Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Scháním někoho na montáž swapu
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Vorel je teď offline  Vorel
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.1.2012 , 17:56   Citovat  

Poptávám někoho kdo mi namontoval swap na mojí hondu civic C5G motor D13B2. Jedná se o swap na D13B7(všechny potřebné díly mám respektive mi do pátku snad přijdou) jedná se mi pouze o montáž. Jsem z Chrudimska. Napište mi prosím kdo, kde a zakolik by mi byl schopen swap namontovat. Dá se to za den stihnout? Předem díky za nabídky.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 401 H+ body: -1 1994 Civic  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
0
PříspěvekZaslal: 2.1.2012 , 18:05   Citovat  

Vorel napsal:
Poptávám někoho kdo mi namontoval swap na mojí hondu civic C5G motor D13B2. Jedná se o swap na D13B7(všechny potřebné díly mám respektive mi do pátku snad přijdou) jedná se mi pouze o montáž. Jsem z Chrudimska. Napište mi prosím kdo, kde a zakolik by mi byl schopen swap namontovat. Dá se to za den stihnout? Předem díky za nabídky.

cau je nutne predelat palivovou soustavu ( karbec nema cerpadlo v bande ) , a elektriku, tudiz je to celkem dos prace..
myslim ze by se to s tvou asistenci dalo stihnout za 1 - 2 dny
kdyz budes mit vsechno potrebne tak cena 5 000,- s tim ze budes asistovat

prace probehne kousek od Plzne... dej vedet jak se rozhodnes.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903 H+ body: 2  
posero je teď offline  posero
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 2.1.2012 , 22:17   Citovat  

hoj

nikdy si to nedělal, tudíž nevěřím, že máš všechno. při takovýhle přestavbě je potřeba rozložit a složit skoro celý auto HaHaaa swap myslíš jen motor+ nejnutnější? nebo i nápravy brzdy? stabilizátory?

za jeden je to reálný, pokud by vš šlo hladce, tak ve dvou lidech který ví co dělaj.takže počítej spíš dva dny. ale on se najde nějakej problém a bude to dýl ....

za ty peníze co ti to nabídl Newer to dělat nebudu takže stejně nic Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464 H+ body: 14  
Vorel je teď offline  Vorel
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.1.2012 , 22:29   Citovat  

Koupil jsem kompletní swap(nebudu měnit motor chci zachovat mojí D13) swap je z motoru D15B7 takže: ecu, sani se vstrikama, plynove lanko, nadrz s cerpadlem, kabelaz k ecu a vsem cidlum a k nadrzi, rozdelovac. Snad mám všechno a dokoupím pouze těsnění pod sání. A jedná se mi o to předělat to z karbece na čtyřbodý vstřik.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 401 H+ body: -1 1994 Civic  
posero je teď offline  posero
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 2.1.2012 , 22:31   Citovat  

aha já se špatně vyspal pořádnej výtlem já měl pocit, že to chceš přestavit na VTI pořádnej výtlem tohle by měla bejt sranda
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464 H+ body: 14  
marty89ul je teď offline  marty89ul
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 2.1.2012 , 22:37   Citovat  

Vorel napsal:
Koupil jsem kompletní swap(nebudu měnit motor chci zachovat mojí D13) swap je z motoru D15B7 takže: ecu, sani se vstrikama, plynove lanko, nadrz s cerpadlem, kabelaz k ecu a vsem cidlum a k nadrzi, rozdelovac. Snad mám všechno a dokoupím pouze těsnění pod sání. A jedná se mi o to předělat to z karbece na čtyřbodý vstřik.
pokud chces za 4 tisice ti ten swap udelam.mam dilnu kousek od usti nad labem dej vedet pokud mas zajem mam se swapem na 4 bod zkusenosti i se swapem na sohc vtec Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2575 H+ body: 6 1991 Civic VT  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 0:17   Citovat  

marty89ul napsal:
pokud chces za 4 tisice ti ten swap udelam.mam dilnu kousek od usti nad labem dej vedet pokud mas zajem mam se swapem na 4 bod zkusenosti i se swapem na sohc vtec Úsměv

je treba si uvedomit ze tohle neni tak malej zasah do elektriky jako u swapu na 4 bod....
zasah v pripade karburatoru je daleko vetsi nez u auta ktere uz strikacku ma

nicmene neznam tvoje schopnosti Úsměv je dost mozny ze to zmaknes levou zadni, jen upozornuju na uskali Úsměv
abych Te neurazil


p.s. mou nabidku mas Úsměv v pripade ze to nedopadne dej vedet :twisted:
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903 H+ body: 2  
dimitar je teď offline  dimitar
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 12:56   Citovat  

kolik h prace to zabere?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 834 H+ body: 4 1990 Civic VT  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 13:01   Citovat  

zeptám se, když má kabeláž z c5g hatch třeba d15b2 a má koupenou motorovou z d15b7 tak to jen přehodí kabeláž nahodí nádrž a namontuje swap, nejhorší podle mě bude mordování s rozebránim interieru a vyndáním nádrže, jinak namontovat swap je otázka 3-4 hodin pokud je ze stejný generace.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
marty89ul je teď offline  marty89ul
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.1.2012 , 23:30   Citovat  

Newer napsal:
je treba si uvedomit ze tohle neni tak malej zasah do elektriky jako u swapu na 4 bod....
zasah v pripade karburatoru je daleko vetsi nez u auta ktere uz strikacku ma

nicmene neznam tvoje schopnosti Úsměv je dost mozny ze to zmaknes levou zadni, jen upozornuju na uskali Úsměv
abych Te neurazil


p.s. mou nabidku mas Úsměv v pripade ze to nedopadne dej vedet :twisted:


ono te ele pri swapu na sohc vtec bylo taky mazec(nepouzil jsme prechodku) Velmi šťastný Neboj neuzrazil jsi me neberu to nejak zle Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2575 H+ body: 6 1991 Civic VT  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 4.1.2012 , 8:07   Citovat  

počítejte taky s palivovejma trubkama -vratkou do nádrže a nevím už jak je celistvá ta co tam vede ,nevím jestli u preludy nebo kde to bylo kdy měla 2 nebo 3 spoje a tak jsem musel měnit hadičky a spony za tlakový.možná origo použít jako vratnou a dotáhnout novou vcelku jako přívod.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 H+ body: 45 1988 Prelude  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 4.1.2012 , 10:33   Citovat  

u 5g jsou spodem a proti třeba 4g které je má vnitřkem jsou dost často v žalostném stavu,jsou v kuse v obou případech.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
0
PříspěvekZaslal: 4.1.2012 , 14:52   Citovat  

jen info pro VORLIKA:-))

kdyby jsi se nahodou rozhodl pro moji nabidku tak doplnim ze .. pokud by ti na swap nahodou neco chybelo, nebo nebylo v nejlepsim stavu ... tak to na 95% budem mit nahradní Cool
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903 H+ body: 2  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Scháním někoho na montáž swapu
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1332s ][ Dotazy: 77 (0.0193s) ][ GZIP on - Debug on ]