Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
K : Starožitnost
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.12.2010 , 20:47   Citovat  

Lide cesky,moravsky a slezsky,kdo z vas nabidne pekne housle,pendlovky anebo neobvykly kufrikovy psaci stroj?

Mozna mi zustane par penez a tak poptavam nejake kvalitnejsi housle (nic jako Cremona Luby,Stainerky nebo neco se spodni deskou ze smrku),dvou- nebo trizavazove hodiny anebo houslovky (perovky nemam rad),pripadne zajimavy psaci stroj malych rozmeru,neco jako Orel,Adler,Monarch Pioneer,eventuelne nejaky se tremi znaky na jednu klavesu (Zety,Hermesy a Consuly uz radeji ne,mam jich par a misto dochazi).Rozhodujici je cena,pak neobvyklost a nakonec stav,takze pokud nekdo chce neco zkusit nabidnout,at se nezlobi,kdyz napisu,ze se mi to nelibi,ze to nebo podobne uz mam anebo ze tolik penez nemam.Prosim pripadne nabidku nejlepe do SZ a hlavne i s cenou,nerad nejakou vec nacenuju,mohl bych urazit...Diky.Strop je dejme tomu 3000 za housle,stejny na dvouzavazove hodiny,vic na trojzavazove a houslovky,500 za psaci stroj.Rad misto penez provedu nejakou praci na aute,ktere budu schopen Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2450  
GoesPro je teď offline  GoesPro
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.12.2010 , 20:50   Citovat  

škoda že jsi o tom neřekl dřív, minulej měsíc jsem prodal dvoje pendlovky za 5000 oboje Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 107 2000 S2000  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.12.2010 , 20:58   Citovat  

Pokud byly zavazovy a plne funkcni,tak je to vazne skoda...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2450  
GoesPro je teď offline  GoesPro
1 háčko
PříspěvekZaslal: 24.12.2010 , 1:18   Citovat  

Wayne napsal:
Pokud byly zavazovy a plne funkcni,tak je to vazne skoda...

jj zavazi , kyvadlo .. a funkcni ..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 107 2000 S2000  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 28.12.2010 , 10:43   Citovat  

mistře... nemaš nějake zdroje na info o janu baštovi z krasne u chebu (tovarna na hudebni nastroje)konkretně na housle co vyraběl?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 1978 110R coupé  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.1.2011 , 18:07   Citovat  

Jestli je chces ocenit,mel bys pohledat kontakt treba v hudebninach anebo opravne hudebnich nastroju.Neco jsem nasel,ale moc te nepotesim... tudy odkaz a pro hruby nastrel ceny tudy odkaz a tudy odkaz ,ovsem je to samozrejme kus od kusu.I tovarny udelaly zdarily kus a soukromnik naopak nejak zacinal.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2450  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 2.1.2011 , 13:38   Citovat  

měl jsem po dědovi dřevěnou příčnou flétnu se štítkem "Jan Bašta Schönbach u Chebu" ... ale nevím kam přišla Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.1.2011 , 17:25   Citovat  

To ja sehnal dva klarinety (jeden k renovaci,druhy "na dily" do foroty) znacene Žalud Mr. Green

Jestli se ti bude chtit,Pakousi,posli fotku housli,tedy alespon predni a zadni desky a hlavicku s kolicky.Nejakou minimalni cenu bych od pasu strelit mohl,kdybys chtel aspon tusit.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2450  
coudu je teď offline  coudu
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.1.2011 , 18:06   Citovat  

Omlouvám se za offtopic ale možná poradíte.

Mám doma pár fotek z 2.svěové války(oblas Francie a CCCP)
Pak origo Německé vojenské doklady(Wermacht) a ještě různé papíry.

Nevíte kdo by mohl odhadnout cenu ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1329 2007 FR-V  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.1.2011 , 19:12   Citovat  

Kdyz mam podobny problem a nespecham na to zjistit cenu,sleduju Aukro,za kolik si ostatni rikaji,popripade za kolik to nakonec opravdu slo.Je to na dlouho (pokud nemas zrovna stesti a nenajdes hodne podobnych aukci ve skoncenych),nicmene u takovych veci pomalu jedina moznost...podle me jakous takous hodnotu muzou mit akorat ty doklady,ale treba se mylim.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2450  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 2.1.2011 , 23:13   Citovat  

Wayne ....mě nezajímala cena ,Alexis je koupila i se smičcem za 500 od cikána na blešáku...tak trénuju ovčáky...ještě bych chtěl ságo trubku pozoun a klarinet...a klavír pro Alexis Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 1978 110R coupé  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.1.2011 , 14:53   Citovat  

