Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
K: coupe nebo hatchback
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Filipo je teď offline  Filipo
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.8.2011 , 19:57   Citovat  

Zdravim shanim nejakou hondu ve slusnym stavu okolo 20000.
Preferoval bych civic 6g, 5g coupe nebo hatchback.. ale budu rad za kazdou nabidku i jinych modelu.
Na motorizaci nezalezi a nejlepsi by bylo auto na LPG
Predem diky Honda
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 322 1996 Civic  
Filipo je teď offline  Filipo
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 9:02   Citovat  

Honda
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 322 1996 Civic  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 12:31   Citovat  

6g coupe za 20... vcelku smesna predstava xD
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903  
Filipo je teď offline  Filipo
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 12:50   Citovat  

Newer napsal:
6g coupe za 20... vcelku smesna predstava xD

ano proto tam je napsano 6g, 5g coupe nebo hatchback..
5g coupe se za ty penize da najit a 6g hb taky..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 322 1996 Civic  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 12:54   Citovat  

Filipo napsal:
ano proto tam je napsano 6g, 5g coupe nebo hatchback..
5g coupe se za ty penize da najit a 6g hb taky..


Jestli ti můžu poradit, tak 6G za 20 tisíc bych určitě nebral, koupili sme jedno takový za 26 a je tam na výměnu všechno na podvozku, je to orezlý, lak je totálně zašlej, jedinej motor je v perfektní kondici. Narvali sme do něj teďka 12 a ještě nás čeká nejmíň znovu tolik, takže se vyplatí si radši připlatit a oni ty 5G taky nebudou za tuhle cenu žádný hitparády a stejně do toho auta narveš minimálně jeho cenu navíc Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5095  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 13:01   Citovat  

my koupili jedno za 28 vymenil se tlumic a rameno zadni napravy , oprava cca 1800kc a bylo v dost dobrym stavu jinak, jeste s kolama ktera sly extra za 8 .... prodat Úsměv
vc. interieru black phantom :twisted:
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 13:09   Citovat  

Newer napsal:
my koupili jedno za 28 vymenil se tlumic a rameno zadni napravy , oprava cca 1800kc a bylo v dost dobrym stavu jinak, jeste s kolama ktera sly extra za 8 .... prodat Úsměv
vc. interieru black phantom :twisted:


Jojo vyjímky se najdou, ale je to fakt štěstí :twisted:
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5095  
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 13:11   Citovat  

ja koupil c4g za 1000kc a jsem spokojenej Velmi šťastný .. vickrattu chybu neudelam Úsměv jak je znamo cena odpovida kvalite takze za 20ku neni moc co ocekavat Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3815 1989 Civic Varování : 1 
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 13:12   Citovat  

osiris napsal:
ja koupil c4g za 1000kc a jsem spokojenej Velmi šťastný .. vickrattu chybu neudelam Úsměv jak je znamo cena odpovida kvalite takze za 20ku neni moc co ocekavat Úsměv


za litr ... parada pořádnej výtlem OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903  
Filipo je teď offline  Filipo
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 13:16   Citovat  

No ono jako student si bohuzel nemuzu dovolit drazsi auto Smutný
Skoda ze jsem nemel dost penez na tuto.. tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 322 1996 Civic  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 13:24   Citovat  

Filipo napsal:
No ono jako student si bohuzel nemuzu dovolit drazsi auto Smutný
Skoda ze jsem nemel dost penez na tuto.. tudy odkaz


Pokud jsi student,tak si radši kup Felicii... Pokud chceš Hondu tak C4g,tam za 20 už slušný bude.
6g a 5g za 20 budeš muset mít fakt kliku,abys nekoupil vrak, který neopravíš,protože na to nebudeš mít... Čím levnější auto, tím vyšší částka na údržbu a opravy (osobně odzkoušeno - Shuttle za 10tis, investice nový motor 5tis.+52tis. práce, vyvaření zadku auta 11tis. (a to z venku nevypadal nějak špatně,ale musely se znovu udělat komplet zadní podběhy), použité brzdy 1400, a to jsem vynechal opravu převodovky,která na zpátečku cvakala a cvaká teda dodnes).
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 13:55   Citovat  

jj..stejne neutahnes opravy..bud setrit nebo nejakou filcku bo frantika ci tak je to dobrý

fakt jakstaks pekna 5-6g je zalezitost 50-80tis

kazdy ma nazor jiny na to co je pekna a zachovala ..u me se pekna pod tuhle castku asi rozhodne nevejde...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5177 2008 Civic i-VTEC  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 14:03   Citovat  

Hlavator napsal:
jj..stejne neutahnes opravy..bud setrit nebo nejakou filcku bo frantika ci tak je to dobrý

fakt jakstaks pekna 5-6g je zalezitost 50-80tis

kazdy ma nazor jiny na to co je pekna a zachovala ..u me se pekna pod tuhle castku asi rozhodne nevejde...


No za 30 by se dala sehnat použitelná 5g bez dalších nutných investic... Leštěnka tak za těch 50...


Tak mě napadá Filipo - kolik peněz máš nad těch 20tis. na výměnu kapalin a rozvodů, převod a pojistění?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 14:08   Citovat  

Hellborn napsal:
No za 30 by se dala sehnat použitelná 5g bez dalších nutných investic... Leštěnka tak za těch 50...


Tak mě napadá Filipo - kolik peněz máš nad těch 20tis. na výměnu kapalin a rozvodů, převod a pojistění?


+ prachy bokem navic, protoze rozvodama a filtrama to stejne neskonci a bude otazka chvilky kdy budes resit brzdy,tycky stabiku,tlumice,vyfuk apod!!

jinak si moc nezajezdis Ble
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5177 2008 Civic i-VTEC  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 14:10   Citovat  

Hlavator napsal:
+ prachy bokem navic, protoze rozvodama a filtrama to stejne neskonci a bude otazka chvilky kdy budes resit brzdy,tycky stabiku,tlumice,vyfuk apod!!

jinak si moc nezajezdis Ble


Proto se ptám kolik má nad limit na auto. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Filipo je teď offline  Filipo
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 15:10   Citovat  

Hellborn napsal:
No za 30 by se dala sehnat použitelná 5g bez dalších nutných investic... Leštěnka tak za těch 50...


Tak mě napadá Filipo - kolik peněz máš nad těch 20tis. na výměnu kapalin a rozvodů, převod a pojistění?


S tim samozrejme pocitam a nejradej bych sehnal auto se zaplacenou eko.
Jinak s penezma navic na vymenu kapalin atd. pocitam.
Proto shanim tak levne auto..
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 322 1996 Civic  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.8.2011 , 15:19   Citovat  

Filipo napsal:
S tim samozrejme pocitam a nejradej bych sehnal auto se zaplacenou eko.
Jinak s penezma navic na vymenu kapalin atd. pocitam.
Proto shanim tak levne auto..


Good Luck..jestli sezenes budu rad kdyz to sem hodis a rozepises se o aute..sam sem zvedav jestli se s tou cenou da neco sehnat a jake budou na to celkove naklady je to dobrý

kazdopadne se obavam,ze na H-C to nesezenes Ble

zkus tohle..ale teda nvm jak je to stare

tudy odkaz

tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5177 2008 Civic i-VTEC  
Filipo je teď offline  Filipo
1 háčko
PříspěvekZaslal: 24.8.2011 , 21:05   Citovat  

Co si myslite o tehle??
Nebo neznate ji nekdo??
tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 322 1996 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
K: coupe nebo hatchback
Fórum: Koupím
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1934s ][ Dotazy: 97 (0.0628s) ][ GZIP on - Debug on ]