Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
D13B2 2.klapka nejasnosti
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
drambejs je teď offline  drambejs
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 30.3.2012 , 11:08   Citovat  

ciáo měl bych otázku ohledně D13B2 mám pár nejasností jak je to s otevíráním 2. klapky (cca 3000ot/min.) mám jeden karbec zvlášť na kterým sem se to snažil pochopit ale něják se mi to nedaří ... přijde mi že mi to neotvírá , protože dříve když sem sešlápl plyn na podlahu tak okolo těch 3000ot. se otevřela a šlo to krásně do otáček a teď už to niják neregistruju. nejvíc jsem to pocítil u 2ky včera jsem to zkoušel a nic znát nebylo (za studena to znát je , po ohřátí nikoliv) podtlak který ji otvírá jsem zkoušel (odpojil jsem hadičku nasál a normálně se pootevřel ) koukal jsem na ten systém a až při plném otevření 1. klapky by měla jít na řadu druhá (i když není motor v tahu ) jenže to se nestane nevim čim to podtlaku v sání je až až sílu to má na to aby ji to otevřelo ale nic se neděje neví někdo co s tim ? snad sem to napsal něják srozumitelně Velmi šťastný jinak jezdim na 165/60R15 takže kola by s tim neměly mít co dočinění. auto bylo na 16" 195/45R16 když jsem ho koupil a i s těmito koly to bylo znát
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 780 H+ body: 1 1995 Civic  
MikeMaster je teď offline  MikeMaster
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 30.3.2012 , 13:15   Citovat  

Jak to funguje to ti neporadím, ale jen ti můžu říct že u svý D13B2 cítím otevírání druhý klapky až okolo 3500ot/m - 3700ot/m. Cítit to je nejvíc na dvojku a trojku.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 439 H+ body: 0 1995 Civic  
drambejs je teď offline  drambejs
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 30.3.2012 , 14:03   Citovat  

MikeMaster napsal:
Jak to funguje to ti neporadím, ale jen ti můžu říct že u svý D13B2 cítím otevírání druhý klapky až okolo 3500ot/m - 3700ot/m. Cítit to je nejvíc na dvojku a trojku.


ok a když to zkoušim na místě (motor není v tahu) tak by se i tak měla otevřít ne ? já sem měl shozený sání abych na klapky viděl kámoš mi šlapal na plyn a klapka se neotvírala přitom přidřená není a podtlak funguje.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 780 H+ body: 1 1995 Civic  
drambejs je teď offline  drambejs
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 31.3.2012 , 15:13   Citovat  

nikdo nic ? Smutný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 780 H+ body: 1 1995 Civic  
CAD je teď offline  CAD
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 31.3.2012 , 18:19   Citovat  

drambejs napsal:
nikdo nic ? Smutný


co ECU? nevyblikava nejaky chybovy kod? Kdyz zaslepis podtlakovou hadicku oznacenou cislem 3 mely by se otevirat HNED obe klapky najednou.

Jak pises, na 2 a 3 je citit kdyz se otevre druha klapka a auto "zatahne"

Zkus, uvidis
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 254 H+ body: 0  
drambejs je teď offline  drambejs
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 1.4.2012 , 23:53   Citovat  

nic nevyblikává ... hadička číslo 3 ? mám všechny podtlakový hadičky nový tudíž netušim která z nich to je neměl by si prosím fotku ?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 780 H+ body: 1 1995 Civic  
CAD je teď offline  CAD
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 3.4.2012 , 20:49   Citovat  

Ahoj, nafotil jsem ti tu hadicku 3, snad ti to pomuze. Je to z pohledu kdyz otevres kapotu a koukas do motoroveho prostoru a z leve strany u vzduchoveho filtru.


P4030177.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P4030177.JPG, 1.47 MB

P4030178.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
P4030178.JPG, 1.42 MB
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 254 H+ body: 0  
Mara126 je teď offline  Mara126
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 5.4.2012 , 21:47   Citovat  

Ahoj všem,rád bych se zeptal na pár věcí týkajících se tohoto tématu.Udělal sem pár úprav co sou zde popsány,ale zdá se mi že to otevírání se u mě taky nekoná tak jak by mělo.Při zkoušení mě přišlo že se klapka otevře až při vysokejch otáčkách a to ne naplno.Doraz sem odstranil,ale nevim jestli musim odstranit i ten na levé straně karburátoru.Snad sem to popsal srozumitelně a nějak mě poradíte.Díky
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 123 H+ body: 0  
drambejs je teď offline  drambejs
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 6.4.2012 , 8:52   Citovat  

mělo by stačit odstranit doraz co je na 2. klapce pak bude otevírat na 100% ještě musíš zaslepit jeden podtlak (kromě té hadičky č.3) to ti kdžtak nafotim já ale počítej se zvýšenou spotřebou ...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 780 H+ body: 1 1995 Civic  
drambejs je teď offline  drambejs
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 6.4.2012 , 11:35   Citovat  

zaslepil sem tu hadičku tak uvidim až s tim pojedu z práce jestli bude nějáká změna je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 780 H+ body: 1 1995 Civic  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Žádné
-1
PříspěvekZaslal: 6.4.2012 , 17:43   Citovat  

drambejs napsal:
zaslepil sem tu hadičku tak uvidim až s tim pojedu z práce jestli bude nějáká změna je to dobrý
CARB just kicked in you Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10086 H+ body: 15 2002 CR-V  
Mara126 je teď offline  Mara126
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 6.4.2012 , 20:53   Citovat  

doraz sem odstranil na pravé straně karbecu,ten co je blbě přístupnej a hadičky sem zaslepoval 2,nebo spíš jednu tu přestřiženou.Ještě sem vyřadil klapku na přisávání od výfuku.Jen nechápu jak se klapka může otevřít hned když je na druhý straně doraz kterej se uvolní až při 3/4 plynu.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 123 H+ body: 0  
drambejs je teď offline  drambejs
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 7.4.2012 , 13:24   Citovat  

zůstalo to beze změn na tvrdo se to dá udělat pouze tak že se obě klapky přibodujou k sobě což je ale šílenej bastl nehledě na spotřebu pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 780 H+ body: 1 1995 Civic  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
D13B2 2.klapka nejasnosti
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1080s ][ Dotazy: 79 (0.0097s) ][ GZIP on - Debug on ]