Tak za bura dobry,za neco podobnyho chtel tady cikan myslim 3x tolik a to uz jsem dat nehodlal.Plno trubek a pozounu najdes na Aukru,staci si pockat.Saxik jsem chtel taky,ale to by muselo byt nadvakrat prejety od tatrovky,aby to bylo za cenu stare B trubky a pro me dostupny...vcera jsem si ale zas zahral na jedny svoje housle (uz jsem ze skoly davno a taky to tak znelo) a na dve foukaci harmoniky (a zazpival si s nasi fenou),tak jsem si trosku zvedl naladu OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2450  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 3.1.2011 , 19:53   Citovat  

to ta fena musela mít dlouhéééé vokály aby tě nepředběhla při tvé rychlosti přednesu....
Wayníku...udělej youtubíčko s písní ....představte si představte si co jsem měl dnes k obědu....

nějak si nedokážu tvůj zpěv představit...znám jen tvou rozjímavou přemýšlivou řeč
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 1978 110R coupé  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2011 , 21:01   Citovat  

Trubky akorat rezu a vrtam,nenatacim kouř
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2450  
krutorg je teď offline  krutorg
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.1.2011 , 1:54   Citovat  

tak psaci stroje mam dva, oba sou starožitný, oba za odvoz k mání.. několikrát sem je zachránil od výhozu že se třeba někdy někomu hodí..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 388 1998 Civic Aerodeck  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.1.2011 , 1:35   Citovat  

Fotkyyy,dej sem nejaky hambaty obrazek nahych psacich stroju kouř
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2450  
SonnyX je teď offline  SonnyX
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.1.2011 , 2:17   Citovat  

a co tohle? Velmi šťastný


IMG_6490.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_6490.JPG, 127.81 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1637 1993 Legend  
GrygarMartin2 je teď offline  GrygarMartin2
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.1.2011 , 2:25   Citovat  

já mám na půdě asi 20rádii většinou TESLA, pak magnetofony a gramofony. Psací stroje, policejní starou přilbu, odznaky a všelijaký starý harampádí. Aukro asi brzo zaplním Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1952 1992 Civic Vti  
krutorg je teď offline  krutorg
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.1.2011 , 2:33   Citovat  

GrygarMartin2 napsal:
já mám na půdě asi 20rádii většinou TESLA, pak magnetofony a gramofony. Psací stroje, policejní starou přilbu, odznaky a všelijaký starý harampádí. Aukro asi brzo zaplním Hihi

něco jako mixážní pult by tam nebylo? Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 388 1998 Civic Aerodeck  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.1.2011 , 3:08   Citovat  

SonnyX napsal:
a co tohle? Velmi šťastný

Pred nejakou dobou jsem malem bral cca 100lety mechovy Kodak,takovou tu malou rozkladaci mrsku.Jinak me fotaky moc neberou,krome toho,ze budu muset sehnat nejaky digikompakt (nejradeji Casio),u DMC-FZ5ky mi uz rapidne zeslabla baterka a je to moc velky.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2450  
krutorg je teď offline  krutorg
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.1.2011 , 11:17   Citovat  

Wayne napsal:
Fotkyyy,dej sem nejaky hambaty obrazek nahych psacich stroju kouř

tady máš ty hambáře..


DSC07396.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC07396.JPG, 2.15 MB

DSC07397.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC07397.JPG, 2.13 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 388 1998 Civic Aerodeck  
GrygarMartin2 je teď offline  GrygarMartin2
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.1.2011 , 13:30   Citovat  

moje... tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1952 1992 Civic Vti  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 13.1.2011 , 13:49   Citovat  

GrygarMartin2 napsal:
já mám na půdě asi 20rádii většinou TESLA, pak magnetofony a gramofony. Psací stroje, policejní starou přilbu, odznaky a všelijaký starý harampádí. Aukro asi brzo zaplním Hihi

co ten kokosák?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 1978 110R coupé  
GrygarMartin2 je teď offline  GrygarMartin2
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.1.2011 , 20:56   Citovat  

myslíš tu policejní přilbu? Velmi šťastný já na ni zapoměl pořádnej výtlem musím dofotit.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1952 1992 Civic Vti  
georgo je teď offline  georgo
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.1.2011 , 23:07   Citovat  

GrygarMartin2 napsal:
moje... tudy odkaz

Ten magnetofon je zajímavý. Mám doma ještě 20 kotoučů a na jednom jsme nahraný s bráchou jako prckové. Jen to nemám už na čem pustit
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3840 1986 Jazz  
GrygarMartin2 je teď offline  GrygarMartin2
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.1.2011 , 2:13   Citovat  

tak si na něj přihoď Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1952 1992 Civic Vti  
georgo je teď offline  georgo
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.1.2011 , 8:10   Citovat  

GrygarMartin2 napsal:
tak si na něj přihoď Hihi

No to kdybych ho chtěl tak jich je tam mraky na výběr Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3840 1986 Jazz  
krutorg je teď offline  krutorg
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.1.2011 , 1:31   Citovat  

co takhle tenisový a bedmintonový pálky ze 70tých až 80tých let?
zas tak starožitný nejsou ale..


DSC07448.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC07448.jpg, 2.1 MB

DSC07449.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSC07449.jpg, 1.86 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 388 1998 Civic Aerodeck  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
K : Starožitnost
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1776s ][ Dotazy: 139 (0.0149s) ][ GZIP on - Debug on ]