Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zboží na celnici
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
.:Generic:. je teď offline  .:Generic:.
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.9.2011 , 21:17   Citovat  

Čaute, objednal jsem si nějaký oblečení a drobnosti z USA. Včera mi došel doporučený dopis, ve kterém byla plná moc, instrukce a vyfocený balík-vyclívka, že je zásilka na celnici v Praze. Aby ji pustili dále až ke mně, musím jim doložit "prohlášení", že zboží je neobchodního charakteru pro soukromé účely..
Jak má takové prohlášení vypadat? Je na to formulář, nebo mám sesmolit "Prohlašuji vám vy mravenec prašivý, že zboží je neobchodního charakteru..bla bla"? Nikdy jsem tohle nevyřizoval, tak moc nevím co po mě vlastně chtějí. Screeny z výpisu účtu a e-shopu..tomu rozumím, ale to prohlášení nevím. Poradíte mi prosím?

..raději ani nepíšu na celníky názor, nechci varování Ble
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1276  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.9.2011 , 21:28   Citovat  

Stačí napsat jednou větou, že zboží je pro soukromé účely atd. Podstatnější je plná moc pro vyřízení celního řízení .
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4085  
maxxi je teď offline  maxxi
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.9.2011 , 21:43   Citovat  

hopit napsal:
Stačí napsat jednou větou, že zboží je pro soukromé účely atd. Podstatnější je plná moc pro vyřízení celního řízení .



Jen upřesním plnou moc potřebuješ jen tehdy když to přenacháš na vyřizení české poště ale tuhle variantu nedoporučuji!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1006 2010 Civic Type-R  
.:Generic:. je teď offline  .:Generic:.
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.9.2011 , 21:44   Citovat  

Díky za rady.. maxxi mi psal SZ Mrk

Komu jinému přenechat vyřízení? Zboží je v Praze, mám to k nim přes celou republiku.. nepojedu si pro to. Takže zbývá asi jen ta pošta to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1276  
maxxi je teď offline  maxxi
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.9.2011 , 21:50   Citovat  

.:Generic:. napsal:
Díky za rady.. maxxi mi psal SZ Mrk

Komu jinému přenechat vyřízení? Zboží je v Praze, mám to k nim přes celou republiku.. nepojedu si pro to. Takže zbývá asi jen ta pošta to mi hlava nebere


jj tak to jedině ta pošta no
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1006 2010 Civic Type-R  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.9.2011 , 23:02   Citovat  

No já to nechávám standardně na České poště (a to jsem v Praze skoro každý den) a vždycky v pohodě (musim to zaklepat). Samozřejmě si připočti +180 Kč za "Služby celní deklarace", ale to snad v celkové částce už takovou díru do rozpočtu neudělá, nebo jo?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3027 1998 CR-X DelSol  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Zboží na celnici
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0713s ][ Dotazy: 49 (0.0064s) ][ GZIP on - Debug on ]