Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
P:Alu Kola 4x100,6 x 15 palců,střed 57,1mm,Dohoda
Fórum: Prodám díly
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Květoslávek je teď offline  Květoslávek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 1.4.2013 , 11:24   Citovat  

Prodám Alu Kola VW - Corrado G60,4x100,střed 57,1,6x15,kola nejsou nijak poškozené,vyvážené,nehází,obutá do zimních pneu Barum 195/50/15 2x 5mm,2 x 4mm viz foto.Měl sem je na Golfu 3.Více info na telefonu,Rychle-dá se domluvit na ceně.Vhodné třeba jako zimní sada.středové pokličky bohužel nejsou.Myslím že i na Hondy sednou celkem cajk:)

608629222,Brno,Květoš

Cena 3200-dohoda

Pasují roztečí na BMW, Lanos, Nexia, Nubira (97-99), Racer, Espero, Sertio, Nubira (99-03), kaleos, Charade, Applause, Grand Move, Logan, Sandero, Civic, Converto, Prelude, Accord, CRX, Jazz, Logo, Accent, Atos, Prime,Getz, Pony, Rio, Sephia, Shuma, 323 (1990-) 1,5, 1,8, MX5, 121 (1991-), Demio, MX3, ONE, COOPER S, Colt, Lancer, Carisma, Sunny, Almera, 100NX, Micra, Ascona, Kadett, Astra F, Combo, Vectra A/B, Corsa A/B/SW, Corsa C, Tigra A, Calibra, Meriva, Clio, 5, 9, 11, 18, 19, 21, Megane, Twingo, Kangoo, Laguna, Espace, Safrane, Megane, Scenic, 211, 213, 214, 216, 414, 416, 418, 420, Ibiza 93, Cordoba, Arosa, Toledo, Inca, Favorit, Forman, Pick Up, Felicia, Felicia Fun, Van Plus, Vivio, Justy, Baleno, Wagon R, Alto, Ignis, Justy, Liana, Starlet, Corolla, Celica, Tercel 4WD, Carina II, Yaris, MR2, Paseo, Yaris Verso, Polo, Golf I, Golf II, Golf III, Jetta, Vento, Caddy, Scirocco, Corrado, Lupo, Passat, 340, 360, 343, 345, 440, 460, 480, 340, 360...


fotky viz inzerát tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 660 1995 416 GTi Wagon  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
P:Alu Kola 4x100,6 x 15 palců,střed 57,1mm,Dohoda
Fórum: Prodám díly
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0418s ][ Dotazy: 29 (0.0040s) ][ GZIP on - Debug on ]