Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Travian
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
hóky je teď offline  hóky
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.8.2007 , 22:30   Citovat  

Přiznejte se kdopak hrajete travian ??
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 197  
Teri je teď offline  Teri
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 10.8.2007 , 22:32   Citovat  

HaHaaa
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 65  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 10.8.2007 , 22:40   Citovat  

Ja ne, o co tam jde?? Jake to je?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
hóky je teď offline  hóky
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.8.2007 , 22:43   Citovat  

Taková super hra HaHaaa HaHaaa stavíš městečko,buduješ armádu,těžíž suroviny a pěstuješ obilí.Pak bojuješ s jinými hráči.Tak v kostce.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 197  
Teri je teď offline  Teri
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 10.8.2007 , 22:59   Citovat  

Teprve začínám, vypadá to zajímavě Cool
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 65  
hóky je teď offline  hóky
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.8.2007 , 23:06   Citovat  

Já to hraju už nějakej den a celkem mě to chytlo a hlavně se to dá hrát a třeba zároveň koukat na honda-club fórum. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 197  
Teri je teď offline  Teri
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 10.8.2007 , 23:10   Citovat  

Tak to jsme na tom podobně Úsměv Akorát, že já u toho i pracuju Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 65  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 11.8.2007 , 10:12   Citovat  

hehe takz to hraju Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
CJMonty je teď offline  CJMonty
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 11.8.2007 , 11:03   Citovat  

Ja uz na tom taky asi tak dva mesice ujizdim... Parada je ze do toho clovek nemusi koukat celej den a daji se delat i jiny veci Velmi šťastný Ale jinak je to parada:) Uz jsem to naucil i pritelkyni tak se ted na chalupe hadame kdo kdy odehraje Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1795 2002 Civic  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2007 , 15:30   Citovat  

ja ted zacinam, jsem zvedavej, uz stavim, pestuju, hm, vypada to zajimave Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.8.2007 , 15:52   Citovat  

Tak jsem zacal taky pole lesy hory v prvnim levelu postavil jsem dva domecky a jsem svorc. Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2007 , 16:53   Citovat  

taky uz zacinam pomalu sockovat Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
hóky je teď offline  hóky
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2007 , 18:23   Citovat  

Rada:napřet si zvište těžbu a pak stavějte.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 197  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.8.2007 , 18:29   Citovat  

Pozde ,,bycha" honit Ble
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
Harry je teď offline  Harry
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.8.2007 , 18:40   Citovat  

hóky napsal:
Rada:napřet si zvište těžbu a pak stavějte.



jsem udelal, vse investoval do vytvoreni tezařskejch a pestujicich atd a ted nemam na nic jineho, tak sockuju a nezbyva nez cekat :x
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 433  
hóky je teď offline  hóky
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.8.2007 , 17:58   Citovat  

Harry napsal:
hóky napsal:
Rada:napřet si zvište těžbu a pak stavějte.



jsem udelal, vse investoval do vytvoreni tezařskejch a pestujicich atd a ted nemam na nic jineho, tak sockuju a nezbyva nez cekat :x

No nezbývá nic jiného než čekat ale vyplatí se to.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 197  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 13.8.2007 , 18:41   Citovat  

Ja hraju tribalwars, je to neco podonyho akorat mi to prijde hezci Úsměv tribalwars
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
hóky je teď offline  hóky
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.8.2007 , 18:50   Citovat  

infinity napsal:
Ja hraju tribalwars, je to neco podonyho akorat mi to prijde hezci Úsměv tribalwars

Koukám že to bude mít asi lepší spracování po grafické stránce,akorát škoda že je to v angličtině.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 197  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 13.8.2007 , 19:56   Citovat  

Ovladani je pomerne jednoduche, takze uplnemu neanglictinarovi staci slovnik.cz Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
určin je teď offline  určin
3 háčka
PříspěvekZaslal: 13.8.2007 , 20:16   Citovat  

taky hraju..jsme na servru 4 jako Obelix Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1021  
vlastič je teď offline  vlastič
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.8.2007 , 20:29   Citovat  

no ja to teda nehraju,ale kamoš z prace na tom docela ulít a o ničem jinym ani nemluví to snad ne furt jen něco buduje a bojuje,už snad ani nespí šuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 167 2006 Civic i-VTEC  
hóky je teď offline  hóky
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.11.2007 , 1:54   Citovat  

Lidi tak se přiznejte na jakejch serverech hrajete???
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 197  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 16.11.2007 , 2:02   Citovat  

hóky napsal:
Koukám že to bude mít asi lepší spracování po grafické stránce,akorát škoda že je to v angličtině.

uz to je i cesky Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 16.11.2007 , 5:27   Citovat  

určin napsal:
taky hraju..jsme na servru 4 jako Obelix Mrk
obelix na 4ce___? nemohu najit...ja tam jsem jako TURDUSUS
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 1978 110R coupé  
Žemli je teď offline  Žemli
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.11.2007 , 6:44   Citovat  

já na S4 a na speedu
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1361 1999 Accord Type-R  
Hurikan je teď offline  Hurikan
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.11.2007 , 7:33   Citovat  

ja hraju S8 , S6 , S12...... je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 807 1997 Prelude VTEC  
max-cz je teď offline  max-cz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.11.2007 , 9:37   Citovat  

kolem roku hraju travian na S1 - už se to bliží ke konci zmatenej

Mám 11 vesnic Úsměv


kdo to zna a hraje za římany - mam v hlavni vesnici 7000 imperianu a 3300 Equites Caesaris,300 Římanské beranidlo
500 Ohnivý katapult (jako utok)

a v ostatnich mam obranu a kdyz to sečtu tak sem na slusnych 14000 vojacích Je to tam.

:hura:


doufám že tu někdo nehraje za nepřátelskou alianci :chichi:
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 302 1995 Prelude  
hóky je teď offline  hóky
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.11.2007 , 11:59   Citovat  

infinity napsal:
uz to je i cesky Mrk


Tak sem se zaregistroval a začínám hrát uvidíme jaký to bude muhehe muhehe
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 197  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 16.11.2007 , 12:40   Citovat  

hóky napsal:
Tak sem se zaregistroval a začínám hrát uvidíme jaký to bude muhehe muhehe

Zezacatku je to nuda, ale az budes mit vice vesnic, tak je to zabavnejsi Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
Žemli je teď offline  Žemli
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.11.2007 , 14:04   Citovat  

a přiznejte se kdo sechytil na muj odkaz na starym foru?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1361 1999 Accord Type-R  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Travian
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.2151s ][ Dotazy: 145 (0.0149s) ][ GZIP on - Debug on ]