Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
d15z6 lambda 1-drát na 4-drat
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
lhator2 je teď offline  lhator2
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 12.5.2013 , 11:08   Citovat  

Ahojte majstri chcel by som vedieť ak to niekto už riešil lebo nejaký komplexný návod alebo postup som nenašiel, ako prerobiť na motore D15Z6 jednodratovu lambdu na 4 dratovu alebo 3 proste z vyhrievaním? Viem že signálová časť je rovnaká čiže sa iba prepojí z doterajším vedením ale čo s tým vyhrievaním kde to šikovne jednoducho a účinne zapojiť tak aby som nemusel prerábať veľa elektriky a nemať v motorovom priestore zbytočné bastlenice som zástanca poriadku Úsměv alebo alternatíva číslo 2. širokopasmová lambda aká za slušný peniaz a hlavne kde hu zohnať a samozrejme z výstupom na uzkopasmovú čiže originál lambdu. Dôvod celej tejto operácie idem skladať zvody nerezové na mieru a chcem aby to bolo už na komplet spravené naraz keď budem musieť už robiť niečo na motore.

Za každý postreh či radu vopred Ďakujem Mišo Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 208 H+ body: 4 2000 Civic VTEC-E  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.5.2013 , 6:26   Citovat  

12v relé ,napájení pro vyhřívání od klíčku ,spínání cívky od palivovýho relé (výstupu pro palivový čerpadlo).
wb dle chuti aem atd ,já mám od tuto tudy odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 H+ body: 45 1988 Prelude  
lhator2 je teď offline  lhator2
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.5.2013 , 11:26   Citovat  

nieje potrebne to nejako regulovať teda vypínať v určitých intervaloch to vyhrievanie ak môže isť v kuse a ide iba o zapojenie pre zapnutie po zapnutí klúčika tak nemám s tým najmenší problém aplikovať to.
K tomu odkazu ktoré riešenie konkrétne máš ty aby som sa vedel odpichnúť

Ďakujem za odpoveď
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 208 H+ body: 4 2000 Civic VTEC-E  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.5.2013 , 11:46   Citovat  

ne napájení je stálé , akorát bych použil pro ovláádní např to čerpadlo , je zbytečný aby ti žhavila když jen potřebuješ stáhnout okna atd
add odkaz
to co mám já už není v nabídce
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 H+ body: 45 1988 Prelude  
lhator2 je teď offline  lhator2
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.5.2013 , 13:34   Citovat  

No pokial to bude na čerpadlo tak ho žhaviť bude aj tak lebo čerpadlo ide hneď po zapnutý klučika síce len na pár sekúnd ale ide Úsměv ak je to takto asi by som spravil pokiaľ by som šiel do seriovej lambdy taký malý kontroler ktorý by čakal na prvý impulz či už od snímača otáčok alebo od vstreku a až po prvom impulze by zopol relé napájacie žhavenie sondy.

škoda a čo by si odporučil s tej aktuálnej ponuky ohľadne tých wideband lambda sond + kontroléra?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 208 H+ body: 4 2000 Civic VTEC-E  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.5.2013 , 13:47   Citovat  

jistě, ale zapne jen na těch 7s a pak vypne pokud motor neběží (stihne ohřát o pár stupnů), čerpadlo je nejjednodušší co mě napadlo a je provázaný s chodem motoru -ale samozřejmě jde udělat kontroler nebo koupit aut.rozsvěcování světel a píchnout to k němu , jde to spíchnout s kontrolkou mazání atd atd
kontrolery musíš spíš vybírat podle toho nač tu lambdu bude chtít používat ,jestli využiješ datalog , jestli to budeš dávat do typizovaný díry na sloupek atd
základní algoritmus bude pořád stejnej , jen bude dodělaný logování případně celý posazený do jiný krabičky s jiným displejem tzn kosmetika . no 2lambdy naráz asi nevyužiješ (v6/v8 asi nemáš ) takže ty taky vypadávají.... Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 H+ body: 45 1988 Prelude  
lhator2 je teď offline  lhator2
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 13.5.2013 , 13:51   Citovat  

No jasne chápem to a jasne beriem to ako priklad to čerpadlo Úsměv mna by ešte zaujímalo či sedia zavity na lambdach zo sériou alebo treba prerábať závit ak máš teda s tým skúsenosť Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 208 H+ body: 4 2000 Civic VTEC-E  
monty je teď offline  monty
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 13.5.2013 , 14:06   Citovat  

serie M18 x 1,5 záměnný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5207 H+ body: 45 1988 Prelude  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
d15z6 lambda 1-drát na 4-drat
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0720s ][ Dotazy: 57 (0.0066s) ][ GZIP on - Debug on ]