Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Přední sklo Prelude 1G Prosím pomoc
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
skritek je teď offline  skritek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2008 , 10:58  Naposledy upravil skritek dne 17.4.2008 , 11:18, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Ahojte vsichni mam preludu 1G a sehnat na ni celni okno je zhola nemozne a ani v HONDE mi nepomohli v prodejnach autoskel uz vubec ne pry neni ani v nemecku. Takze me prozby jsou

1 zdali nekdo nevite o nekom kdo by mohl nepskozene okno mit a byl by ochoten ho prodat

2 jestli nekdo z vas nema moznost nekde ho sehnat nove neb me se to nedari.

3 Jedine co dokazu nechat ho vyrobit na zakazku jenze min. odber je 10 ks sice cena je suprova cca 2500,- s DPH / ks ale co budu delat s ostatnima 9
tak zdali neznate lidi kteri maji preludu 1G a meli zajem o celni sklo treba i preventivne neb opravdu neni lehke ho sehnat

Pripadne kontakty na lidi mi posilejte na 777 27 35 35 Dekuji vsem Michal alias Skritek
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 917 2008 Capri  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 17.4.2008 , 11:04   Citovat  

Foxe jsi zkoušel? Nevím teda,jestli okno,ale něco snad...

P.S. Kdybys nechal vyrábět,tak kontaktuj majitele acco 2g - ty by měli mát stejná okna... Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.4.2008 , 20:04   Citovat  

Nemuzes rict,ze jsem te nevaroval - kdybych nemel tenhle problem sam,mozna jsem si ji nechal.Mohl by ses ale zkusit podivat po netu na desky z lexanu nebo makrolonu,z tohohle materialu si nekdo delal zaskleni na 110R a pokud jsem to spravne pochopil,na rallye vozech to neni zadna novinka...Zas tak prohnuty to sklo na Prelude prece neni.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2450  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 18.4.2008 , 20:10   Citovat  

Kdyby jsi je nechal dělat, klidně 2-3 ks odkoupím přátele

Ale zeptám se ještě Hondařů v "D" jestli někdo něco nemá OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
skritek je teď offline  skritek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.4.2008 , 20:23   Citovat  

Rom. napsal:
Kdyby jsi je nechal dělat, klidně 2-3 ks odkoupím přátele

Ale zeptám se ještě Hondařů v "D" jestli někdo něco nemá OK



To by bylo super pokud by jsi si vzal 3 ja bych chtel taky 3 protoze kaminek od kamionu je previt tak zbýva prodat uz jen 4.

jinak obednavka BY BYLA zavazna a musela by se slozit zaloha 50% . doba dodani cca 60 dni od obednani
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 917 2008 Capri  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 18.4.2008 , 20:27   Citovat  

Když něco řeknu (napíšu), tak to platí, nedělám si z "huby wc " to nemám zapotřebí přátele Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6827 2015 N600  
skritek je teď offline  skritek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.4.2008 , 10:18   Citovat  

Rom. napsal:
Když něco řeknu (napíšu), tak to platí, nedělám si z "huby wc " to nemám zapotřebí přátele Velmi šťastný


Tak jsem to nemyslel oou nemyslel jsem to nijak spatne jen jsem tlumocil co mi reka firma ktera by to delala. A spis pro pripadne dalsi zajemce
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 917 2008 Capri  
skritek je teď offline  skritek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.4.2008 , 10:21   Citovat  

Hellborn napsal:
Foxe jsi zkoušel? Nevím teda,jestli okno,ale něco snad...

P.S. Kdybys nechal vyrábět,tak kontaktuj majitele acco 2g - ty by měli mát stejná okna... Mrk



Nevite nekdo zdali je 100% schodne s tim ACCORDEM 2G ????? nebo byl by majitel aby jsme to mohli porovnat ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 917 2008 Capri  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.4.2008 , 10:41   Citovat  

Accorda 2G jsem kdysi koupil švárovi na náhradní díly k accordovi 1G. Prodal pak oba dva nějakýmu svýmu známýmu a ten to snad ještě má. Praha či blízké okolí. Ale jak to chceš porovnávat, to nevím. Jinak aco 2G měl ještě jeden pán od Kolína, měl ho u PK na opravu, ale bylo to tak shnilý, že by se to nevyplatilo. Nevím, co s ním udělal. Když tak ti dám telefon.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Přední sklo Prelude 1G Prosím pomoc
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1164s ][ Dotazy: 61 (0.0188s) ][ GZIP on - Debug on ]