Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Rozmrazování zadního okna.
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 3
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 30.5.2010 , 10:46  Naposledy upravil sablos dne 12.2.2012 , 21:20, celkově upraveno 7 krát. Citovat  

Zdar lidi, asi mi kleklo rozmrazování zadního okna, potřebuju to nějak vyřešit, zkusil jsem zapnout klíček do 2 polohy rozsvítit světla a zapnout rozmrazování okna, a na okně jsem měřil ty 2 kontakty ale multimetr mi neukázal žádnou hodnotu, chci se teda optat jestli může být KO tlačítko(i když osvětlení funguje) nebo to bude nějaká jiná prkotina která se někomu přihodila?? Auto je C5G EG8. Prosím moderátory o smazání zbytku příspěvků co sem nepatří, nebo jestli to je k něčemu tak at jsou ponechány pro příští generace Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 30.5.2010 , 16:51   Citovat  

nemáte aspon někdo manual na starýho legenda?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 30.5.2010 , 20:48   Citovat  

,máš ovládání přímo na sedačkách polohování?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 H+ body: 0 1978 110R coupé  
Leke je teď offline  Leke
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 30.5.2010 , 21:51   Citovat  

Legend 91"
tudy odkaz

Legend 88-90
tudy odkaz
je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1695 H+ body: 1 2004 Civic  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 30.5.2010 , 21:55   Citovat  

PAKO napsal:
,máš ovládání přímo na sedačkách polohování?
ano páčky jsou zboku a jinak se nedaj polohovat co sem koukal.sem zapoměl dodat že to je z sedana ne coupe a acury ta prý vyhříváni neměla.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
Leke je teď offline  Leke
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 30.5.2010 , 22:00   Citovat  

A z jak moc staryho Legenda jsou?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1695 H+ body: 1 2004 Civic  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 30.5.2010 , 22:01   Citovat  

Leke napsal:
Legend 91"
tudy odkaz

Legend 88-90
tudy odkaz
je to dobrý
proč to musí bejt přes rapidshare????? nejde to stáhnout Bueee Bueee naštvanej
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
Leke je teď offline  Leke
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 30.5.2010 , 22:02   Citovat  

Zkus nekoho poprosit at to stahne a ulozi jinam,treba na ulozto.cz
Ja mam bohuzel priserne pomalej net...bych to stahoval nekolik dni Tak to valím bulvy
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1695 H+ body: 1 2004 Civic  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 30.5.2010 , 22:11   Citovat  

Z takovýho tudy Legend
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 31.5.2010 , 18:41   Citovat  

zkoušel jsem zapojovat intuitivně černý a červený kábl a sedačka se hýbe, polohování náklon ale zaboha nejde posouvání dopředu a zpět. prosim o radu Bueee
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 31.5.2010 , 20:07   Citovat  

přikládam foto jak to vypadá dole, když dám černý káble na minus a červené na plus tak sedačka se sklápí naklápí ale nejde do předu a zpátky, po zmáčknutí jen cvakají motorky.


sedačka.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
sedačka.jpg, 586.46 kB

sedačka (1).jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
sedačka (1).jpg, 592.13 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 10:12   Citovat  

Honda prosím dokázal by někdo pomoct??
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 12:36   Citovat  

treba pomuze manual....


seat_legend_91.pdf
 Komentář:

stáhnout/zobrazit
 Soubor:  seat_legend_91.pdf
 Velikost:  1.16 MB
 Staženo:  208 krát

   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 12:58   Citovat  

manual mam stažený, ale je tam jen složení (a drobnosti jak se skláda a z čeho sedačka) ale nějaká schémata vůbec.a nedaří se mi to nikde na netu najít.Děkuji alespon za snahu.
Právě jsem zkoušel spolujezdcovu sedačku a tam stačilo připojit červený a černý drát a sedačka jede dopředu a zpět a naklápí opěradlo to mi hlava nebere že by byl v háji motůrek u řidičovo sedačky?
EDIT: můžete mi poradit který dráty jsou na ten motůrek pojezdu??
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 13:13   Citovat  

jakto ze tam neni schema? je a uplne luxusni. Podle toho to da i cvicena opice (nic proti tobe) strana 23-318 zacina a 23-319 pokracuje.

