Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
centrální zamykání
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
kubaa1 je teď offline  kubaa1
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.9.2011 , 18:18   Citovat  

zdar nevíte čím to je když mi blbě reaguje centrál ? zamkne nebo odemkne až po několika zmáčknutí
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 188 1993 Civic Vti  
Kutlas je teď offline  Kutlas
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.9.2011 , 18:28   Citovat  

No mohl jsi se lehce více rozepsat . Jistě máš dodělávanej dálkovej centrál že ? A první věc kterou bych udělal tak vyměnil baterku v ovladači Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1207 2001 Civic Type-R  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 22.9.2011 , 18:42   Citovat  

Baterie v ovladači, špatný kontakt tlačítka, atp...je toho více Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4079 2006 FR-V  
Nosound89 je teď offline  Nosound89
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.9.2011 , 19:10   Citovat  

taky mi to občas dělá Smutný nevím jestli je to náhoda, ale jen při hodně teplém dni... udělalo mi to za půl roku asi 3x zamykání vpohodě, ale nejde mi odemknout, centrál je originál, světla po zmáčknutí blikají, ale dveře se neotevřou, myslel jsem, že se může horkem roztáhnout nějaký plast který brání otevření nějakých dveří a tím pádem se neotevřou ani jedny
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 364 1999 Civic VTEC Zakázán vstup 
kubaa1 je teď offline  kubaa1
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.9.2011 , 20:46   Citovat  

Stepa napsal:
Baterie v ovladači, špatný kontakt tlačítka, atp...je toho více Úsměv
baterii jsem vyměnil a kontakt tlačítka je snad v poho ,ale musím to několikrát zmáčknout než se otevřou dveře
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 188 1993 Civic Vti  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 23.9.2011 , 23:04   Citovat  

Nevím jak to je u Tvého ovladače...na C7G svítí při zmáčknutí tlačítka červená LEDka, pro kontrolu stisku. Nemáš tam taky něco, abys věděl, že je tlačítko zmáčknuté?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4079 2006 FR-V  
kubaa1 je teď offline  kubaa1
1 háčko
PříspěvekZaslal: 24.9.2011 , 17:19   Citovat  

Stepa napsal:
Nevím jak to je u Tvého ovladače...na C7G svítí při zmáčknutí tlačítka červená LEDka, pro kontrolu stisku. Nemáš tam taky něco, abys věděl, že je tlačítko zmáčknuté?
jj taky mi tam svítí červená diodka ,ale i když svítí tak se neodemkne nebo nezamkne .......když jsem koupil auto tak to šlo asi tak 2 mesíce a ted to začalo blbnout
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 188 1993 Civic Vti  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.9.2011 , 19:14   Citovat  

By to chtělo zjistit, zda tedy vysílač vysílá a přijímač přijímá...nemáš možnost vypůjčit si jiné DO od funkčního centrálu? Na zjištění, zda vysílač alespoň něco vysílá je možné použít "přehledový přijímač", ale nevím, jestli ho někdo ve Tvém okolí má.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4079 2006 FR-V  
kubaa1 je teď offline  kubaa1
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.9.2011 , 18:45   Citovat  

to nevím,přemýšlím ted o koupi novýho centrálu
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 188 1993 Civic Vti  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
centrální zamykání
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0713s ][ Dotazy: 61 (0.0070s) ][ GZIP on - Debug on ]