Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Díly ze závodního CRX + nějaké další díly na CRX
Fórum: Prodám díly
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
rake-motors je teď offline  rake-motors
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2011 , 13:18  Naposledy upravil rake-motors dne 5.1.2011 , 18:56, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

AHoj kolegové hondáci. Přemýšlím že prodám věci ze svojí závodní Hondy CRX 1,6 16V, tak chci zjisti, jestli by někdo něco vůbec chtěl. Takže bych to viděl takhle:

Krátká závodní synchroní převodovka (p.Bartášek) se závodním samosvorem(který stojí tak 20tis.) Převodovka je ted po menší repasi a řadí úplně bezvadně. Od repase závodně nejetá.
Cena 40 000,-Kč

Kompletní Motor 1,6 16V (D16Z5) se sáním(velká klapka), altíkem, rozdělovačem s kabely, iridiovýma svíčkama, motorovým svazkem a kompletní spojkou(odlehčený setrvačník, zánovní lamela). Motor má upravenou hlavu, na spodku nové závodní šálky, nové ojnice. Klikovka s řemenicí, setrvačníkem a přítlačákem jsou vyvážené. Benzínové vstřiky jsou po diagnostice a výměně filtrů. Rozvody nemají skoro nic ujeto.
Cena 17 000,- Kč

Kastle. To je kastle s nárazníkama, kapotou, světlama, se všema dveřma a oknama na kterých jsou čiré bezpečnostní folie, závodní zrcátka. Dále kompletní nápravy se sportovními tlumiči Koni, s brzdami(nové kotouče a destičky FERODO, ve předu DS 2500), se servořízením, které jsem dodělával i se servopumpou. Nádrž. Motorový prostor by zůstal nastrojený. Rozvod benzínu v pletených hadicích. V interiéru bezpečnostní rám dle přílohy J, kompletní plaubka, na dveřích a pod okny kevlarové výplně. K tomu ještě i sériové doklady s SPZ a STK do září 2012. Ještě spousta věcí, ale na ty si nevzpomenu.
Cena 25 000,- Kč

Kompletní výfuk (svody dělané na zakázku, roura a malý zadní sportovní tlumič.
Cena 10 000,- Kč

Repasované obě poloosy
Cena 4 000,- Kč

Závodní jednotka 1,6 16V. Posunutý omezovač, naladěná na 100 oktanový benzín.
Cena 3 000,- Kč

Dvoje Závodní široké šestibodové(dají se použít i jako čtyřbodové) pásy SPARCO s prošlou homologací.
Cena 3 000,-Kč

Závodní regulátor tlaku paliva s budíkem
Cena 3 500,-Kč

Video ze závodní jízdy s autem: tudy odkaz

Fotky jsou ze stavby auta.

Dále mám ještě doma navíc:
Fungl nový chladič pro 1,6 16V DOHC, nikdy nepoužitý, hliníkový, stříbrný Cena 1 700,- Kč
Alternátor 1000,- Kč
Startér 1 000,- Kč
motorek stěračů přední i zadní, po 500,- Kč
různé ramena náprav z CRX
Pravou poloousu taky po repasi 1 500,-Kč


mobil: 737 734 732
e-mail: zbynahrabec@seznam.cz


DSCN0663.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCN0663.JPG, 767.06 kB

DSCN0664.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCN0664.JPG, 759.49 kB

DSCN0681.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCN0681.JPG, 737.8 kB

DSCN0674.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCN0674.JPG, 802.9 kB

DSCN0670.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCN0670.JPG, 755.08 kB

DSCN0656.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCN0656.JPG, 787.15 kB

DSCN0657.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCN0657.JPG, 762.26 kB

DSCN0655.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCN0655.JPG, 801.54 kB

DSCN0652.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCN0652.JPG, 761 kB

DSCN0658.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCN0658.JPG, 748.27 kB

DSCN0722.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCN0722.JPG, 779.92 kB

DSCN0724.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCN0724.JPG, 742.05 kB

DSCN0731.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCN0731.JPG, 808.65 kB

DSCN0735.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
DSCN0735.JPG, 708.48 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 84 1998 Civic EK4  
Streetkid je teď offline  Streetkid
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2011 , 13:42   Citovat  

pěkný inzerát, pěkná strojovna OK

Zeptám se - co za úpravy jsou na hlavě, případně jaké vačky/pružiny.. a ty ojnice jsou sériovky?

Díky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1842 1992 Civic  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2011 , 13:52   Citovat  

Viděl jsem to naživo v akci a jezdilo to pekelně na ,,blbou,, 1.6 Mr. Green OK

PS: kastle je vyvařená před lakováním?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8972 1996 Civic  
Zbysek je teď offline  Zbysek
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2011 , 21:16   Citovat  

Zdravím,

chtěl bych požádat o telefoní kontakt, rád bych se zeptal na auto a pár drobností okolo, ale takhle je to moc zdlouhavé Úsměv Případně děkuji.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 244  
Redy je teď offline  Redy
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.1.2011 , 22:23   Citovat  

slint! šuk pokud nevadí, umístil jsem inzerát i sem tudy odkaz na crx klub. také bych se přimlouval za nějaký kontakt, například email nebo telefon je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1152 1991 CR-X VTEC  
 staf
PříspěvekZaslal: 15.2.2011 , 1:28   Citovat  

jako jede to pekne ale zajimalo bi me jestli bi to takle jelo bes toho vseho jen ten motor
   Návrat  
     
 
Redy je teď offline  Redy
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.2.2011 , 8:48   Citovat  

bes toho všeho bi to nejspíš jelo pomaleji Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1152 1991 CR-X VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Díly ze závodního CRX + nějaké další díly na CRX
Fórum: Prodám díly
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0802s ][ Dotazy: 54 (0.0077s) ][ GZIP on - Debug on ]