Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
detekcia chybovych kodov
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
666potky je teď offline  666potky
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 8.12.2012 , 14:12   Citovat  

zdravim vcera som tu pisal temu ale asi som to zle odoslal a neviem to najst Smutný

ide mi o odstranenie zavad zistenych vyblikanim ECU

po nastarovani motora , teda po nahriati mi vyskoci check a padnu otacky
po vyblikani je to kod 43-zavada v dodavke paliva
tlak paliva je nastaveny na 3.5bar- povodne som myslel ze dava bohatu zmes lebo asi 15sm pred lambdou je spajany vyfuk, ale tu som trubku este narezal a natesno stiahol cize tym to nebude a na palivovom vedeni nieje zieadny unik, trosku presakoval holender nadrzi ale uz je to ok

4WS
po nastartovani klasicky blikne kontrolka len pri pootoceni volantom sa rozsvieti
hlasi kod 33, len tu podla tabulky nemozem prist nato co to je

kable su vsetky pozapajane, prakticky pred ppieskovaim som z nabojov poodpajal snimace a nahodil ich potom nazad tak neviem preco hlasy chybu

nejake rady alebo tipy dakujem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1106 H+ body: 1 1994 Prelude VTEC  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 8.12.2012 , 14:40   Citovat  

napichni signal z lambdy pred ecu multimetrem a podivej se co ukazuje. Jestli tam je aspion nejaky signal ale spatny, nebo ukazuje uplne bludy a nebo nic.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 H+ body: 28 1989 Civic  
Jagi je teď offline  Jagi
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 8.12.2012 , 16:37   Citovat  

666potky napsal:
len tu podla tabulky nemozem prist nato co to je



A já zase nemůžu najít ani tu tabulku Velmi šťastný pojedu pro hondu a nevim jak přesně postupovat pro vyblikání chyb ECU. Nemůžu najít nějaký lepší návod... prosím někoho kdo má EK3 nebo prostě 6G japonce ať mi napíše SZ, díky přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1280 H+ body: -4 2005 Jazz i-DSI  
666potky je teď offline  666potky
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 8.12.2012 , 22:25   Citovat  

FastCivic napsal:
napichni signal z lambdy pred ecu multimetrem a podivej se co ukazuje. Jestli tam je aspion nejaky signal ale spatny, nebo ukazuje uplne bludy a nebo nic.


multimeter dava spravu kazde 2sekundy tak ze to moc skresluje, dnes som na nu nesahol ale zajtra sa pohrame

dalsie redy?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1106 H+ body: 1 1994 Prelude VTEC  
Spacir je teď offline  Spacir
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 8.12.2012 , 22:26   Citovat  

666potky napsal:
multimeter dava spravu kazde 2sekundy tak ze to moc skresluje, dnes som na nu nesahol ale zajtra sa pohrame

dalsie redy?


Osciloskop?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 743 H+ body: 4 1992 CR-X DelSol  
666potky je teď offline  666potky
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 8.12.2012 , 22:30   Citovat  

fuu popravde ten neviem ci vobec je na dielni este mi neprisiel pod ruky

zajtra sa uvidi len zistujem ktorim smeromm hladat zavadu
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1106 H+ body: 1 1994 Prelude VTEC  
Spacir je teď offline  Spacir
2 háčka
0
PříspěvekZaslal: 8.12.2012 , 22:31   Citovat  

mb7909 napsal:
A já zase nemůžu najít ani tu tabulku Velmi šťastný pojedu pro hondu a nevim jak přesně postupovat pro vyblikání chyb ECU. Nemůžu najít nějaký lepší návod... prosím někoho kdo má EK3 nebo prostě 6G japonce ať mi napíše SZ, díky přátele


Tu to máš docela dobře vysvětleno. tudy odkaz
Pardon za offtopic Se stydím
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 743 H+ body: 4 1992 CR-X DelSol  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 8.12.2012 , 23:43   Citovat  

666potky napsal:
multimeter dava spravu kazde 2sekundy tak ze to moc skresluje, dnes som na nu nesahol ale zajtra sa pohrame

dalsie redy?
a nemuzes si pujcit nejaky lepsi multimetr? Co to mas za shit? Vzdyt i ten nejlevnejsi pracuje rychleji.... Neni to prave chyba te lambdy, ze tak pomalu pracuje? to mi hlava nebere Zkus zmerit tim mulťákem lambdu na aute ktere funguje
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 H+ body: 28 1989 Civic  
666potky je teď offline  666potky
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 10.12.2012 , 0:25   Citovat  

ono ako motor bezi, nieje to check ze nepusti otacky viac jak 2tis, len skratka je dana chyba
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1106 H+ body: 1 1994 Prelude VTEC  
666potky je teď offline  666potky
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 11.12.2012 , 2:33   Citovat  

nejake referencie k 4WS

podla manualu je potrebene premerat 1a3 pin na oboch zadnych kolesach a zistit ci maju privod 5v ak ano staci restart ecu ci ako

este som autom jazdil len po dvore a neviem presne ako to resetnut a po starte 4WS zhasne a po zatoceni volantu sa rozsieti stale 33

dakujem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1106 H+ body: 1 1994 Prelude VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
detekcia chybovych kodov
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0839s ][ Dotazy: 65 (0.0074s) ][ GZIP on - Debug on ]