej sloupek u celniho skla a strecha strzena dozadu zmatenej vysledek,oba mame limec a ja navic zasitou pravou tvar

a ponauceni?i v 60 se to necha fest vyvalet tak lidi prosim jezdete moc opatrne Honda

fotky dodam casem ted se mi uz moc nechce Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 25.12.2007 , 21:36   Citovat  

Tak to je záděr kámo, navíc 405 je už dneska konzerva, měli jste štěstí v neštěstí. Ale stejně si myslím, že takovým situacím se nedá moc zabránit, pokud tam nebyla 30ka apod ...

Takže WELCOME BACK je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 7589 2002 Civic Type-R  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 25.12.2007 , 22:13   Citovat  

je tam 90 zatacku zname je to kousek od baraku akorat proste spadl snih ze stromu a diky tomu sme vlitli bokem do skarpy

zabramit se tomu asi dalo ale opravdu jen zpomalenim pred zatackou

jinak diky uz budu slavit troje narozky HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
SpideX je teď offline  SpideX
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.12.2007 , 22:32   Citovat  

posero napsal:


jinak diky uz budu slavit troje narozky HaHaaa
I to má svoje výhody Mrk Hlavně že jste to přežili to je to nejdůležitější je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045 1995 Civic Coupe  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 25.12.2007 , 22:43   Citovat  

malem ne kamo moc nechybelo meli sme tolik stesti ze ani nevim
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 25.12.2007 , 23:21   Citovat  

.....


foto1.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
foto1.JPG, 114.65 kB

foto2.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
foto2.JPG, 91.48 kB

foto3.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
foto3.JPG, 103.49 kB

foto4.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
foto4.JPG, 115.02 kB

foto5.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
foto5.JPG, 108.79 kB

foto6.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
foto6.JPG, 65.26 kB

muj xicht.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
muj xicht.JPG, 52.93 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
SpideX je teď offline  SpideX
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.12.2007 , 23:32   Citovat  

cože cože ? cože cože ? cože cože ? TY.... Tak... no máte fakt stěstí teda hlavně ty zmatenej zmatenej zmatenej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045 1995 Civic Coupe  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 25.12.2007 , 23:39   Citovat  

jo ten nahore nademnou drzi ruku kouř
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
SpideX je teď offline  SpideX
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.12.2007 , 23:42   Citovat  

posero napsal:
jo ten nahore nademnou drzi ruku kouř
Počkej až po tobe bude chtít číslo uctu :twisted: se nedoplatíš
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1045 1995 Civic Coupe  
Žemli je teď offline  Žemli
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 0:21   Citovat  

zase ty? Velmi šťastný
já to řikal celou dobu.Ale hlavně že ti nic neni
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1361 1999 Accord Type-R  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 0:23   Citovat  

Mrk tak aspon ze zijes... auto je jen vec i kdyz asi oblibena Tak to koukám!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2794  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 1:02   Citovat  

Sakra to vypadá škaredě,hlavně že jste v pohodě teda OK
   Návrat  
     
 
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 10:49   Citovat  

ja sem to neridil to bratr HaHaaa a o tu pikslu nejde vubec mela se prodavat,bracha uz ma na ceste bmw kouř aspon trochu bezpecnejsi vuz je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
javal je teď offline  javal
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 11:39   Citovat  

no teda 60-ka dokáže hezký divy..hlavně že posádka je OK..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 169  
určin je teď offline  určin
3 háčka
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 11:49   Citovat  

vse nejlepsi k 3tim narozkam HaHaaa
vypada to skarede, ste meli pekny stesti...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1021  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 11:52   Citovat  

no jeli sme jako tou skarpou a ty stromy mackali tu strechu smerem ke me,neska sem zjistli ze sem hlavou vyndal nejmin jedno okno,vsude mam strepy a sem porezanej od skla takovy ty tecky od stripku
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Meda je teď offline  Meda
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 12:24   Citovat  

posero napsal:
no jeli sme jako tou skarpou a ty stromy mackali tu strechu smerem ke me,neska sem zjistli ze sem hlavou vyndal nejmin jedno okno,vsude mam strepy a sem porezanej od skla takovy ty tecky od stripku
tak tda welkome back OK hustý fotky tak všechno nej k dalším narozkám.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1425 1995 Civic Coupe  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 13:07   Citovat  

jo ty prvni mam 20.brezna,druhy na valentyna(honda civic vti Bueee) a treti na bozi hod Mr. Green doufam ze sem se narodil naposled
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 15:04   Citovat  

