Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Jaký nejmenší plecháče na c5g vti?
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Toubi je teď offline  Toubi
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.11.2013 , 23:23   Citovat  

Jaký nejmenší plecháče se daj dát na c5g vti? Neboli jaký plechy se vejdou přes 262mm brzdy? Díky všem
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 329 H+ body: 2  
posero je teď offline  posero
5 háček
0
PříspěvekZaslal: 24.11.2013 , 23:25   Citovat  

nacpeš i 13ky ale jako sehant takovej disk neni sranda, standartně dáš nejmín 14ky
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8464 H+ body: 14  
Jagi je teď offline  Jagi
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.11.2013 , 23:33   Citovat  

já na svoje ek3 ... 262mm brzdy 13ky nenacpal. Stejně je nemám v techničáku tak pohoda. je to dobrý
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1280 H+ body: -4 2005 Jazz i-DSI  
Toubi je teď offline  Toubi
1 háčko
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.11.2013 , 23:41   Citovat  

Takže 14". Jsem to tak odhadoval, ale nebyl jsem si jist. Patří vám mé vřelé díky Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 329 H+ body: 2  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.11.2013 , 1:21   Citovat  

Toubi napsal:
Takže 14". Jsem to tak odhadoval, ale nebyl jsem si jist. Patří vám mé vřelé díky Úsměv


Ola Panie,
jasné, že 13", jsou to vlastně originální "rezervy", já je sehnal bez problémů, mám 4 kousky v komaxitu. Asi sehnat bude problém, ale vzhledem k tomu, že dnes nemusíš mít rezervu, tak by to asi i šlo. Zkusím se zeptat kamaráda jestli nemá.

Pár HOND měl na díly, možná zbyly.

Důležité je, že na brzdy 260mm 13" stejně nedáš. Tudíž C5G ESi ABS a C5G VTi.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
Jagi je teď offline  Jagi
3 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.11.2013 , 2:56   Citovat  

M@jk napsal:
Ola Panie,
jasné, že 13", jsou to vlastně originální "rezervy", já je sehnal bez problémů, mám 4 kousky v komaxitu. Asi sehnat bude problém, ale vzhledem k tomu, že dnes nemusíš mít rezervu, tak by to asi i šlo. Zkusím se zeptat kamaráda jestli nemá.

Pár HOND měl na díly, možná zbyly.

Důležité je, že na brzdy 260mm 13" stejně nedáš. Tudíž C5G ESi ABS a C5G VTi.


tak tam to bude všude zákežet na použitých plecháčích... jako na jejich tvaru, já měl ty 13ky kdo ví z puvodně čeho... a prostě nešly... Třmeny leda upilovat Velmi šťastný Je to tam.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1280 H+ body: -4 2005 Jazz i-DSI  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.11.2013 , 19:00   Citovat  

Jagi napsal:
tak tam to bude všude zákežet na použitých plecháčích... jako na jejich tvaru, já měl ty 13ky kdo ví z puvodně čeho... a prostě nešly... Třmeny leda upilovat Velmi šťastný Je to tam.


Nevymýšlet ptákoviny a dát 14" ... Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
David vti je teď offline  David vti
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.11.2013 , 19:12   Citovat  

M@jk napsal:
Nevymýšlet ptákoviny a dát 14" ... Velmi šťastný


OK

13tky tam jdou jedině přez podložky,nebo jak píše Posero,nějaké těžko sehnatelné ,vymykající se klasice,nebo převařené se změněným ET...
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 815 H+ body: 3  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.11.2013 , 19:16  Naposledy upravil M@jk dne 25.11.2013 , 20:42, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

David vti napsal:
OK

13tky tam jdou jedině přez podložky,nebo jak píše Posero,nějaké těžko sehnatelné ,vymykající se klasice,nebo převařené se změněným ET...


kouř je to dobrý
Takže vymýšlet ptákoviny, ztrácet čas a zbytečně a hlavně vyhozené peníze ...

Vím o 2 sadách 14" s cenou kolem litru.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  
dj-bobr je teď offline  dj-bobr
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.11.2013 , 19:17   Citovat  

Sadu čtrnáctek plecháčů bych měl..
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4973 H+ body: 17 1992 Civic  
David vti je teď offline  David vti
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.11.2013 , 19:23   Citovat  

Myslel jsem to samozřejmě tak jako ty,proto ten OK na tvůj citovaný příspěvek... Úsměv
Samozřejmě je to zbytečnost a jen jsem popsal,jak to jde,ale nevidím důvod,proč to tak dělat na každodenní ježdění...
Já mám 13" na 5gVTi kvůli 13"slickům........ Takže vím,že to jde... Hihi
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 815 H+ body: 3  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 25.11.2013 , 20:41   Citovat  

David vti napsal:
Myslel jsem to samozřejmě tak jako ty,proto ten OK na tvůj citovaný příspěvek... Úsměv
Samozřejmě je to zbytečnost a jen jsem popsal,jak to jde,ale nevidím důvod,proč to tak dělat na každodenní ježdění...
Já mám 13" na 5gVTi kvůli 13"slickům........ Takže vím,že to jde... Hihi


Kemo,
já to pochopil, kujva, mne tam vypadl smajlík ... opraveno.

přátele Je to tam.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 H+ body: 16 1992 Civic VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Jaký nejmenší plecháče na c5g vti?
Fórum: Řízení, podvozek a brzdy
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1381s ][ Dotazy: 73 (0.0223s) ][ GZIP on - Debug on ]