Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
systém Scan Gauge zkušenosti??
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Nosound89 je teď offline  Nosound89
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 8.9.2011 , 23:45   Citovat  

chtěl jsem se zaptat jestli stím máte někdo zkušenosti? Má cenu jej koupit na civic 1999 anglána? Má anglán připojení OBD II ? zde
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 364 H+ body: 0 1999 Civic VTEC Zakázán vstup 
DrSlimm je teď offline  DrSlimm
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.9.2011 , 7:18   Citovat  

Prijde mi to pomerne drahy, ve srovnani s tim co tu nabizel dimitar (snad i s montazi mam pocit).

tudy odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1676 H+ body: 3 1998 Civic  
Sirskluzman je teď offline  Sirskluzman
0
PříspěvekZaslal: 9.9.2011 , 8:12   Citovat  

jj mám ten od dimitara (InfoBoard) v anglánovi 96 a paráda.
Tady se můžeš podívat na fotky jak to vypadá, zabudovával jsem si to místo výfuku topení...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 53 H+ body: 0 1996 Civic VTEC  
Nosound89 je teď offline  Nosound89
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 9.9.2011 , 14:24   Citovat  

to jste mě kluci potěšili, ten od dimitara vypadá hodně dobře a asi bude i funkční

to Sirskluzman: tvé zabudování se mi líbi akorát mi by to asi hodně vadilo, protože boční ofuky hodně používám a nevím jak bych si poradil v zimě nebo za deštivého počasí s zamlženými okny... jak jsi stím spokojen? Je počítadlo spotřeby fakt pravdivé? Co všechno teda umí? díky moc
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 364 H+ body: 0 1999 Civic VTEC Zakázán vstup 
Sirskluzman je teď offline  Sirskluzman
0
PříspěvekZaslal: 9.9.2011 , 16:09   Citovat  

Nosound89 napsal:
to jste mě kluci potěšili, ten od dimitara vypadá hodně dobře a asi bude i funkční

to Sirskluzman: tvé zabudování se mi líbi akorát mi by to asi hodně vadilo, protože boční ofuky hodně používám a nevím jak bych si poradil v zimě nebo za deštivého počasí s zamlženými okny... jak jsi stím spokojen? Je počítadlo spotřeby fakt pravdivé? Co všechno teda umí? díky moc


bohužel jsem nedošel kam jinam to zabudovat aby to bylo dobře dostupné na ovládání a abych na to viděl. mám to teprve měsíc takže je možné, že v zimě budu nadávat Úsměv .
Jinak to ukazuje uplně všechno a dá se to i nastavovat (vstřiky, korekce pneu..). Ted jsem natankoval plnou nádrž tak uvidim jak moc přesně to ve vychozím stavu ukazuje spotřebu, ale kdyžtak se to da doladit v nastavení. Rychlost a otáčky to ukazuje OK, ujeté km taky (je tam rozdíl 1 km oproti mechanickýmu počítadlu). ještě mám v plánu sehnat pásmo a na silnici odměřit třeba 300m a zkusit takto přesnost.

Tady máš co vše to ukazuje....

Odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 53 H+ body: 0 1996 Civic VTEC  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.9.2011 , 21:56   Citovat  

Umisteni - to je asi jediny problem tohohle InfoBoardu. Vubec nevim, kam bych si ho v tom svym Accu narval. Jedine na drzak na sklo, ale to pak budu riskovat, ze mi to nejakej pobuda slohne v domeni, ze se jedna o navigaci. Neustale to sundavat by se mi moc nechtelo Smutný
Oproti tomu ScanGauge je vic nenapadnej a dovedu si ho predstavit pred tachometrem na sloupku volantu a nikdo si ho zvenku ani nevsimne. Otazka pro me je, jestli vubec chci vedet, kolik ten muj otesanek zere Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3027 H+ body: 11 1998 CR-X DelSol  
Danny1987 je teď offline  Danny1987
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.2.2012 , 0:42   Citovat  

Kdyby měl někdo zájem o ScanGauge, můžu ho nabídnout nový za 2.500,- Kč.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1899 H+ body: 2  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
systém Scan Gauge zkušenosti??
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0827s ][ Dotazy: 53 (0.0082s) ][ GZIP on - Debug on ]