No ty kráááávo, no nad tebou trží tu ruku fest. Crashka husta, fotky mazec, ješte že ti jen co ti je.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 15:17   Citovat  

ted sem se byl podivat na auto strecha ac se to nezda je az na operce hlavy a je to to co mi rozbilo hubu,nemit pas byl sem mrtvej Tak to valím bulvy utrzenej nejen sloupek ale i ramecek dveri nedrzelo nademnou vubec nic

a v listi kdesi v miste kde stalo auto sem nasel svoji cepici akorat nevim jak se tam dostala

a koukal sem ze kdyby sme vyjeli o metr dva driv sli by sme do pangejtu a max pres boudu a klid takhle sme to vubec vymest nemuseli zmatenej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Hurikan je teď offline  Hurikan
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 23:34   Citovat  

no z tech fotek beha mraz po zadech..... zmatenej mel si sakra kliku.. tohle mi nekdo ukazat tak bych nez mrknuti rekl ze spoluhezdec to ma zasebou...... cože cože ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 807 1997 Prelude VTEC  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 23:36   Citovat  

no vidis a ja to rozdejchal behem par minut sem behal po svejch Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
hondamens je teď offline  hondamens
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 23:40   Citovat  

Měl jsi kliku,protože když koukám na tu střechu na straně spolujezdce tak ten nad tebou tě musí mít hodně rád!!!Hlavně že jsi zdravej,to je to nejdůležitější!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 979  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 26.12.2007 , 23:53   Citovat  

no strecha lezi na operce hlavy,klika byla ze sem si posunul sedadlo az dozadu nez sme jeli,zapnutej pas je samozrejmost a kdyz sme leteli do ty skarpy a videl sem ten strom chytil sem se madla dveri a snazil se od nich udrze co nejdal,ale i tak sem pod tim byl fest zaseknutej,mam boule vsude na hlave
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Lubosh je teď offline  Lubosh
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.12.2007 , 12:09   Citovat  

Tak to je fakt mazec. By mě zajímalo jaký by to bylo v jiným autě, třeba v C5G, to je taky taková krabička od sirek zmatenej
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3437  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 27.12.2007 , 12:34   Citovat  

myslim ze dost obdobne,jen o to hur ze je to 3dver a sloupek ma podstatne vic vzadu
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Lubosh je teď offline  Lubosh
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.12.2007 , 14:49   Citovat  

To jo no, a 4dvéř jako mám já by na tom byl stjně. to snad ne Budu muset pořídit něco bezpečnějšího.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3437  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 27.12.2007 , 17:00   Citovat  

LucasFreeMatch napsal:
To jo no, a 4dvéř jako mám já by na tom byl stjně. to snad ne Budu muset pořídit něco bezpečnějšího.

toho civica jako mas ty uz sem taky boural pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
Lubosh je teď offline  Lubosh
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.12.2007 , 19:49   Citovat  

A jak dopadnul? Asi moc dobře ne co? Ale máš štěstí no Chápeš! Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3437  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 27.12.2007 , 20:00   Citovat  

LucasFreeMatch napsal:
A jak dopadnul? Asi moc dobře ne co? Ale máš štěstí no Chápeš! Mrk


fotky ti radsi ukazovat nebudumbys to jeste na miste prodal pořádnej výtlem

ne hele ber to tak ze pevny to neni ale tragedie taky ne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
crash
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1926s ][ Dotazy: 146 (0.0156s) ][ GZIP on - Debug on ]