Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Karbonová kapota a lamino blatníky
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
cr4sh3r je teď offline  cr4sh3r
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 8.9.2007 , 11:11   Citovat  

Nevím jestli to někdo má, ale sháním pro a proti co se týče karbonové kapoty a laminátových blatníků na CRX II
Jelikož jak někdo ví, boural jsem, tak už se mi na to nechcou dávat obyč díly, když tyhle "designově lepší" jsou o pár korun dražší...
Jenže mě zajímaj nedostatky těhle dílů... Třeba u těch blatníků mě napadá že tam nebudu moct mít plastový podběhy Smutný

A kdyby byly tipy kde to je nejlevnější, tak se taky zlobit nebudu... Díky za help
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 290 H+ body: 0  
krtekm je teď offline  krtekm
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 8.9.2007 , 12:01   Citovat  

No ja mel plastovy blatniky na crx 1g uz z origo. problem byl v tom ze po 20letech jsou ty plsaty nachylnejsi na prasknuti. jinak v tom nevidim problem. ja taky kdyz jsem delal rozsireni lemu byla to piplacka. proste laminatovani. to u tebe nehrozi takze bych se toho nebal. hlavne to musi sedet no. je to lehci to je jasny ze jo. no a kdyz narazis mas z toho tovarnu na trsatka. karbonova kapota se bude spravovat asi jeste hur. osobne bych to toho ale asi sel. nevidim v tom nejakej zasadni problem. treba se ale pletu
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1530 H+ body: 0 2008 Accord  
_rejpal_ je teď offline  _rejpal_
0
PříspěvekZaslal: 9.9.2007 , 21:51   Citovat  

PK motorsport má dobré ceny na kapoty a blatníky na crx i civika z laminátu...na i vtecovou a vtecovou s výdechem nad svody
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 70 H+ body: 0  
cr4sh3r je teď offline  cr4sh3r
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 9.9.2007 , 22:01   Citovat  

_rejpal_ napsal:
PK motorsport má dobré ceny na kapoty a blatníky na crx i civika z laminátu...na i vtecovou a vtecovou s výdechem nad svody


Jenže nějakej katalog na netu asi nemá co? nejlépe i s cenama... Praha je pro mě daleko... kdyby to bylo na netu, tak bych si určitě vybral.... Nebo jestli někdo nemá fotky co nabízí a za kolik....
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 290 H+ body: 0  
mot je teď offline  mot
Partner H-C
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.9.2007 , 19:53   Citovat  

co jsem se tak dival po techto vecickach tak bych koupil budto tady: tudy odkaz
a nebo tudy odkaz

obe firmy sidly v Brne, tak nevim jestli to pro tebe neni moc daleko
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3026 H+ body: 12 1995 Prelude VTEC  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.9.2007 , 20:04   Citovat  

Já jsem na zkoušku nainstaloval černou kapotu a začal jsem vážně uvažovat o koupi karbonové kapoty. Myslím si že by mi slušela, co myslíte?
Nejlevnější jsem našel tady tudy odkaz

   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
cr4sh3r je teď offline  cr4sh3r
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 20.9.2007 , 20:43   Citovat  

Tak blatníky už mám doma (SLR) a ta kapota, po vážným váhání jsem ji zavrhl, není o moc lehčí, a dát jen tak 15táců za kapotu mi přišla zbytečnost... Možná časem pro parádu...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 290 H+ body: 0  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.9.2007 , 21:09   Citovat  

Petr 78 napsal:
Já jsem na zkoušku nainstaloval černou kapotu a začal jsem vážně uvažovat o koupi karbonové kapoty. Myslím si že by mi slušela, co myslíte?
Nejlevnější jsem našel tady tudy odkaz



ta cerna kapota mu fakt slusi:) Japan style:)
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 H+ body: 28 1989 Civic  
TommyVTEC je teď offline  TommyVTEC
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 20.9.2007 , 21:55   Citovat  

cr4sh3r napsal:
Tak blatníky už mám doma (SLR) a ta kapota, po vážným váhání jsem ji zavrhl, není o moc lehčí, a dát jen tak 15táců za kapotu mi přišla zbytečnost... Možná časem pro parádu...

tak to asi nebyl karbon....
opravdová karbonová kapota je asi o "dvě tuny" lehčí jak origo...
už jsi ji měl někdy vyndanou a vážils jí??!! Asi ne, jinak bys takto nemluvil... Mrk Opravdu má opravdová karbonová kapota jen pár kilo, oproti obyč kapoty cca 20-25kilo (možná víc, záleží na jaký auto - třeba ta na mojí omeze má asi 50 kilo)

Takže karbon určitě!!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 332 H+ body: 0 1990 Civic VT  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 20.9.2007 , 22:02   Citovat  

wokurky civic 5g origo kapota 9kg a karbonová 6kg takže jde spíš o design.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 H+ body: 0 2002 Civic Type-R  
TommyVTEC je teď offline  TommyVTEC
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 20.9.2007 , 22:31   Citovat  

Marfi napsal:
wokurky civic 5g origo kapota 9kg a karbonová 6kg takže jde spíš o design.

