Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
zakončení letní sezony - zimní odstávka
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2011 , 22:25  Naposledy upravil Petura dne 29.9.2011 , 14:28, celkově upraveno 3 krát. Citovat  

EDIT:

kočky jsou letos tvrdý a tak mám zase co dělat ... Úsměv
mlhy díky Infimu pořešené

M@jku nebudeš dělat fialový lak, že bych se lehce přichomejt Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2016  
Lukas28 je teď offline  Lukas28
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 17.9.2011 , 23:07   Citovat  

včera na trase Úštěk-Ústí 13srnek, zpět 17kusů a jeden zajíc....

nic si z toho nedělej, hlavně že jsi to nesthnul a nevzal strom
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3532 1999 Integra Type-R  
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.9.2011 , 23:18   Citovat  

Lukas28 napsal:
včera na trase Úštěk-Ústí 13srnek, zpět 17kusů a jeden zajíc....

nic si z toho nedělej, hlavně že jsi to nesthnul a nevzal strom


to byl takovej fofr, že jsem nestihnul ani sundat nohu z plynu, ještě jsem jí cítil jak bouchla do podlahy a skočilo přes ní zadní kolo to snad ne natož nějak manévrovat (tma, kočka, rána)

auto má se mnou prostě smůlu, předloni když jsem dodělal lak, tak po 14denním stání v garáži kvůli deštivému počasí, jsem hned při první vyjížďce trefil srnku (spší jen tak líznul) a odnesl to jen lak na nárazníku ...
na letošek pořídím auto na zimu, s tím že za měsíc sundám z coupe RZ a odevzdám je na zimu do depozitu

takhle je sundám zítra i s nárazníkem, obhlídnu případné další škody a začne rozhodování jestli měnit barvu nebo ne Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2016  
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.9.2011 , 9:29   Citovat  

škody nejsou zase tak hrozný, ale je to věc která nepotěší ....
KO mlhovka, vytrhané držáky mlhovky v nárazníku, popraskaný lak na půlce nárazníku, natažená oka pro šrouby v nárazníku, ohnutý držák nárazníku ...
takže lakování a dopasování - letos po druhé Úsměv

že já musím všechno dělat 2x místo toho abych se posunul někam dál Se stydím


18092011268.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
18092011268.jpg, 349.32 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2016  
Becky je teď offline  Becky
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.9.2011 , 10:04   Citovat  

tohle nastve, ale ber to sportovne, nestalo se zase nic tak trozneho, predstav si ze by si trefil neco vetsiho, to by si psal jinak
ja osobne se vecer nejezdim projizdet, je to tady u nas sama srna a dalsi lesni zviratka, a jeste ted napodzim kdyz ma vysoka nejvetsi aktivitu šuk
drzim ti palce at to dobre dopadne a brzo to das dokupy přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4503 1999 Civic VTEC  
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.9.2011 , 10:59   Citovat  

Becky napsal:
tohle nastve, ale ber to sportovne, nestalo se zase nic tak trozneho, predstav si ze by si trefil neco vetsiho, to by si psal jinak
ja osobne se vecer nejezdim projizdet, je to tady u nas sama srna a dalsi lesni zviratka, a jeste ted napodzim kdyz ma vysoka nejvetsi aktivitu šuk
drzim ti palce at to dobre dopadne a brzo to das dokupy přátele



tragedii jako dřív už z toho nedělám, ale radost z toho nemám ... čím víc jsem na to opatrný tím víc to auto vypadá hůř a hůř Ble

letos už s tím nic dělat nebudu, počkáme kolik přes zimu nasuším palackých a podle toho se na jaře rozhodnu jestli jen oprava laku nárazníku + nové mlhy nebo nový nárazník bez mlh a nebo kompletní změna barvy (lakem nebo folií)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2016  
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.9.2011 , 14:33   Citovat  

díky této příhodě jsem si "pojistil" zimní odstávku, a tak mě zajímá co a jak udělat, když auto nebude jezdit?
Dřív jsem alespoň za slunečného a suchého dne vyrazil na projížďku, ale letos půjdou značky do depozitu a nemám zimáky, takže určitě nevyjedu .
To že oreznou kotouče je jasný (na jaře stejně půjdou nový, protože TRW je shit a jsou KO), nějaký benzín v nádrži taky zůstane, letní kola půjdou dolů.
Co bude lepší pro tlumiče, nechat stát na kolech nebo na špalky? Když na špalky tak místo pro hever nebo pod nápravy? a kam přesně na nápravy?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2016  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
zakončení letní sezony - zimní odstávka
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0741s ][ Dotazy: 55 (0.0068s) ][ GZIP on - Debug on ]