Ale tak pro takovy ktery ani nepochopi to nejjednodussi schema...
bilocerveny, bilozeleny a bilozluty na trvale napajeni
cernocerveny na napajeni pres klicek
cerny kostra

pokud chces pameti tak k tomu slouzi (predpokladam ze budou nekde spolu):
cerny - zakladni vodic proti kteremu se to propojuje
modrobily - pamet 1
modrozluty - pamet 2
zlutobily - zakladni tlacitko memory

jeste je tam moznost napojeni na speed senzor a spinac ridicovych dveri, ale s tim te asi zatezovat nebudu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 13:20   Citovat  

ninja napsal:
jakto ze tam neni schema? je a uplne luxusni. Podle toho to da i cvicena opice (nic proti tobe) strana 23-318 zacina a 23-319 pokracuje.

Ale tak pro takovy ktery ani nepochopi to nejjednodussi schema...
bilocerveny, bilozeleny a bilozluty na trvale napajeni
cernocerveny na napajeni pres klicek
cerny kostra

pokud chces pameti tak k tomu slouzi (predpokladam ze budou nekde spolu):
cerny - zakladni vodic proti kteremu se to propojuje
modrobily - pamet 1
modrozluty - pamet 2
zlutobily - zakladni tlacitko memory

jeste je tam moznost napojeni na speed senzor a spinac ridicovych dveri, ale s tim te asi zatezovat nebudu.

děkuji ti za vysvětlení, ale jak řikam jde mi skoro vše až na pojezd dopředu/dozádu, u spolujezdce když sem napojil baterku tak motůrek jel a když sem prohodil polaritu tak jel obráceně, ale když to zapojim a sklápim naklápim tak když zmáčknu pojezd tak jen cvakne, žeby byl v háji?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 13:24   Citovat  

sablos napsal:
děkuji ti za vysvětlení, ale jak řikam jde mi skoro vše až na pojezd dopředu/dozádu, u spolujezdce když sem napojil baterku tak motůrek jel a když sem prohodil polaritu tak jel obráceně, ale když to zapojim a sklápim naklápim tak když zmáčknu pojezd tak jen cvakne, žeby byl v háji?


a mas tam zapojene vsechny 4 napajeni a obe kostry? pac v sedacce ridice je totiz ridici jednotka (kvuli pameti), ktera v sedadle spolujezdce neni...
jestli to mas, tak bych zkusil propojit tenky cerny (od pameti) s modrobilym jestli se neco stane

a jestli jen cvakne, tak bych se zameril na zdroj napeti, jestli neni treba vybita baterie, pac na ten moturek s sroubovici na pojezd je treba dobre nabita baterie.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 14:06   Citovat  

ninja napsal:
a mas tam zapojene vsechny 4 napajeni a obe kostry? pac v sedacce ridice je totiz ridici jednotka (kvuli pameti), ktera v sedadle spolujezdce neni...
jestli to mas, tak bych zkusil propojit tenky cerny (od pameti) s modrobilym jestli se neco stane

a jestli jen cvakne, tak bych se zameril na zdroj napeti, jestli neni treba vybita baterie, pac na ten moturek s sroubovici na pojezd je treba dobre nabita baterie.
zapojení co sem skoušel je vidět na fotce výš,baterka je nabitá kapacita 65 Ah, a hlavně jsem zkoušel na tý druhý sedačce a s tou to hýbalo a tahle nic, a co mi přijde divný že u řidiče je velký HNĚDÝ a ŠEDÝ a u spolujezdce jen HNĚDÝ s plusem a mínusem.


01062010406.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
01062010406.jpg, 516.12 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 14:15   Citovat  

pac u ridice ma sedacka pamet, tak ma v moturku nejaky senzor kterym vi, kde se sedacka prave nachazi.
podle schematu by mel moturek mit modry a modrozluty drat a prohazovanim polarit by mela sedacka jezdit dopredu, dozadu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 14:34   Citovat  

ninja napsal:
pac u ridice ma sedacka pamet, tak ma v moturku nejaky senzor kterym vi, kde se sedacka prave nachazi.
podle schematu by mel moturek mit modry a modrozluty drat a prohazovanim polarit by mela sedacka jezdit dopredu, dozadu.