Tys to vážil, wokurec?? bych neřek, bejku... šuk pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 332 H+ body: 0 1990 Civic VT  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 21.9.2007 , 8:32   Citovat  

jj vážili jsme to s minorem.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 H+ body: 0 2002 Civic Type-R  
Wilda CRX je teď offline  Wilda CRX
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 21.9.2007 , 9:23   Citovat  

Marfi má pravdu.je to jenom o desingu
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 305 H+ body: 0 1992 CR-X  
TommyVTEC je teď offline  TommyVTEC
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 21.9.2007 , 9:40   Citovat  

Tak třeba v mém případě by to asi o designu nebylo. Ale je to každýho věc. Pokud někdo nehoní každý kilo dolů, asi mu bude stačit polep kapoty karbonovou folií, ale třeba já si chci přes zimu nechat udělat kapotu třeba z laminátu a potáhnout jí folií, aby nevypadala tak nápadně. Podle mě tím ušetřím min. 10kg a pokud se mi to povede, dám pak vědět, kolik to stálo a taky jak to vypadá...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 332 H+ body: 0 1990 Civic VT  
 Anonymní
0
PříspěvekZaslal: 21.9.2007 , 21:17   Citovat  

TommyVTEC napsal:
Tak třeba v mém případě by to asi o designu nebylo. Ale je to každýho věc. Pokud někdo nehoní každý kilo dolů, asi mu bude stačit polep kapoty karbonovou folií, ale třeba já si chci přes zimu nechat udělat kapotu třeba z laminátu a potáhnout jí folií, aby nevypadala tak nápadně. Podle mě tím ušetřím min. 10kg a pokud se mi to povede, dám pak vědět, kolik to stálo a taky jak to vypadá...


A nedalo by se to zjistit už teď? Nebo alespoň kontakt na tu firmu?
   Návrat  
     
H+ body: 1  
jagy je teď offline  jagy
3 háčka
0
PříspěvekZaslal: 21.9.2007 , 21:52   Citovat  

firma samo-domo-robo Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1470 H+ body: 0  
 Anonymní
0
PříspěvekZaslal: 21.9.2007 , 21:55   Citovat  

PocketRocket napsal:
firma samo-domo-robo Úsměv


Tak na tohle bych si zrovna sám netroufnul. Ale jinak si na autě udělám skoro všechno sám.
   Návrat  
     
H+ body: 1  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.9.2007 , 20:08   Citovat  

Anonymous napsal:
A nedalo by se to zjistit už teď? Nebo alespoň kontakt na tu firmu?



To jsem byl já
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.9.2007 , 20:08   Citovat  

Anonymous napsal:
Tak na tohle bych si zrovna sám netroufnul. Ale jinak si na autě udělám skoro všechno sám.


A tohle taky já Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 22.9.2007 , 20:18   Citovat  

Petr 78 napsal:
A tohle taky já Velmi šťastný


nesouhlas to mi hlava nebere zzzzzzz to snad ne
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 H+ body: 1 2000 Accord Type-R  
 Anonymní
0
PříspěvekZaslal: 22.9.2007 , 23:01   Citovat  

665+1 napsal:
nesouhlas to mi hlava nebere zzzzzzz to snad ne


No jo no Velmi šťastný
Já za to nemůžu, že se mi to samo odhlásilo Velmi šťastný
   Návrat  
     
H+ body: 1  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 23.9.2007 , 8:04   Citovat  

Anonymous napsal:
No jo no Velmi šťastný
Já za to nemůžu, že se mi to samo odhlásilo Velmi šťastný

nech mě hádat, tohle jsi byl taky ty, co? pořádnej výtlem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 23.9.2007 , 20:49   Citovat  

PreludeZ napsal:
nech mě hádat, tohle jsi byl taky ty, co? pořádnej výtlem



Jo byl!
Jak to sakra? Když jsem včera psal tenhle příspěvek, tak jsem byl 100% přihlášenej.
Kuciii máte to nějaký pobouchaný........
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 23.9.2007 , 20:57   Citovat  

Petr 78 napsal:
Jo byl!
Jak to sakra? Když jsem včera psal tenhle příspěvek, tak jsem byl 100% přihlášenej.
Kuciii máte to nějaký pobouchaný........

kouř věř mi , že problem bude mezi židlí a kompem OK forum je ozkoušený celkem fest už Nápad je tu!
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 H+ body: 1 2000 Accord Type-R  
PreludeZ je teď offline  PreludeZ
Administrátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.9.2007 , 8:29   Citovat  

Petr 78 napsal:
Jo byl!
Jak to sakra? Když jsem včera psal tenhle příspěvek, tak jsem byl 100% přihlášenej.
Kuciii máte to nějaký pobouchaný........

musíš si zaškrtnout automaticky přihlásit při příští návštěvě nebo si povolit nějaký cookies... OK
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4971 H+ body: 31 1995 Prelude VTEC  
Petr 78 je teď offline  Petr 78
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.9.2007 , 19:59   Citovat  

PreludeZ napsal:
musíš si zaškrtnout automaticky přihlásit při příští návštěvě nebo si povolit nějaký cookies... OK


Už jsem si zaškrtnul. Předtím jsem asi neměl. Díky Mrk
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6796 H+ body: -1 2006 Civic i-VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Karbonová kapota a lamino blatníky
Fórum: Exteriér
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1901s ][ Dotazy: 126 (0.0175s) ][ GZIP on - Debug on ]