Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
nemá někdo známýho na LPG?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Radek11111 je teď offline  Radek11111
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2008 , 18:30   Citovat  

potřeboval bych udělat revizi, neví někdo o někom kdo mi to uděla?co sem slyšel tak spousta je takových, že řekne,že se musi vyměnit to a to,a hned jsou 4tis pryč...jižní morava
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 825 1994 CR-X DelSol  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 18.4.2008 , 8:50   Citovat  

když je to potřeba...plyn není jako benál a tlaková nádoba je tlaková nádoba
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 1978 110R coupé  
LK7R je teď offline  LK7R
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.4.2008 , 9:12   Citovat  

Otazkou je, zda je lepsi z tech 20 000 usetrenych zaplatit 4000 a dojet domu celej. Nebo dorazit do marnice s "raketovym pohonem" ...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1741 2005 Accord Tourer  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 18.4.2008 , 9:44   Citovat  

bohuzel si nekde musim ulevit tak asi tady........
tohle je ta ceska povaha radsi usetrim par korun a je mi fuk ze to nekoho muze stat krk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
maryo je teď offline  maryo
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.4.2008 , 13:18   Citovat  

Anebo usetrim prave pres znamyho kterej si za 20 minut nerekne 4000 a jeste budu vedet, ze to udelal dobre, ze... KO
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1249 1990 Prelude VTEC  
Manas je teď offline  Manas
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.4.2008 , 14:04   Citovat  

Plyn nejní nebezpečný... Plyn je nebezpečný akorát ve správné koncentraci s kyslíkem, což by se mohlo stát poze při úniku plynu do kabiny a následném vznícení...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 553 1995 Civic  
Radek11111 je teď offline  Radek11111
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.4.2008 , 19:15   Citovat  

pořádnej výtlem to je uplně super jak to tady zase spousta lidí převrací...že sem něco ptal...prosím at píší jen ti,co poradí...a jinak bomba je tam do 2011...a kdyby to ucházelo tak to asi poznám...a můžu říct že já sem ještě neslyšel že by LPG někoho stálo krk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 825 1994 CR-X DelSol  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 18.4.2008 , 20:39   Citovat  

Radek11111 napsal:
pořádnej výtlem to je uplně super jak to tady zase spousta lidí převrací...že sem něco ptal...prosím at píší jen ti,co poradí...a jinak bomba je tam do 2011...a kdyby to ucházelo tak to asi poznám...a můžu říct že já sem ještě neslyšel že by LPG někoho stálo krk


uvedom si ze nejde jen o tvuj krk,ale nechci tady moralizovat
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
cybermarty je teď offline  cybermarty
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.4.2008 , 22:37   Citovat  

revizi lpg si muzes udelat sam, namichas si bublifuk a pomoci stetecku namazes vsechny spoje na plynovym potrubi (plnici hrdlo ventyl na nadrzi, obe trubky a cela priruba mezi ventilem a nadrzi, pak nastartujes donutis to prepnout na plyn a bublifukem zkontrolujes i spje na plynovym ventilu u motoru, tam se kontrolujou obe trubky, obvod kalisku na filtr a i ten sroubek kterej to drzi pohromade. ten co drzi civku nemusis a uz zbejva jenom vstup plynu do reduktoru, nebo vstrikovace, to je vsechno, pokud je nekde chyba a plyn unika uvidis jak s toho mista lezou bublinky Úsměv zni to sice divne ale bublinky jsou nejspolehlivejsi test na unik plynu, protoze vidis rust i tu nejmensi bublinku a staci si na ni pockat
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 408 2000 Civic Aerodeck  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.4.2008 , 9:51   Citovat  

Cybermarty: OK mazeeeec!!!

Jinak na obhajobu Radek11111: ukazte me jedine auto co melo original LPG a bouchlo..nikdo nic nenajdete! Dokonce i pri nehodach ta nadrz slouzi jako vyztuha.. Vetsina lidi co tu rikate ty kraviny jste LPG ani nevideli Tak to koukám! A v pripade novych technologii uz ani neplati ze auto na LPG znamena lenochod.. OK Kdyby ten system byl nebezpecnej, tak nedostane schvaleni od nejprisnejsich normovacich firem .. narozdil od vetsiny tuzingu.. Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 19.4.2008 , 10:58   Citovat  

hele gizmi vim ze plyn je bezpecnej ale vis proc?protoze ho nekdo takhle zkonstruoval a predepsal tam jisty kontroly aby to bezpecny bylo.

to ze temelin zatim nevyletel do vzduchu znamena ze se nemusi delat bezpecnostni kontroly?ze jsou zbytecny? Tak to valím bulvy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464  
cybermarty je teď offline  cybermarty
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.4.2008 , 13:51   Citovat  

plynova nadrz ti pri pozaru nevybuchne, ta jenom obcas upusti prez pojistnej ventil a slehne ti tam asi 5m plaminek pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 408 2000 Civic Aerodeck  
cybermarty je teď offline  cybermarty
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.4.2008 , 13:55   Citovat  

gizmi napsal:
Cybermarty: OK mazeeeec!!!

Jinak na obhajobu Radek11111: ukazte me jedine auto co melo original LPG a bouchlo..nikdo nic nenajdete! Dokonce i pri nehodach ta nadrz slouzi jako vyztuha.. Vetsina lidi co tu rikate ty kraviny jste LPG ani nevideli Tak to koukám! A v pripade novych technologii uz ani neplati ze auto na LPG znamena lenochod.. OK Kdyby ten system byl nebezpecnej, tak nedostane schvaleni od nejprisnejsich normovacich firem .. narozdil od vetsiny tuzingu.. Se stydím

rok jsem to montoval tak o tom trochu vim Se stydím a lpg jezdi dobre, sef mel ford granada 2,8 efi v automatu a bezne s tim vyhraval sprinty a ruzny zavody na fordackych srazech
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 408 2000 Civic Aerodeck  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.4.2008 , 16:49   Citovat  

posero: tyweeee chlapeee..byl jsi nekdy v Temelinu na exkursi? Nezijeme v Rusku!! pořádnej výtlem Precti si jak se to v Rusku stalo a kolik predpisu se muselo ignorovat a porusit aby se to :mravenec:..Ty vynasob tak 10x a dostanes Temelin..Navic tam makaj vzdelany lidi a ne jako v Rusku sedlaci na vodce

cybermarty: je videt ze tomu rozumis.. Velmi šťastný Kamarad to ma v puntu a ma neco s motorem..kdyz prepne na benzin, tak to vubec nejede (asi valec v riti..) jakmile prepne na sekvencku LPG, tak to jede normalne.. Desne moc lidi tomu nerozumi a nechapou ze doba kdy si 120acitkari rvali LPG pres hadice od vysavace je davno pryc.. Nekdy me to prijde fakt ujety..neni znam jedinej pripad kdy by po nehode rachlo LPGcko, ale lidi budou rikat ze to boucha.. Normalne by to melo vyhrat prvni cenu HOAX na internetu hned po decku s rakovinou co potrebuje pomoct a mezi psem co potrebuje panicka a zpoplatneni ICQ co me neustale mentalne slabsi jedinci posilaj uspesne x let po netu dokola.. pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4474  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
nemá někdo známýho na LPG?
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1271s ][ Dotazy: 81 (0.0268s) ][ GZIP on - Debug on ]