zkoušel sem černý tenký(a 2tlustý bez nich to nejede) a modrobílej(a červený) a stále jen cvaká.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 14:41   Citovat  

ja myslel primo konektor co jde do moturku. Podle fotky vidim ze jsou tam presne ty 2 modry o kterych pisu
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 14:53   Citovat  

ty na obrazku jsou ty hned dole, a na tom hnědym je zelenožlutý a na konci nic takovýho neni tak nevim jak se mam orientovat.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 15:09   Citovat  

podelny posuv sedadla je ten moturek na obrazku nalevo dole... z nej jde konektor v kterym jsou 2 modry draty (viz prispevek driv). Tak konektor rozpoj a zkus pripojit napajeni na tyhle 2 draty jestli se sedacka rozjede. Kdyz jo, tak aspon vis ze je moturek zcela OK a nehledas zavadu v necem kde neni.

btw ty me tady pletes fotkama, ale to same je prakticky na sedacce ridice

konektor na obrazku rozpoj a pust do moturku napajeni


sedaka_133.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
sedaka_133.jpg, 818.83 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 15:17   Citovat  

ninja napsal:
podelny posuv sedadla je ten moturek na obrazku nalevo dole... z nej jde konektor v kterym jsou 2 modry draty (viz prispevek driv). Tak konektor rozpoj a zkus pripojit napajeni na tyhle 2 draty jestli se sedacka rozjede. Kdyz jo, tak aspon vis ze je moturek zcela OK a nehledas zavadu v necem kde neni.

btw ty me tady pletes fotkama, ale to same je prakticky na sedacce ridice

konektor na obrazku rozpoj a pust do moturku napajeni
ano to píšu, jakmile do něj pustim šťavu tak se nic neděje.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 15:19   Citovat  

vyreseno Velmi šťastný vadny moturek... jsme si asi od zacatku nerozumeli
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 1.6.2010 , 15:39   Citovat  

ninja napsal:
vyreseno Velmi šťastný vadny moturek... jsme si asi od zacatku nerozumeli
aha, tak to děkuji za pomoc Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 29.6.2010 , 13:36   Citovat  

ahoj honďáci, shanim zapojení ostřiku světel na c5g, v manualu je jen čelni sklo a zadní ostřik u HB, potřebuji zapojení konektoru, je 5pinový stejný jako třeba u zadních mlhovek. zkoušel sem to rozchodit přes baterku ale jen se mi rozsviti ty žárovičky ale motůrek nesepne.diky za pomoc
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 29.6.2010 , 13:52   Citovat  

tak me tu zase mas Velmi šťastný

Stahni si prilozeny soubor a pokud nemas jednotku ostrikovacu, tak si ji odmysli a "imaginarne si propoj" RED/WHT s WHT/RED. Urcite to udelej pres relatko. Tlacitko je jednoduche. Jsou v nem zapojene 4 kontakty, jeden spinaci a druhy osvetleni, viz schema.


ostrikovace_svetel.pdf
 Komentář:

stáhnout/zobrazit
 Soubor:  ostrikovace_svetel.pdf
 Velikost:  32.02 kB
 Staženo:  163 krát

   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 29.6.2010 , 19:20   Citovat  

ninja napsal:
tak me tu zase mas Velmi šťastný

Stahni si prilozeny soubor a pokud nemas jednotku ostrikovacu, tak si ji odmysli a "imaginarne si propoj" RED/WHT s WHT/RED. Urcite to udelej pres relatko. Tlacitko je jednoduche. Jsou v nem zapojene 4 kontakty, jeden spinaci a druhy osvetleni, viz schema.
oooo diky velebný pane.můžu jen mit prosbičku co mam koupit a jak to zapojit?? Se stydím Se stydím a ten konektor mam 5pinový přikládam foto


29062010516.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
29062010516.jpg, 54.44 kB

29062010518.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
29062010518.jpg, 43.15 kB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
Členství: Web
0
PříspěvekZaslal: 29.6.2010 , 23:05   Citovat  

tak to mam pro Tebe specialni darek


ostrikovace_EG.pdf
 Komentář:

stáhnout/zobrazit
 Soubor:  ostrikovace_EG.pdf
 Velikost:  500.53 kB
 Staženo:  179 krát

   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3255 H+ body: 17 2014 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Rozmrazování zadního okna.
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2460s ][ Dotazy: 147 (0.0251s) ][ GZIP on - Debug on ]